Wpis powstał dzięki współpracy z:

MGM wydało nowy plakat do filmu No Time to Die z 007 Daniela Craiga przed premierą filmu w listopadzie.

Nowy plakat No Time to Die, najnowszy zwiastun Jamesa Bonda trafi w czwartek

MGM wydało nowy plakat do filmu No Time to Die z 007 Daniela Craiga przed premierą filmu w listopadzie.

MGM wydało nowy plakat do No Time to Die, zawierający 007 Daniela Craiga przed premierą filmu w listopadzie.

Mamy zupełnie nowy plakat do filmu No Time to Zgiń, a wkrótce będzie więcej towarów Jamesa Bonda. MGM ujawniło nowy, jednopunktowy, który przedstawia powrót Daniela Craiga jako kultowego szpiega MI6. Co więcej, studio ujawniło, że w tym tygodniu pojawi się nowy zwiastun. Plakat został udostępniony za pośrednictwem oficjalnych kanałów mediów społecznościowych z następującym podpisem.

Plakat przedstawia Daniela Craiga z powrotem jako 007, kołyszącego smoking i wyglądającego bardzo podobnie do fanów Bonda, których znali i kochali. Jest odwrócony na bok, z wyciągniętym wiernym Waltherem PPK, gotowym do akcji. Oprócz plakatu dużym potwierdzeniem jest to, że studio nadal zamierza iść naprzód dzięki listopadowej premierze kinowej. Pierwotnie No Time to Die trafiło do kin w kwietniu. Jednak stał się jednym z pierwszych dużych filmów, które opóźniły jego wydanie, ponieważ sytuacja, w jakiej znalazł się świat, zaczęła się pogarszać.

W Internecie krążyły pogłoski, że film może zostać ponownie opóźniony do 2021 roku. Ale kina otworzyły się. w większości krajów na świecie, a sytuacja kasowa w USA zaczyna się poprawiać. Jest nadzieja, że ​​do listopada będzie wystarczająco dużo stałych widzów, którzy usprawiedliwią wypuszczenie następnego filmu z Jamesem Bondem. Mówi się, że film ma ogromny budżet rzędu 200 milionów dolarów, co oznacza, że ​​będzie musiał sprzedać dużo biletów, aby przynieść zysk. „Tenet” Christophera Nolana, który ma podobnie ogromny budżet, został niedawno wydany na arenie międzynarodowej z obiecującym debiutem kasowym i od tego weekendu trafi do amerykańskich kin.

No Time To Die koncentruje się na Jamesie Bondzie, który odszedł z aktywnej kariery obsługa, odkąd ostatni raz go widzieliśmy na końcu Spectre. Cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Jego spokój zostaje zakłócony, gdy jego stary kumpel z CIA Felix Leiter pojawia się, szukając pomocy. Misja uratowania porwanego naukowca staje się znacznie bardziej niebezpieczna niż przewidywano. Następnie Bond trafia na trop tajemniczego złoczyńcy uzbrojonego w niebezpieczną nową technologię.

Cary Joji Fukunaga (True Detective, Beasts of No Nation) siedzi na krześle reżysera. Fukunaga został wprowadzony po tym, jak Danny Boyle odszedł z projektu z powodu twórczych różnic. W obsadzie znaleźli się Rami Malek, Léa Seydoux, Lashana Lynch, Ben Whishaw, Naomie Harris, Jeffrey Wright, Christoph Waltz, Ralph Fiennes, Rory Kinnear, Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik i Billy Magnussen. Z pewnością przywieziemy przyczepę, gdy tylko nadejdzie w czwartek. W międzyczasie sprawdź sam nowy plakat. No Time to Die pojawi się w kinach w Wielkiej Brytanii 12 listopada i 20 listopada w Stanach Zjednoczonych z MGM.

Tytuł oryginalny: New No Time to Die Poster Arrives, Latest James Bond Trailer Drops This Thursday
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: