Wpis powstał dzięki współpracy z:

Wygląda na to, że Death and the Wyld Stallyns wypadło kilkadziesiąt lat temu, o czym świadczy zupełnie nowy klip Bill & Ted Face the Music.

Death Returns in New Bill & Ted Face the Music Clip

Wygląda na to, że Death and the Wyld Stallyns wypadło kilkadziesiąt lat temu, o czym świadczy zupełnie nowy klip Bill & Ted Face the Music.

Wygląda na to, że Death and the Wyld Stallyns wypadło kilkadziesiąt lat temu, o czym świadczy zupełnie nowy klip Bill & Ted Face the Music.

Orion Pictures opublikowało wspaniały nowy klip autorstwa Billa i Teda Face the Music. Wygląda na to, że Wyld Stallyns i Death mogły się rozejść w ciągu dziesięcioleci między Bogus Journey Billa i Teda. Studio zaczyna zwiększać popularność, ponieważ długo oczekiwany film w końcu trafia do kin i VOD w tym tygodniu. Minęło prawie 30 lat, odkąd widzieliśmy, jak Wyld Stallyns dzielą scenę, a rok 2020 naprawdę przydałby się trochę z tej magii Billa i Teda.

W najnowszym klipie Bill & Ted Face the Music, Bill ( Alex Winter) i Ted (Keanu Reeves) ponownie spotykają się ze swoim starym przyjacielem i członkiem zespołu Wyldem Stallyns Death (William Sadler). Tylko że pomimo dobrych intencji Śmierć nie jest tak szczęśliwy, że tym razem widzi Wyld Stallyns. Przed przywitaniem chłopcy zauważają, że Śmierć oszukuje szkocką chmielową, bawiąc się sam. Gdy witają się ze Śmiercią, myśli, że duet zszedł do piekła, by ponownie go pozwać.

Nie jest jasne, jakiego rodzaju konflikt miał Wyld Stallyns ze śmiercią w klipie, ale Bill i Ted Face the Music wyjaśni całą sytuację. Trzymanie razem zespołów może być dość trudne, po prostu zapytaj chłopaków z Black Sabbath, Van Halen, a nawet A Tribe Called Quest. Ego wybuchają i walki stają się nie do pokonania, gdzie niemożliwe jest dzielenie pokoju z innymi członkami zespołu, nawet jeśli w grę wchodzą miliony dolarów. Jednak dla Billa i Teda nie chodzi o pieniądze. Chodzi o uratowanie świata, co jeszcze bardziej utrudnia życie naszym bohaterom.

Oprócz najnowszego klipu autorstwa Billa i Teda Face the Music, studio, jeśli oferuje fanom szansę wejścia w świat, Bill i Ted, jak nigdy dotąd, z zupełnie nowym, wciągającym doświadczeniem 360. Dzięki Najbardziej triumfującej, niehejnej przygodzie 360 ​​Billa i Teda w przestrzeni i czasie, jaką znamy, widzowie mogą wyruszyć w najwspanialszą podróż przez Circuit of Time, aby odwiedzić miejsca zainspirowane Billem i Tedem Face the Music. Teraz czeka nas jeszcze więcej doświadczeń Billa i Teda.

Bill i Ted Face the Music przez wiele lat tworzyli piekło. Ed Solomon i Chris Matheson ułożyli historię, a ich gwiazdy były zawsze gotowe do powrotu. Jednak biznesowa strona rzeczy tak naprawdę nie dogoniła świata Billa i Teda, kiedy pierwotnie chcieli zrobić sequel, więc siedział przez jakiś czas, co, zdaniem Keanu Reevesa, faktycznie przyniosło korzyści ich fabule. W końcu Reeves mógł mieć rację. Niezależnie od tego, już prawie czas, aby oficjalnie obejrzeć Bill & Ted Face the Music, i to zdecydowanie jest coś, czym można się ekscytować. Powyższy klip ze zjazdu można obejrzeć dzięki kanałowi Orion Pictures na YouTube. A potem obejrzyj poniższy film Billa i Teda Najbardziej triumfująca, nie ohydna przygoda 360 w przestrzeni i czasie, jaką znamy.

Tytuł oryginalny: Death Returns in New Bill & Ted Face the Music Clip
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: