Wpis powstał dzięki współpracy z:

Twórcy Billa i Teda wyjaśnili, dlaczego synowie z Bogus Journey zmienili się w córki Face The Music.

Dlaczego Bill i Ted stają twarzą w twarz z muzycznymi synami dla córek

Twórcy Billa i Teda wyjaśnili, dlaczego synowie z Bogus Journey zmienili się w córki Face The Music.

Twórcy Billa i Teda wyjaśnili, dlaczego synowie z Bogus Journey zmienili się w córki w Face The Music.

Trzydzieści lat temu Bill i Ted’s Bogus Journey pozornie zamknęli ostatni rozdział o shenaniganach podróżujących w czasie głównego duetu, kończący się tym, że Bill i Ted biorą ślub i wychowują swoje dzieci, po jednym. Fani przypuszczali, że dzieci pokazane na końcu filmu to chłopcy, ale prawda jest taka, że ​​nawet scenarzyści nie byli tego pewni. Ed Solomon i Chris Matheson, którzy napisali każdy film Billa i Teda, w tym nadchodzący Bill & Ted Face the Music, ujawnili, że płeć dzieci zawsze była przedmiotem dyskusji. Jak wyjaśnił Salomon.

W przypadku części fandomu zmiana płci dzieci jest postrzegana przez pisarzy jako próba odwołania się do tłumu „obudzonych” kosztem zakłócenia kanonu serii. Dla Solomona przemiana dzieci Billa i Teda w dziewczynki to sposób na ponowne odkrycie całej dynamiki serii i uczynienie jej bardziej inkluzywną.

Reżyseria Dean Parisot, scenariusz: Chris Matheson i Ed Solomon, Bill & Ted W Face the Music występują Keanu Reeves, Alex Winter wcieli się ponownie w swoje główne role z oryginalnych filmów, a także nowicjusze Anthony Carrigan, Kid Cudi, Brigette Lundy-Paine i Samara Weaving. Film ma pojawić się w kinach i będzie dostępny na życzenie 28 sierpnia. Ta wiadomość pochodzi z Cinemablend.

Tytuł oryginalny: Why Bill and Ted Face the Music Traded Sons for Daughters
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: