Wpis powstał dzięki współpracy z:

Robert Downey Jr. został niedawno zapytany, czy kiedykolwiek wróci po więcej filmów Marvela, a jego odpowiedź była dość dosadna.

Robert Downey Jr. ma 3 słowa dotyczące każdego możliwego powrotu do MCU

Robert Downey Jr. został niedawno zapytany, czy kiedykolwiek wróci po więcej filmów Marvela, a jego odpowiedź była dość dosadna.

Robert Downey Jr. został niedawno zapytany, czy kiedykolwiek wróci po więcej filmów Marvela, a jego odpowiedź była dość bezpośrednia.

Mimo że Iron Man zginął pod koniec Avengers : Koniec gry, fanom MCU trudno jest wyobrazić sobie gigantyczną serię superbohaterów bez Roberta Downeya Jr. Wielu fanów ma nadzieję, że aktor będzie nadal pojawiał się w serialu w retrospekcjach i rolach w alternatywnej rzeczywistości, ale podczas odcinka Smartless Podcaster Downey potwierdził, że jego dni zemsty dobiegły końca, gdy zapytano go, jak balansuje życie rodzinne i Marvel po Śmierć Iron Mana.

Wygląda więc na to, że Downey nie będzie już w żadnym wypadku związany z filmami MCU. Ostatecznie może to być dobra rzecz, ponieważ jeśli chodzi o piosenki łabędzi, tak naprawdę nie są one dużo lepsze niż uratowanie wszechświata przed Szalonym Tytanem Thanosem, jak zrobił to Iron Man w grze Endgame.

Wpływ Postać Downeya na MCU była tak wyraźnie odczuwalna, że ​​następny film z serii, po Endgame, którym był Spiderman: Far From Home, w dużej mierze zajmował się dziedzictwem Iron Mana i zmaganiami Spider-Mana, aby sprostać temu zadaniu.

Kolejny film w MCU, Black Widow, również podobno zawierał nowe sceny z Iron Manem pokazane w retrospekcjach. Te sceny są teraz zgłaszane jako dodatki z Captain America: Civil War, które nie dotarły do ​​ostatecznej wersji tego filmu. Wydaje się więc, że Downey nie nakręcił żadnych nowych scen jako Iron Man.

Mimo to aktor stworzył w MCU dziedzictwo, z którego mógłby być dumny, mimo że ulubionym filmem RDJ z serii Marvela jest nie jest to jeden z filmów Iron Mana czy Avengersów, ale raczej Czarna Pantera, jak niedawno aktor wyraził szacunek dla zmarłego aktora i kolegi z MCU, Chadwicka Bosemana.

Idąc dalej, MCU będzie miało znaleźć sposób na wypełnienie dziury w sercach fanów w kształcie Iron Mana. Mówiono, że Captain Marvel jest ustanawiany jako nowy przywódca Avengersów idących naprzód, podczas gdy Peter Paker / Spider-Man Toma Hollanda jest często postrzegany jako spadkobierca widocznego dla ogromnej publiczności Tony’ego Starka / Iron Mana.

Są też starsze postacie z serii Marvel Comics, które wkrótce dołączą do MCU, od Fantastycznej Czwórki po X-Men. Można śmiało powiedzieć, że franczyzie nie grozi wyczerpanie się popularnych postaci, ale Robert Downey Jr. zawsze będzie miał szczególne miejsce w sercach fanów, które utrwaliły się od czasu, gdy Tony Stark po raz pierwszy nosił zbroję Iron Mana. 2008 i wzbił się w niebo, by walczyć z terrorystami. Pochodzi z Hunt the Truth.

Tytuł oryginalny: Robert Downey Jr. Has 3 Words Regarding Any Possible Return to the MCU
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: