Wpis powstał dzięki współpracy z:

Film „Fantastyczne zwierzęta 3” ma rozpocząć się w przyszłym miesiącu, a Johnny Depp napotyka poważny konflikt harmonogramów.

Johnny Depp chce odroczyć sprawę zniesławienia, aby mógł strzelać do fantastycznych bestii 3

Film „Fantastyczne zwierzęta 3” ma rozpocząć się w przyszłym miesiącu, a Johnny Depp napotyka poważny konflikt harmonogramów.

Z Fantastic Beasts 3, które mają rozpocząć się w przyszłym miesiącu, Johnny Depp napotyka poważny konflikt terminów.

Pozew Johnny’ego Deppa przeciwko swojej byłej żonie Amber Heard nadal jest skomplikowane. Depp złożył teraz wniosek o opóźnienie zbliżającego się procesu, aby nadal mógł nakręcić Fantastyczne zwierzęta 3. Pierwotnie sequel miał zostać nakręcony na początku tego roku, ale obecna sytuacja przeszkodziła temu, a Warner Bros. naciska na produkcję o kilka miesięcy. Depp ma teraz poważny konflikt w harmonogramie.

Niedawno w Fairfax Country w Wirginii złożono dokumenty mające na celu opóźnienie procesu o zniesławienie, który obecnie ma się odbyć od 11 do 28 stycznia 2021 roku. Johnny Depp pozywa Amber, gdy usłyszała o artykule, który gwiazda Aquamana napisał dla Washington Post, zatytułowanym Wypowiadałem się przeciwko przemocy seksualnej, i stawiłem czoła gniewowi naszej kultury. To musi się zmienić. Te obecne daty są sprzeczne z harmonogramem produkcji Fantastycznych Zwierząt 3. Film wygląda następująco.

Johnny Depp ma powtórzyć swoją rolę Grindelwalda w sequelu. Depp pojawił się na krótko w Fantastycznych zwierzętach i Gdzie je znaleźć, zanim stał się większą częścią kontynuacji, The Crimes of Grindelwald z 2018 roku. Film dalej stwierdza, że ​​Depp może stanąć w obliczu zerwania kontraktu, jeśli daty rozprawy nie zostaną przesunięte w celu dostosowania do produkcji.

Pozew został pierwotnie wniesiony w marcu 2019 roku. Johnny Depp domaga się nawet 50 milionów dolarów odszkodowania . Depp utrzymuje, że nigdy nie był agresywny w stosunku do Amber Heard. Jednak Heard twierdzi, że podczas ich małżeństwa kilkakrotnie padła ofiarą przemocy domowej. Depp pozywa również gazety News Group i dziennikarza Dana Woottona za artykuł opublikowany w The Sun, w którym opisano go jako bijaka żony. Przesłuchanie w sprawie zgłoszenia jest obecnie wyznaczone na 11 września.

Jeśli chodzi o Fantastyczne Zwierzęta 3, będzie to trzeci wpis w spin-offowej serii o Harrym Potterze. J.K. Rowling, która była ostrzeliwana w ostatnich miesiącach z powodu swoich komentarzy na temat społeczności Trans, powraca, aby współtworzyć scenariusz. David Yates, który do tej pory wyreżyserował obie części serii, wraca do sterów. Szczegóły fabuły pozostają w tajemnicy, ale ponownie skupią się na Newt Scamanderze Eddiego Redmayne’a. Kontynuacja ma trafić do kin 12 listopada 2021 roku. Z pewnością będziemy Was informować o dalszych szczegółach. Ta wiadomość została wcześniej podana przez Variety.

Tytuł oryginalny: Johnny Depp Wants Defamation Case Delayed So He Can Shoot Fantastic Beasts 3
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: