Wpis powstał dzięki współpracy z:

Hugh Jackman jest przekonany, że jego wersja Wolverine uderzy w walkę MCU Hulka Marka Ruffalo.

Hugh Jackman wie na pewno, że jego Wolverine pokona Hulka Marka Ruffalo

Hugh Jackman jest przekonany, że jego wersja Wolverine uderzy w walkę MCU Hulka Marka Ruffalo.

Hugh Jackman jest przekonany, że jego wersja Wolverine’a pobije MCU Hulka Marka Ruffalo w walce.

Zarówno Hugh Jackman, jak i Mark Ruffalo zdobyli nowe szczyty sławy po przedstawieniu superbohaterów Marvela Rosomak i Hulk. Teraz Jackman i Ruffalo zmierzą się łeb w łeb w kategorii nagrody Emmy dla najlepszego aktora w serialu limitowanym lub filmie za swoje najnowsze projekty, odpowiednio, Bad Education HBO i I Know This Much Is True. Jackman dodał akcent Marvela do ich rywalizacji o Emmy, pewnie stwierdzając, że Wolverine pokonałby Hulka w walce.

Prawdą jest, że Wolverine zadebiutował w komiksie w 1974 roku The Incredible Hulk # 180, gdzie mutant z pazurami miał za zadanie obalić zielonego behemota. To spotkanie zostało później zaadaptowane do filmu animowanego, w którym Wolverine postanawia powstrzymać szaleństwo Hulka.

Oprócz debat o tym, kto wygra walkę, fani chcieliby zobaczyć Jackmana i Ruffalo w filmie o skrzyżowaniu Hulk / Wolverine . Sam Ruffalo wielokrotnie wyrażał zainteresowanie nakręceniem filmu z Hugh Jackmanem, teraz, gdy Disney posiada prawa zarówno do X-Men, jak i Avengers.

Niestety Jackman dotrzymał słowa, że ​​Logan będzie jego ostatni występ na ekranie jako Wolverine. Kiedy mutant ze szponami w końcu zadebiutuje w MCU, najprawdopodobniej będzie to grał rolę nowego aktora, a postać będzie zbyt zajęta zajmowaniem się biznesem X-Menów, aby martwić się o Hulka.

Zielony olbrzym również przebył długą drogę od swoich szalonych dni. Najnowsza wersja kinowa postaci łączy Bruce’a Bannera i Hulka, aby stworzyć nowego superbohatera, który ma ogromną siłę i intelekt na poziomie geniuszu, dzięki czemu żaden superbohater nie musi go ścigać i sprowadzać go na ziemię.

< p> Na razie jedyną rozgrywką, której fani będą mogli być świadkami, będzie ta, która rozegra się podczas Emmy, na której Ruffalo raczej nie zmieni się w swoje gigantyczne zielone alter ego, a Jackman raczej nie wykiełkuje pazurami. Biorąc pod uwagę, że dwaj aktorzy są przyjaciółmi w prawdziwym życiu, jest mało prawdopodobne, aby nie było żadnej złej krwi, niezależnie od tego, kto zdobędzie nagrodę. Ten pierwszy pojawił się na ComicBook.com.

Tytuł oryginalny: Hugh Jackman Knows for Sure His Wolverine Would Beat Mark Ruffalo’s Hulk
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: