Wpis powstał dzięki współpracy z:

Mistrz animacji Octavio Rodriguez zapowiada rozpoczęcie produkcji sequelu Spider-Man: Into the Spider-Verse.

Do zespołu Spider-Verse 2 rekrutuje Pixar Story Artist Behind The Incredibles 2

Mistrz animacji Octavio Rodriguez zapowiada rozpoczęcie produkcji sequelu Spider-Man: Into the Spider-Verse.

Mistrz animacji Octavio Rodriguez zapowiada rozpoczęcie produkcji sequela Spider-Man: Into the Spider-Verse.

Produkcja długo oczekiwanej kontynuacji olśniewającego Spider-Mana z 2018 roku : Into the Spider-Verse wreszcie zaczęło naprawdę się rozwijać. Podstawa animacji Octavio Rodriguez udał się do mediów społecznościowych, aby za pomocą prostej wiadomości pokazać postęp w Spider-Man: Into the Spider-Verse 2. Taką, która powinna wzbudzić zainteresowanie fanów tym, co nadejdzie.

Rodriguez ma całkiem spory życiorys, jeśli chodzi o animację, pracując również nad takimi klejnotami Pixara, jak The Incredibles 2, Coco i Uniwersytet Potworny, a także jako serial animowany Star Wars: The Clone Wars. Bez wątpienia przyniesie coś specjalnego do kontynuacji Spider-Verse.

Pierwszy Spider-Man: Into the Spider-Verse oszołomił publiczność swoją dziką, wieloświatową shenanigans i oszałamiającą animacją, a drugi film wygląda zrobić to, do czego dążą wszystkie świetne sequele – jeszcze bardziej. Pomimo dwuletniej przerwy producent Christopher Miller już rozmawia o Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 i wygląda na to, że kontynuacja jest na dobrej drodze do zwieńczenia pierwszego filmu. Rozwój nowych, przełomowych technik graficznych w następnym filmie Spider-Verse już mnie zdumiewa, powiedział Miller o stylu animacji kontynuacji. Dzięki temu pierwszy film będzie wyglądał osobliwie.

Obecnie szczegóły dotyczące Spider-Verse 2 są w dużej mierze trzymane w tajemnicy, ale to nie powstrzymało fanów przed zastanawianiem się, które alternatywne wersje Spidey mogą znaleźć się w dalszy ciąg. Według Chrisa Millera i jego współpracownika, Phillipa Lorda, niezliczone inne wersje Spider-Mana mogą mieć wpływ na projekt. Myślę, że jest sporo [możliwych postaci] i nie chcę mówić zbyt wiele, ponieważ jest teraz szeroki wachlarz postaci, które wychodzą ze światów Spider-Mana. Miller wyjaśnił wcześniej. I naprawdę fajnie jest móc pomyśleć o skubaniu tych, których wcześniej nie widziałeś, lub masz do powiedzenia coś ciekawego.

Muszę o tym pomyśleć, dodał Lord. To dobre pytanie, na które nie zadawano nam wcześniej, dlatego siedzimy tutaj i mówimy: „Nie mamy dobrej [odpowiedzi]. Odpowiadamy: „Och, wow. Zaraz wejdziemy w ten wielki śmieć. Być może będziemy musieli mieć na to odpowiedź. ”,

Jednym Spider-Manem, który ma nadzieję wrócić, jest Peter B. Parker Jake’a Johnsona, chociaż obecnie aktor nie wie, czy zostanie z powrotem wrzucony do walka czy nie. Naprawdę miałbym nadzieję, powiedział Johnson, zapytany, czy jego alternatywna wersja robota ściennego Marvela wróci. Naprawdę uwielbiałem grać Petera B. Parkera. Dosłownie nagrałem ten film, myślę, że to ponad dwa lata. Ludzie nie zdają sobie z tego sprawy, w większości z animacją robisz dwa lub trzy płyty i to już koniec. Żyłem z tą postacią, zanim ktokolwiek się zorientował, że działo się to przez tak długi czas. Podobał mi się materiał. Musiałem dużo nagrywać z Shameikiem (Moorem), który grał Milesa, i musieliśmy się odbijać. Shameik i ja zostaliśmy kumplami i nadal piszemy i jesteśmy w kontakcie.

Spider-Man: Into the Spider-Verse wprowadził widzów do wspólnego multiwersu zwanego Spider-Verse, w którym młody Miles Morales staje się nowy Spider-Man i dołącza do innych Spider-People z różnych wymiarów, aby połączyć siły, aby uratować Nowy Jork przed Kingpinem. W reżyserii Boba Persichettiego, Petera Ramseya i Rodneya Rothmana oraz na podstawie scenariusza Phila Lorda i Rothmana, z opowiadaniem Lorda, w filmie występuje Shameik Moore jako Miles Morales / Spider-Man, obok głosów Jake’a Johnsona, Hailee Steinfeld, Mahershala Ali, Brian Tyree Henry, Lily Tomlin, Luna Lauren Velez, John Mulaney, Kimiko Glenn, Nicolas Cage i Liev Schreiber.

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 ma zostać wydany w kin 7 października 2022 roku. To pochodzi z oficjalnego konta Octavio E. Rodrigueza na Twitterze.

Tytuł oryginalny: Into the Spider-Verse 2 Team Recruits Pixar Story Artist Behind The Incredibles 2
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: