Wpis powstał dzięki współpracy z:

Bezczelna, mieszająca gatunki powieść fantasy / kryminalna Eoina Colfera, Highfire, zostaje zaadaptowana przez Amazon jako hybrydowy serial telewizyjny na żywo / animowany. Co ciekawe, projekt będzie korzystał z usług Nicolasa Cage'a, który będzie odgrywał rolę głosową tytułowego bohatera, który jest smokiem, który mieszka w Luizjanie i spędza całe dnie na popijaniu

Serial telewizyjny Highfire zamówiony przez Amazon, Nicolas Cage jako liderem roli smoka

Bezczelna, mieszająca gatunki powieść fantasy / kryminalna Eoina Colfera, Highfire, zostaje zaadaptowana przez Amazon jako hybrydowy serial telewizyjny na żywo / animowany. Co ciekawe, projekt będzie korzystał z usług Nicolasa Cage'a, który będzie odgrywał rolę głosową tytułowego bohatera, który jest smokiem, który mieszka w Luizjanie i spędza całe dnie na popijaniu

Amazon posuwa się naprzód, wprowadzając na żywo / animowany serial kryminalny o smokach Highfire, po dotknięciu Nicolasa Cage’a, aby zagrał tytułową rolę.

Bezczelny, mieszający gatunki powieść fantasy / kryminalna Eoina Colfera, Highfire, jest adaptowana przez Amazon jako hybrydowy serial telewizyjny oparty na akcjach i animacji. Co ciekawe, projekt będzie korzystał z usług Nicolasa Cage’a, który będzie odgrywał rolę głosową tytułowego bohatera, który jest smokiem, który mieszka w Luizjanie i spędza całe dnie popijając wódkę. Highfire, projekt rezydujący w MGM / UA Television, został opracowany przez Amazon, zgodnie z Deadline. Niedoszły serial będzie działał pod kreatywnym nadzorem showrunnera Daveya Holmesa, twórcy adaptacyjnej serii Epix Get Shorty, wraz z producentami programów, takich jak Shameless Showtime, Fox’s Chicago Code i kultowy serial ABC Bryan Fuller Pushing Daisies. Gwiazda lektora, Cage, będzie producentem wykonawczym obok Holmesa, do którego dołączył Andrew Mittman z 1.21, poprzez istniejącą umowę MGM / UA.

Fabuła wydanego w styczniu 2020 r. thrillera dla dorosłych Colfer Highfire koncentruje się na tytułowym smoku, lordie Highfire (niedoszła rola Cage’a), który jest daleko od swoich czasów jako ziejąca ogniem plaga ziejącej jego imię. Rzeczywiście, teraz nazywając się „Vern”, krnąbrna wiwerna spędza dni w swoim domu na bagnach w Luizjanie, zaspokajając nienasycony gust wódki, paląc papierosy zapalone własnym oddechem i wyrażając nieustanne uznanie dla promującego legwarmer film Flashdance z 1983 roku. noszenie koszulki z logo. Jednak jego egzystencja zostaje zakłócona, gdy krzyżuje ścieżki z Cajuńskim nastolatkiem Everettem „Squibem” Moreau, który, pracując dla podejrzanego przemytnika, był świadkiem zamordowania swojego szefa przez oszusta. W rezultacie Vern i Charłak nawiązują przyjaźń podczas przygody polegającej na rozwiązywaniu przestępstw, motywowanej wspólnym przetrwaniem. Rozwój Amazon’s Highfire to kolejne wybitne pióro strumieniowe w czapce autora Eoina Colfera po jego powieści fantasy, Artemis Fowl, została zaadaptowana przez reżysera Kennetha Branagha jako film Disneya przeznaczony na duży ekran, który – z powodu pandemii – ostatecznie miał premierę w przeszłości Czerwiec jako oferta strumieniowa w Disney +. Chociaż obecnie nic nie wskazuje na to, że Colfer będzie miał jakikolwiek bezpośredni udział w adaptacji Amazona na mały ekran, taka koncepcja nie byłaby bezprecedensowa. Chociaż nie był związany z Artemis Fowl, ma jeden zasługę jako scenarzysta telewizyjny w komediowym serialu kryminalnym Half Moon Investigations z 2009 roku, a także jest współautorem scenariusza do dramatu Poison Pen z 2014 roku.

Oczywiście projekt na małym ekranie jest kolejnym przykładem wszechobecności gwiazdy Nicolasa Cage’a na poziomie kultowym. Rzeczywiście, były zdobywca Oscara dla najlepszego aktora Leaving Las Vegas może być obecnie znany jako notorycznie załamany temat memów o szalonych oczach, ale wkłada w to wiele godnej uwagi pracy. Poza tym, że był głównym bohaterem ogromnej liczby współczesnych schlocków i wyrażał Spider-Man Noir w animowanym przeboju Spider-Man: Into the Spider-Verse, ostatnio zagrał w reżyserskim powrocie walczącego Richarda Stanleya w H.P. Lovecraft adaptował horror science-fiction Color Out of Space, a zwłaszcza zwrócił głowy z przesiąkniętym szkarłatem bezmyślnym szaleństwem zemsty w swojej głównej roli w filmie z 2018 roku Mandy. Poza tym został niedawno obsadzony w roli bohatera Tiger King Joe Exotic w udramatyzowanym miniserialu i zagra siebie u boku Pedro Pascala z Mandalorianina w thrillerze z czwartej ściany, The Unbearable Weight of Massive Talent.

Highfire nie ujawniło jeszcze okna produkcji ani wydania, ale samo zwariowane założenie polegające na mieszaniu tropów sprawia, że ​​brzmi to jak coś, na co warto czekać.

Tytuł oryginalny: Highfire TV Series Ordered by Amazon, Nicolas Cage to Voice Lead Role of a Dragon
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: