Wpis powstał dzięki współpracy z:

Storm nie byłaby zmutowaną superbohaterką, którą wszyscy znamy i kochamy, gdyby pojawiła się w The New Mutants według gwiazdy Alice Bragi.

Wczesny scenariusz The New Mutants wprowadził sadystyczny spin na burzę

Storm nie byłaby zmutowaną superbohaterką, którą wszyscy znamy i kochamy, gdyby pojawiła się w The New Mutants według gwiazdy Alice Bragi.

Storm nie byłaby zmutowaną superbohaterką, którą wszyscy znamy i kochamy, gdyby pojawiła się w The New Mutants według gwiazdy Alice Bragi.

Po trzech latach czekania, The New Mutants w końcu trafia do wybranych kin. Bez względu na to, jak gra się film, jego historia raczej nie okaże się tak zabawnie wywrócona, jak reżyser długiej drogi Josh Boone musiał przejść, aby nakręcić film, pełen przeróbek, powtórek, opóźnień i bardzo realnej możliwości, że projekt się dostanie. odłożone na półkę przed premierą, ponieważ studio jest niezadowolone z wizji Boone’a. Według źródeł w Vulture, jednym z aspektów tej wizji, który szczególnie podniósł brwi, był wczesny szkic scenariusza, w którym Ororo Munroe aka Storm z X-Men zamiast postaci dozorcy Cecilii Reyes, granej przez Alice Bragę.

Pisanie sadystycznej wersji Storm wydaje się co najmniej dziwne, ponieważ bogini pogody jest szczególnie znana ze swojej empatycznej natury. Jest również jednym z najpopularniejszych X-Menów, który często pełni funkcję zastępcy profesora X. Portretowanie burzy, która torturuje dzieci, wywołałoby wiele oburzenia wśród fanów, zwłaszcza że Boone wcześniej stwierdził, że postać Storma w jego filmie byłaby taka sama, jak ta, która pojawiła się w X-Men: Apocalypse, zamiast złego sobowtóra .

Ostatecznie zarówno profesor X, jak i Storm zostały usunięte z The New Mutants, a wzmianki o większym świecie X-Menów były tylko mimochodem. Najbardziej znaczącym związkiem, jaki zachował film, było potwierdzenie, że postać Magika jest młodszą siostrą Kolosa, a nawet tam scena przedstawiająca Kolosa ratującego Magika przed młocarnią pszenicy na ich farmie w Rosji została usunięta, ponieważ budżet nie pozwalał na dodatkowe CGI.

The New Mutants, wyreżyserowany i napisany przez Josha Boone’a, zawiera główną obsadę Maisie Williams jako Rahne Sinclair / Wolfsbane, Anya Taylor-Joy jako Illyana Rasputin / Magik, Charlie Heaton jako Sam Guthrie / Cannonball, Henry Zaga jako Roberto da Costa / Sunspot, Blu Hunt jako Danielle Moonstar / Mirage i Alice Braga jako Dr. Cecilia Reyes. Film jest dostępny do obejrzenia w wybranych kinach. Ta historia powstała w Vulture.

Tytuł oryginalny: Early The New Mutants Script Put a Sadistic Spin on Storm
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: