Wpis powstał dzięki współpracy z:

Gwiazda Johna Wicka, Keanu Reeves, ujawnia, jak długo planuje grać kochającego psy zabójcę.

Keanu Reeves zaprowadzi Johna Wicka tylko na tyle, na ile publiczność zechce

Gwiazda Johna Wicka, Keanu Reeves, ujawnia, jak długo planuje grać kochającego psy zabójcę.

W 2014 roku Keanu Reeves odrodził się w swojej karierze akcji, przedstawiając widzom kultowego już teraz głównego zabójcę, Johna Wicka. Teraz w trzech rozdziałach i obecnie trwają prace nad spin-offami, seria rozrosła się i prawdopodobnie będzie trwać przez jakiś czas, ale jak długo Reeves planuje być w to zaangażowany? Cóż, według samego aktora będzie strzelał, rzucał, uderzał pięścią i kopał, aż upadnie.

Tak daleko, jak sięgną mi nogi. Jeśli chodzi o publiczność, Keanu Reeves powiedział, zapytany, jak długo planuje grać rolę Johna Wicka. Krótka, słodka i głęboko prosta odpowiedź – czy spodziewałbyś się czegoś mniej od Keanu Reevesa.

Reeves ma już na swoim koncie kilka genialnych przykładów filmów akcji, w tym Matrix, Speed ​​i Point Break, i słysząc to Aktor jest gotów grać dalej tak długo, jak długo potrafi fizycznie Wick, z pewnością będzie muzyką dla uszu wielu fanów. Biorąc pod uwagę samą jakość i krytyczną reakcję na dotychczasową serię Johna Wicka, nie ma dużego ryzyka, że ​​publiczność będzie w najbliższym czasie zmęczona kochającym psy zabójcą.

Lionsgate już potwierdził, że nie tylko dostaniemy Johna Wicka 4, ale już zielone światło John Wick 5, zanim czwarty film miał nawet szansę rozpocząć główne zdjęcia. Reżyser Chad Stahelski dyskutował o przyszłości niezwykle popularnej serii gier akcji i swoim zamiarze upewnienia się, że czwarty film jest świetny, zanim jeszcze naprawdę pomyśli o piątym. Napiszemy naprawdę dobrą liczbę cztery. Jeśli naprawdę dobry numer cztery będzie dla mnie i Keanu solidny, zrobimy go. Nie oznacza to, że nie planujemy piątki ani nie zaczniemy pisać pięciu, ale chcemy mieć pewność, że mamy solidną historię.

‚,

Reżyser John Wick jest świadomy pułapek związanych z kręceniem filmów jeden po drugim i ciężko pracuje, aby nie rozciągać się zbyt cienko. Najgorsze, co możesz zrobić, to „Mam pięć pomysłów. Zamierzam umieścić dwa na czwartym, a trzy na piątym. „Nie chcę próbować rozciągać się na dwa filmy – dodał Stahelski. Chcę mieć solidne pomysły. Więc atakujemy numer cztery wszystkim, co mamy. Jeśli coś zostanie na stole, w pełni zaatakujemy numer pięć.

Ostatnim widzem, jaki widział John Wick, był zeszłoroczny John Wick: Rozdział 3 – Parabellum, w którym nasz narzucony zabójca był ogłoszony excommunicado po brutalnych wydarzeniach z drugiego filmu. Teraz, z ogromną nagrodą nałożoną na jego głowę, Wick wyrusza na poszukiwanie pomocy, aby uratować się przed bezwzględnymi zabójcami i łowcami nagród. Następuje wiele strzelaniny, rzucania toporem i jazdy konnej. Film kończy się, gdy John Wick zostaje zastrzelony przez swojego przyjaciela Winstona, zanim spadnie z dachu Continental. W ostatniej scenie Wick łączy siły z Bowery Kingiem Laurence’a Fishburne’a, a para jest zdecydowana podjąć walkę bezpośrednio przy High Table.

John Wick: Rozdział 4 z pewnością będzie równie pomysłowo wybuchowy jak poprzedni. kiedy ostatecznie trafi do kin 27 maja 2022 roku. To pochodzi z OK Magazine.

Tytuł oryginalny: Keanu Reeves Will Only Take John Wick as Far as Audiences Want to Go
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: