Wpis powstał dzięki współpracy z:

Ta recenzja Muppet Now zawiera spoilery. Muppets Now, odcinek 5 Gdy docieramy do piątego i przedostatniego odcinka Muppets Now, moje narzekania na to, jak nużące jest jego zdobywanie, są nieco obniżone z powodu wspaniałej wiadomości, że po czteroodcinkowym odcinku nie ma segmentu „Okey Dokey Kookin” . Tak, nadal są dwa wystąpienia

Recenzja Muppets Now Episode 5: The I.T. Czynnik

Ta recenzja Muppet Now zawiera spoilery. Muppets Now, odcinek 5 Gdy docieramy do piątego i przedostatniego odcinka Muppets Now, moje narzekania na to, jak nużące jest jego zdobywanie, są nieco obniżone z powodu wspaniałej wiadomości, że po czteroodcinkowym odcinku nie ma segmentu „Okey Dokey Kookin” . Tak, nadal są dwa wystąpienia

Ta recenzja Muppet Now zawiera spoilery.

Gdy docieramy do piątego, przedostatniego odcinka Muppets Now, moje narzekania na to, jak nużące to robi, są nieco obniżane z powodu wspaniałej wiadomości, że po czteroodcinkowym odcinku nie ma segmentu „Okey Dokey Kookin”. Tak, wciąż są tu dwa występy szwedzkiego szefa kuchni, ale są to zarówno świeże, jak i zabawne gagi. To nie jest ten sam jednnotonowy żart rozciągnięty na kilka minut i powtarzany co tydzień. Czuję ulgę.

Tym razem naszym urządzeniem do kadrowania jest to, że Scooter próbuje przesłać odcinki, ale jego komputer zwalnia. Dzieje się tak, ponieważ I.T. Facet Chip próbuje wymusić aktualizację. O stary. Ten niepokój jest prawdziwy. Nie żeby to naprawdę było dużo, ponieważ te segmenty kadrowania są zbyt krótkie, aby naprawdę cokolwiek znaczyć. Mimo to widok cyfrowej wersji Sama Eagle, który pojawił się jako kuzyn obracającego się koła komputera, był mile widziany.

Część otwierająca to kolejna odsłona „Miss Piggy’s Lifesty (le)”. Chociaż denerwujące jest to, że ten kawałek osiąga pięć do pięciu pod względem wyglądu odcinka, ten kotlet schabowy ma przynajmniej trochę mięsa. Jest idealna równowaga między tym, jak Piggy gra swój urok w irytujący sposób i zostaje zdarta. Wydaje mi się, że Piggy i sława działają bardzo podobnie jak Fozzie i jego próby komediowe, z wyjątkiem tego, że zachowanie Piggy sprawia, że ​​jej dochód jest bardziej uzasadniony, podczas gdy okropność Fozzie wiąże się przynajmniej z dobrymi intencjami.

Jako ktoś tak zmęczony widokiem Miss Piggy i szwedzkiego szefa kuchni w tym programie, jednym z lepszych momentów jest to, że szwedzki szef kuchni próbuje pomóc Piggy w zrozumieniu szwedzkiej wymowy, mimo że nie jest nawet pewien, jaka jest definicja tego zdania jest i później widać, że i tak nie będzie to dla niej zbyt użyteczne. W rzeczywistości nawet występy Lindy Cardellini i Taye Diggsa wydają się bardziej pomysłowe i mądrzejsze niż poprzednie cztery odcinki.

„Muppet Masters” w końcu powraca z pierwszego odcinka i to powiew świeżego powietrza. To tylko kilka minut, kiedy Walter i Uncle Deadly pokonają zapał Deadly do walki na scenie. Próbuje podwójnie zanurzyć się w sobie, sprawiając, że każdy z nich zachowuje się jak zwykły mężczyzna i komediowy film, a Walter rozumie tło walki scenicznej, podczas gdy wujek Deadly jest tylko ekspertem w swoich umiejętnościach i wykazuje ignorancję we wszystkim innym.

Ale nieważne, po prostu cieszę się, że mogę zobaczyć więcej Waltera. Wiem, że ludzie go nie lubią, ponieważ – tylko z samego nazwiska – jest synonimem posiadania Muppetów przez Disneya, ale wnosi do zarażonej grupy gwiazdorski optymizm. Jest jak wersja Kermita, której nie znudziło zachowanie swoich przyjaciół.

„Niewiarygodny teleturniej Pepe” to zawsze świetna zabawa i nie jest inaczej. Częścią tego, co sprawia, że ​​działa tak dobrze, jest to, że chociaż koncepcja Pepe wyrzucania scenariusza i robienia teleturnieju na podstawie jego zachcianek jest powtarzana w kółko, chaos nigdy nie jest taki sam. Tutaj zmusza swoich graczy do zawiązania krawata z kaktusami (mając nadzieję, że nie uda mu się uzyskać remisu), a następnie prosi każdego uczestnika, aby wyszeptał mu sekret do ucha.

Nie za punkty ani nic. Chce tylko wiedzieć.

Na koniec „Test terenowy Muppets Labs” jest skuteczny z tego powodu, że segment ogólny istnieje po to, aby: sprawić, by rzeczy naukowe wyglądały fajnie na sposób Jackassa. W tym tygodniu temat dotyczy wykorzystania prasy hydraulicznej do kruszenia rzeczy. Beaker schrzanił to wcześnie, nie zdając sobie sprawy, że miażdżenie magazynów jest dość kiepskie. Następnie przechodzą do różnych obiektów, w tym do słoika masła orzechowego ustawionego obok słoika galaretki. Ten był dziwnie apetyczny do oglądania.

Po raz kolejny sposób traktowania Beakera przez Bunsena sięga od dawnych czasów nonszalanckiego wrzucania go w brutalne sytuacje bez złośliwości, do celowego bycia po prostu okropnym dla swojego asystenta. Teraz należy do tej klasy złoczyńców Disneya, którzy nigdy nie dostali swoich zwykłych deserów, mimo że są po prostu najgorsi. Zobacz także: Gene from Wreck-It Ralph i Abuelita z Coco.

Boże, nienawidzę tych dwóch.

W przyszłym tygodniu będzie finał sezonu Muppets Now, a serialowi zdecydowanie zabrakło benzyny. Mam nadzieję, że potencjalny drugi sezon przyniesie nam co najmniej dwa razy więcej typów segmentów w porównaniu z kilkoma przeważnie zmęczonymi nielicznymi w tym sezonie. To powiedziawszy, odcinek z tego tygodnia jest jednym z dwóch, które ogólnie nazwałbym dobrym. Zobaczmy, czy mogą zakończyć się silnym.

Tytuł oryginalny: Muppets Now Episode 5 Review: The I.T. Factor
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: