Wpis powstał dzięki współpracy z:

Wyreżyserowany przez Matta Reevesa „The Batman” ma radykalnie inny klimat dzięki zwiastunowi „Wspomnienia z kotów”.

Batman spotyka koty w magicznie maniakalnym zwiastunie mashup

Wyreżyserowany przez Matta Reevesa „The Batman” ma radykalnie inny klimat dzięki zwiastunowi „Wspomnienia z kotów”.

Niedawno po raz pierwszy zobaczyliśmy Batmana, a zwiastun pojawił się w weekend. Ogólny konsensus wydaje się być taki, że scenarzysta / reżyser Matt Reeves dostarczył imponującego wglądu w film, a nowa wersja Bruce’a Wayne’a Roberta Pattinsona wygrała w Internecie. Jednak użytkownik Twittera o imieniu Elvish Presley postanowił nieco wstrząsnąć, ustawiając mroczny zwiastun na melodię Memories from Cats. Nie trzeba dodawać, że daje to radykalnie inny charakter.

Zwiastun Batmana, który zadebiutował w DC FanDome w weekend, jest niezwykle mroczny i pełen przemocy. W związku z tym wielki, bombastyczny utwór z Broadwayu zapewnia niezwykle odmienne wrażenia. Sprawy naprawdę się rozpadają w połowie, gdy włącza się lektor postaci Jamesa Cordena, rzucając się w wielki klimat. Gdyby jednak oddzielić liryczną treść nowej muzyki od utworu, można by zobaczyć, jak mogło zadziałać wielkie, popisowe podejście muzyczne. Ale jak przedstawiono, jest to piękny bałagan. Chociaż jest szczególnie magiczny moment, gdy Batman Roberta Pattinsona bije bandytę na ulicach Gotham City.

Pierwotnie zwiastun był ustawiony na Nirvana’s Something in the Way, ostatni utwór (nie licząc bonusowy, ukryty utwór Endless, Nameless) do klasycznego albumu zespołu Nevermind. Zamiast tego, Elvish Presley zamienił się w Memories, który został zapamiętany w pierwszym zwiastunie filmowej adaptacji przebojowego musicalu na Broadwayu. Te dwie piosenki nie mogą być bardziej różne i chociaż adaptacja DC Comics reżysera Matta Reevesa jeszcze nie ujrzała światła dziennego, można śmiało powiedzieć, że są to również bardzo różne fragmenty kina.

Koty pozornie wszystko działo się na papierze. Nagrodzony Oscarem reżyser. Obsada z listy A. Bardzo udany materiał źródłowy. Jednak Universal Pictures przeżyło jedną z największych klap w 2019 roku. Krytycy zdemolowali film po przybyciu, co doprowadziło do słabego występu w kasie. Przy całym drogim CGI używanym do tworzenia kotów studio poniosło ogromne straty, ponieważ adaptacja na Broadwayu przyniosła ogromny, zawyżony budżet. Jednak niemal natychmiast zyskał status kultowy, a internet ma obsesję na punkcie zawartej w nim dziwności. Niezależnie od tego, czy kiedykolwiek przyniesie to zysk, film prawdopodobnie będzie miał długie życie, znacznie wykraczające poza jego początkową premierę.

Jeśli chodzi o The Batman, nadchodzący solowy film bohatera był długo w tworzeniu Roberta Pattinsona będzie naszym pierwszym nowym krzyżowcem w pelerynie od czasu debiutu Bena Afflecka w filmie Batman v Superman Dawn of Justice. Będzie to pierwszy solowy film bohatera od czasu powstania Mrocznego rycerza z 2012 roku, który zakończył karierę Christiana Bale’a jako Batman w trylogii Mroczny Rycerz Christophera Nolana. Batman jest obecnie w produkcji i ma trafić do kin 1 października 2021 roku. Koniecznie obejrzyj zredagowaną wersję zwiastuna z Twittera Elvish Presley.

Tytuł oryginalny: The Batman Meets Cats in a Magically Maniacal Mashup Trailer
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: