Wpis powstał dzięki współpracy z:

Jack Quaid jest ostatnią gwiazdą, która zapisała się do Scream 5, który przygotowuje się do rozpoczęcia zdjęć tej jesieni.

Krzyk 5 przynosi gwiazdę chłopców, Jacka Quaida

Jack Quaid jest ostatnią gwiazdą, która zapisała się do Scream 5, który przygotowuje się do rozpoczęcia zdjęć tej jesieni.

Obsada Scream 5 wciąż rośnie, gdy Jack Quaid został dodany do zespołu następnej części długoletniej serii slasherów. Spyglass Media i Paramount Pictures nawiązały współpracę, aby ożywić serię horrorów, która była uśpiona od czasu, gdy Scream 4 trafił do kin w 2011 roku. Teraz dowiedzieliśmy się, że Quaid wejdzie w ostatnią rundę krwawego szaleństwa z Ghostface.

Według nowego raportu, Jack Quaid zgłosił się do kontynuacji w tajemniczej roli. Szczegóły fabuły filmu są obecnie trzymane w tajemnicy, więc trudno spekulować, w jaki sposób aktor może wpłynąć na z pewnością śmiertelne wydarzenia. Quad jest obecnie najbardziej znany ze swojej pracy jako Hughie w programie Amazon’s The Boys. Niektóre z jego innych filmów to Igrzyska Śmierci, Rampage i Logan Lucky. Quaid jest także członkiem obsady głosowej Star Trek: Lower Decks. Quaid, przechodząc na Twittera, potwierdził tę wiadomość, mówiąc, co następuje.

Inni członkowie obsady, którzy są obecnie na pokładzie kontynuacji, to powracające gwiazdy David Arquette (Dewey Riley) i Courtney Cox (Gale Weathers). Neve Campbell, która grała Sidney Prescott we wszystkich czterech poprzednich filmach, rozmawia o ponownym wcieleniu się w tę rolę, chociaż jej umowa nie została jeszcze oficjalnie zamknięta. Jack Quaid dołącza do rosnącego nowego zespołu, w skład którego wchodzą jak dotąd Melissa Barrera (Vida, In the Heights) i Jenna Ortega (Ty, Jane the Virgin).

Plan zakłada rozpoczęcie produkcji w Wilmington w Północnej Karolinie w niedalekiej przyszłości. Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett (Ready or Not) wyreżyserują Scream 5. Chad Villella jest producentem wykonawczym. Trio tworzy grupę filmową znaną jako Radio Silence. Nieżyjący już Wes Craven wyreżyserował wszystkie cztery poprzednie części. Kevin Williamson, który napisał oryginalny Scream i współtworzył serię Ghostface wraz z Cravenem, jest również producentem wykonawczym.

Scenariusz napisał James Vanderbilt (Murder Mystery, The Amazing Spider- Man) i Guy Busick (Ready or Not, Castle Rock). Firma Spyglass Media zabezpieczyła prawa do Scream w zeszłym roku i od tego czasu pracuje nad utworzeniem nowego wpisu. W ostatnich miesiącach po objęciu stanowiska dyrektorów sytuacja się pogorszyła. Gdy Paramount Pictures zapisało się do dystrybucji, piłka naprawdę się potoczyła.

Do tej pory franczyza zarobiła ponad 600 milionów dolarów w globalnych kasach. To sprawia, że ​​jest to jeden z najbardziej udanych w historii horroru. Oryginalny Scream, wydany w 1996 roku, był najbardziej dochodowym slasherem w historii, utrzymując ten tytuł przez ponad dwie dekady, aż zdetronizował go Halloween w 2018 roku. Niedawno ogłoszono, że Scream 5 pojawi się w kinach 14 stycznia 2022 r. Z pewnością będziemy Was informować o dalszych szczegółach. Ta wiadomość została po raz pierwszy podana przez Variety.

Tytuł oryginalny: Scream 5 Brings in The Boys Star Jack Quaid
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: