Wpis powstał dzięki współpracy z:

Pojawiło się kilka nowych szczegółów dotyczących nadchodzącego filmu akcji o podróżach w czasie Netflix i Ryana Reynoldsa.

Oto, o czym naprawdę jest nowy film o podróżach w czasie Ryana Reynoldsa w serwisie Netflix

Pojawiło się kilka nowych szczegółów dotyczących nadchodzącego filmu akcji o podróżach w czasie Netflix i Ryana Reynoldsa.

Pojawiło się kilka nowych szczegółów dotyczących nadchodzącego filmu akcji o podróżach w czasie Netflix i Ryana Reynoldsa.

Pojawiło się kilka nowych szczegółów dotyczących nadchodzącego filmu o podróżach w czasie Ryana Reynoldsa. Niedawno zebrany przez Netflix, obecnie bez tytułu film, w którym Reynolds ponownie połączy siły z reżyserem Free Guy Shawnem Levym, i ma na pokładzie Davida Ellison, Dana Goldberg i Don Granger jako producentów. Chociaż wiele szczegółów dotyczących filmu było wcześniej nieznanych, nowo ujawnione streszczenie daje nam dobre wyobrażenie o tym, czego możemy się spodziewać po tych eskapadach w czasie.

Wraz ze streszczeniem ujawniono również kilka opisów postaci dla tego oryginału Netflix, w tym tych, którzy prawdopodobnie będą pomagać dwóm wersjom Adama w ich misji. Oto opisy postaci.

Film o podróżach w czasie Reynoldsa powstał osiem lat temu w Paramount, kiedy to dołączono do niego gwiazdę Mission: Impossible i ikonę Hollywood, Tom Cruise. Od tego czasu scenariusz przeszedł kilka zmian, a najnowszą wersję napisali Irreplaceable You i scenarzysta Banshee, Jonathan Tropper. Film ma rozpocząć się w Vancouver w okolicach listopada.

Film o podróży w czasie bez tytułu nie będzie pierwszym, w którym Reynolds został objęty przez giganta streamingu, a aktor pojawi się w niedawnym filmie akcji Michaela Baya 6 Underground. To nie będzie pierwszy raz, kiedy Reynolds połączył siły z reżyserem Shawnem Levym, a obaj stworzyli nadchodzącego Free Guy.

Akcja gry wideo z otwartym światem Free City, będąca połączeniem Grand Theft Auto i Fortnite, Guy, grany przez Reynoldsa, to postać niezależna (NPC) pracująca jako kasjer bankowy. Dzięki kodowi opracowanemu przez programistów Milly and Keys, umieszczonemu w Free City przez wydawcę Antoine, Guy uświadamia sobie, że jego świat jest grą wideo i podejmuje kroki, aby stać się bohaterem, tworząc wyścig z czasem, aby zapisać grę przed programiści mogą go wyłączyć.

Free Guy pojawi się w kinach 11 grudnia 2020 roku przez 20th Century Studios. To pochodzi z The Hashtag Show.

Tytuł oryginalny: Here’s What Ryan Reynolds’ New Netflix Time Travel Movie Is Really About
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: