Wpis powstał dzięki współpracy z:

Reżyser Ant-Man 3 drażni znacznie większe i inne doświadczenie kinowe.

Reżyser Ant-Man 3 przedstawia większą przygodę w innym stylu wizualnym

Reżyser Ant-Man 3 drażni znacznie większe i inne doświadczenie kinowe.

Reżyser Ant-Man 3 drażni znacznie większe i inne doświadczenie kinowe.

Ant-Man zadebiutował w MCU w 2015 roku w skromnym i zaskakująco zabawny film pochodzenia przebrany za film o napadzie, a następnie kontynuacja, która przedstawiła partnerkę superbohatera The Wasp, zanim stała się kluczową częścią wojny Avengers przeciwko Thanosowi w grze Endgame. Teraz Peyton Reed, mózg odpowiedzialny za oba poprzednie filmy Ant-Mana, ujawnił w wywiadzie dla Collidera, że ​​Ant-Man 3 będzie największą dotychczasową wycieczką kurczącego się superbohatera.

Uwagi Reeda otwierają się intrygujące możliwości kontynuacji Ant-Mana. Pierwsze dwa filmy Ant-Mana ograniczały akcję do jednego miasta, więc powiększenie trzeciego filmu nie powinno stanowić większego wyzwania. Ale fakt, że Ant-Man 3 będzie miał zupełnie inny szablon wizualny, wskazuje, że akcja może odbywać się w zupełnie innym środowisku, a to prawdopodobnie oznacza głębszą eksplorację Królestwa Kwantowego.

Kwantowa Kraina została wprowadzona w pierwszym Ant-Manu jako miejsce, które istnieje między atomami, świat tak mały, że wejście do tego królestwa powoduje dziwne, a czasem trwałe zmiany anatomii człowieka.

Scott Lang aka Ant -Man odkrył królestwo w swoim pierwszym filmie, a następnie wrócił tam z Osą i Hankiem Pymem w kontynuacji, aby uratować Janet van Dyne, która, jak ujawniono, mieszkała w Królestwie Kwantowym od dziesięcioleci, podczas których jej ciało było na stałe wpływa, dając jej nadludzkie moce.

Jeśli królestwo Kwantowe zostanie zbadane dalej w Ant-Man 3, otwiera to trzy główne możliwości. Królestwo może okazać się kryjówką kolejnego głównego złoczyńcy MCU Annihilusa, który mieszka w mieście wspomnianym przez Janet w drugim filmie. Królestwo mogłoby również zastąpić kosmos i stać się miejscem, w którym Reed Richards, Sue Storm, Johnny Storm i Ben Grimm utknęli na dziesięciolecia, zdobywając w ten sposób supermoce, tak jak Janet i stając się Fantastyczną Czwórką.

Wreszcie, krążą pogłoski, że Królestwo Kwantowe zostanie użyte do wyjaśnienia przybycia mutantów do MCU, a królestwo zostanie pokazane jako źródło ich umiejętności, a tym samym wprowadzi X-Men do MCU.

Niezależnie od tego, którą trasę Peyton Reed zdecyduje się obrać w swoim nadchodzącym filmie, fani MCU będą podekscytowani mogąc ponownie spotkać się z Ant-Manem i Osą i odkryć, jak reżyser chce, aby ich następna przygoda była jak dotąd największą. Oczekiwanie będzie jednak długie, ponieważ nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery filmu. Ta wiadomość pochodzi z Collider,

Tytuł oryginalny: Ant-Man 3 Director Teases a Bigger Adventure with a Different Visual Style
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: