Wpis powstał dzięki współpracy z:

Utrzymując ich słynną feudę, Hugh Jackman wspomniał również, że chciałby dać Ryanowi Reynoldsowi coś naprawdę obrzydliwego na urodziny.

Hugh Jackman jest gotowy na remake Face / Off z Ryanem Reynoldsem

Utrzymując ich słynną feudę, Hugh Jackman wspomniał również, że chciałby dać Ryanowi Reynoldsowi coś naprawdę obrzydliwego na urodziny.

Utrzymując ich słynną waśń, Hugh Jackman wspomniał również, że chciał podarować Ryanowi Reynoldsowi coś naprawdę obrzydliwego na urodziny.

Hugh Jackman lubi robić Face / Off remake z Ryanem Reynoldsem. Po prostu nie chce być z nim w tym samym pokoju. Aktor opowiedział o swoim słynnym feudzie z Reynoldsem w nowym wywiadzie, a także o tym, co chciałby dostać swojego kumpla na nadchodzące urodziny. Aktor X-Men powiedział dalej, że czuje się źle z powodu Blake Lively, żony Reynoldsa, która musi jednocześnie radzić sobie z kryzysem zdrowia publicznego i jej mężem. Innymi słowy, feud wciąż trwa.

Media społecznościowe błagają o remake Face / Off z Ryanem Reynoldsem i Hugh Jackmanem od kilku lat. Zapytany o to w nowym wywiadzie Jackmanowi spodobał się ten pomysł. Jednak Jackman ma pewne specyficzne zasady, które tak się składa, że ​​ich spór trwa. Czy można to nakręcić, gdy tak naprawdę nigdy nie jesteśmy razem? Jestem na to otwarty, przyznał Jackman. Kto wie, może od dawna rozmawiana o remake’u nastąpi teraz.

Jeśli chodzi o zbliżające się urodziny Ryana Reynoldsa, Hugh Jackman ma raczej obrzydliwy pomysł na prezent. Pomysł na prezent to pomysł, który aktor zaczerpnął z dzieciństwa, a jego zdaniem będzie to idealny prezent dla Reynoldsa. Jeśli chodzi o to, czy dostarczy wspomniany prezent, będziemy musieli tylko poczekać i zobaczyć. Możesz przeczytać, co Jackman miał do powiedzenia na temat prezentu urodzinowego poniżej.

Hugh Jackman i Ryan Reynolds toczą publiczną waśnie od lat i cieszą się, że to trwa. Reynolds zwykle wydaje się być tym, który to inicjuje, ale Jackman ostatnio serwował całkiem solidne publiczne debaty. Litowanie się nad Blake Lively w środku wywiadu jest dość brutalne, zwłaszcza że Reynolds najprawdopodobniej nie miał pojęcia, że ​​Jackman to powie.

Hugh Jackman był również w stanie przekazać aktualne informacje na temat swojego zbliżające się odrodzenie na Broadwayu Music Mana, które zostało opóźnione. Musical miał zadebiutować w tym roku, ale kryzys zdrowia publicznego miał inny pomysł. Na razie nie planujemy zbierać się razem i próbować, ale aktor miał szczęście, że mógł ćwiczyć samodzielnie w domu. Zauważył również, że jego choreograf mógł zobaczyć jego postępy na czacie online. Możesz obejrzeć powyższy wywiad z Hugh Jackmanem dzięki kanałowi Sirius XM na YouTube.

Tytuł oryginalny: Hugh Jackman Is Down for a Face/Off Remake with Ryan Reynolds
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: