Wpis powstał dzięki współpracy z:

Tom Cruise chce, aby Mission: Impossible 7 działało podczas trwającej pandemii.

Tom Cruise wynajmuje statek wycieczkowy o wartości 670 000 USD, aby utrzymać misję: Impossible 7 Filmowanie na wodzie

Tom Cruise chce, aby Mission: Impossible 7 działało podczas trwającej pandemii.

Tom Cruise chce, aby Mission: Impossible 7 działało podczas trwającej pandemii.

Tom Cruise nie wierzy w półśrodki, jeśli chodzi o kręcenie filmów . Aktor jest obecnie zajęty filmowaniem Mission: Impossible 7, a według raportu Daily Mail Cruise wynajął statek wycieczkowy o nazwie Hurtigruten o wartości 500 000 dolarów dla obsady i ekipy filmu podczas kręcenia filmu w Norwegii, aby chronić przed infekcją. .

W nowej erze dystansu społecznego, priorytetem numer jeden dla wysokobudżetowych produkcji hollywoodzkich jest możliwie jak największe odizolowanie obsady i ekipy od publiczności i wydaje się, że Tom Cruise wybrał ostateczną krok w zapewnieniu dystansu społecznego, utrzymując ludzi pracujących przy Mission Impossible 7 na statku, podczas gdy filmowanie trwa.

Oprócz trzymania się jak największej odległości od lądu, załoga musi również przechodzić codzienne testy, aby złapać przypadki infekcji, zanim będą mogły się rozprzestrzenić. Zespół Mission Impossible 7 otrzymał specjalne pozwolenie na wznowienie kręcenia filmów w Norwegii, kiedy większość innych zagranicznych gości jest zakazana z powodu lokalnego biznesu, który ten film niesie.

Oprócz starania się o przestrzeganie zasad dystansu społecznego, Zdjęcia do filmu trwają w stałym tempie. Pojawiły się zdjęcia z niedawnej sesji do filmu, w której Tom Cruise wykonał kaskaderski motocykl, przywiązany do przewodów, gdy zjeżdżał na rowerze z gigantycznej rampy 500 stóp w powietrze.

W środku zdjęć, aktorowi udało się znaleźć czas na nagranie filmu, na którym ogląda Teneta w brytyjskim teatrze. Chodziło o to, aby poinformować publiczność, że powrót do teatrów jest bezpieczny w czasie, gdy większość sieci teatralnych na całym świecie marnieje z powodu strachu przed siedzeniem w zatłoczonych salach z prawdopodobnie zainfekowanymi nieznajomymi.

Mówi się, że Mission Impossible 7 to przedostatni film z serii, który będzie miał Cruise na czele, i jest podzielony na dwuczęściowy, który posłuży jako ostatnia łabędzi piosenka dla superagenta Ethana Hunta . Nie jest więc zaskakujące, że Cruise robi wszystko, aby upewnić się, że film zostanie ukończony tak szybko i efektywnie, jak to możliwe, nawet jeśli wymaga on wynajmu całego statku na czas kręcenia.

Na ekranie rejsu śmiałość nie skończy się na serii Mission Impossible. W rzeczywistości aktor podniesie stawkę niebotycznie ze swoim kolejnym projektem, który został potwierdzony jako film kosmiczny rozgrywający się w rzeczywistej przestrzeni, który będzie wymagał od Cruise’a i reszty obsady i ekipy filmu prawdziwego astronauty. szkolenie i wykorzystanie połączonych zasobów Elona Muska i NASA, aby polecieć w kosmos i nakręcić swój film.

W Mission: Impossible 7 grają główną obsadę Tom Cruise, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Henry Czerny , Nicolas Hoult, Hayley Atwell, Pom Klementieff i Shea Whigham. Film ma pojawić się w kinach 19 listopada 2021 roku, a Mission: Impossible 8 – 4 listopada 2022 roku. Ta wiadomość przychodzi za pośrednictwem Daily Mail,

Tytuł oryginalny: Tom Cruise Rents $670K Cruise Ship to Keep Mission: Impossible 7 Filming Afloat
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: