Wpis powstał dzięki współpracy z:

Pojawiły się pierwsze recenzje Bill & Ted Face the Music i wygląda na to, że kontynuacja była warta czekania.

Bill & Ted Face the Music Reviews Have Arrived, and They Are Most Triumphant

Pojawiły się pierwsze recenzje Bill & Ted Face the Music i wygląda na to, że kontynuacja była warta czekania.

Pojawiły się pierwsze recenzje Bill & Ted Face the Music i wygląda na to, że warto było czekać na sequel.

Minęło prawie trzy dekady, odkąd ostatni raz spędził czas z Keanu Reevesem i Billem i Tedem Alexa Wintera. Po latach w piekle deweloperskim Bill i Ted Face the Music wreszcie tu są, ale czy film okazuje się najdoskonalszy, czy też tępy, podróżujący w czasie duet powinien zostać pozostawiony w spokoju?

Cóż, Cinemablend uważało, że podczas gdy Bill & Ted Face the Music potrzebuje trochę czasu, aby zacząć, kiedy już znajdzie swoją drogę, będzie się czym cieszyć, a długo oczekiwana kontynuacja zachowuje wielkie, zdrowe serce dwóch poprzedników. < / p>

Recenzja w USA Today również podobała się filmowi mówiącemu, że jest, wie dokładnie, co to jest i nie zadaje sobie trudu, aby mieć nieszczery moment.

The Wrap pozytywnie zareagował na Bill & Ted Face the Music mówi: Jak na film, w którym świat może się skończyć w każdej chwili, Bill i Ted Face the Music jest strasznie słodki i wesoły, a Collider uważa, że ​​uroki filmu są równie ujmujące, głupkowaty urok duetu nie zmniejszył się z wiekiem .

Niestety nie wszyscy byli zachwyceni powrotem głupkowatego duetu, a The AV Club uznał film za nieco rozczarowujący, choć nie do końca ohydne.

Detroit News również nie byli pod wrażeniem najnowszej przygody Billa i Teda, wierząc, że Alex Winter i Keanu Reeves dali się we znaki, by powtórzyć te postacie.

Powrót do ale pozytywne, ponieważ Entertainment Weekly z przyjemnością spędza czas z parą gitar powietrznych, a także przenosi się z powrotem do bardziej jowialnego, optymistycznego świata niż dzisiejszy.

Bill i Ted Face the Music odbierają nasze Bohaterowie kochający rock and rolla, którzy wkraczają w wiek średni i są zmuszeni znosić monotonię takiego życia. Ta nuda jest jednak krótkotrwała, jak twierdzi William Bill S. Preston, Esq. i Theodore Ted Logan są ostrzegani przez gościa z przyszłości o potrzebie stworzenia przez nich piosenki w 78 minut, która uratuje życie na Ziemi i cały wszechświat. Nasz prostolinijny duet po raz kolejny wyruszy w podróż w przyszłość, aby ukraść samemu sobie piosenkę, która uratuje świat. Wygląda również na to, że córki Billa i Teda wezmą pod uwagę swoich ojców, a dorastająca para wyruszy na własną wyprawę w czasie, gromadząc znane postacie z historii, aby stworzyć zespół.

Ten najnowszy podróż w czasie eskapada ma powrócić do niektórych ulubionych serii, w tym ojca Teda i śmierci Williama Sadlera. Fani czekali już prawie 30 lat na trzeci film Billa i Teda, a wielu uważa, że ​​to się nigdy nie wydarzy.

Bill i Ted Face the Music przywracają Alexa Wintera jako Williama Billa S. Prestona, Esq. i Keanu Reeves jako Theodore Ted Logan, z obsadą drugoplanową, w tym powracający William Sadler jako The Grim Reaper, a także nowicjusze Brigette Lundy-Paine i Samara Weaving jako Billie Little Bill Logan, córka Teda i Elizabeth oraz Theodora Little Ted Preston, córka Billa i Joanny.

Możesz osobiście ocenić Billa i Teda Face the Music, gdy wyląduje na VOD i gra w wybranych kinach od dziś. Bill & Ted Face the Music pochodzi z Orion Pictures.

Tytuł oryginalny: Bill & Ted Face the Music Reviews Have Arrived, and They Are Most Triumphant
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: