Wpis powstał dzięki współpracy z:

Film Black Adam będzie czerpał inspirację z klasycznych komiksów JSA.

Film The Rock’s Black Adam czerpie inspirację z komiksów Classic Justice Society of America

Film Black Adam będzie czerpał inspirację z klasycznych komiksów JSA.

Film Black Adam będzie inspirowany klasycznymi komiksami JSA.

Nadchodzący samodzielny film Dwayne’a Johnsona Black Adam, którego również produkuje, ma wprowadzić całą listę prestiżowych postaci DC, w tym Atom Smasher, Hawkman, Dr.Fate i Cyclone, którzy tworzą Justice Society of America (JSA). W wywiadzie dla Collidera, Hiram Garcia, prezes produkcji w firmie Johnson’s Seven Bucks Productions, drażnił kilka klasycznych historii JSA z komiksów, z których Czarny Adam będzie czerpał inspirację.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy przedstawić Justice Society, zwłaszcza Hawkman, który jest tak ukochaną postacią i jednym z tych bohaterów, którzy zawsze wiele znaczyli dla uniwersum DC. Zagranie ich w tej samej piaskownicy co Czarny Adam będzie fantastyczne, a dla już uznanych fanów tych postaci myślę, że będą naprawdę podekscytowani, widząc, z jakich elementów klasycznej fabuły czerpiemy inspirację, gdy je wprowadzamy postaci razem.

Dwayne Johnson obiecał, że przybycie Czarnego Adama do DCEU w znaczący sposób zmieni dynamikę mocy między różnymi superbohaterami, a Garcia zgodził się z tym uczuciem, ostrzegając, że Adam naprawdę będzie siła, z którą trzeba się liczyć.

W komiksach Czarny Adam na przemian przedstawia się jako złoczyńca lub antybohater, a Johnson zasugerował, że ciemniejsze odcienie postaci zostaną szczegółowo zbadane w jego pierwszy film solowy. Garcia wyjaśnił, że nieodłączne zagrożenie ze strony bohatera, który wierzy w użycie ekstremalnej przemocy, aby narzucić swój światopogląd reszcie ludzkości, sprawi, że film DCEU będzie inny niż wszystkie poprzednie.

Reżyseria Jaume Collet-Serra, w Black Adam występują Dwayne Johnson i Noah Centineo, a więcej szczegółów dotyczących obsady zostanie ogłoszonych wkrótce. Film pojawi się w kinach 22 grudnia 2021 roku. Ta wiadomość pojawiła się po raz pierwszy w Collider.

Tytuł oryginalny: The Rock’s Black Adam Movie Pulls Inspiration from Classic Justice Society of America Comics
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: