Wpis powstał dzięki współpracy z:

Dyrektor założycielski mówi, że John David Washington byłby doskonałym wyborem dla Green Lanterna.

Christopher Nolan uważa, że ​​John David Washington byłby znakomitą zieloną latarnią

Dyrektor założycielski mówi, że John David Washington byłby doskonałym wyborem dla Green Lanterna.

Postać Green Lanterna jest jedną z najbardziej rozchwytywanych ról w kinowej obsadzie DC, z kilkoma aktorami, którzy przez lata starali się przejąć płaszcz. Cóż, w nieco innym scenariuszu, reżyser Incepcji, Christopher Nolan, wrzucił teraz do ringu kapelusz aktora i gwiazdy Teneta, Johna Davida Washingtona, stwierdzając, że byłby idealny dla Green Lantern Corps. rola filmowa.

Myślę, że moje dni w Waszyngtonie dobiegły końca, powiedział Nolan, zapytany, czy można go przekonać do reżyserowania Johna Davida Washingtona w jakimkolwiek przyszłym filmie Green Lantern. Ale myślę, że byłby doskonałym wyborem.

Odpowiedź Waszyngtonu była nieco bardziej powściągliwa. Zapytany, czy on i Christophera Nolana spotkają się ponownie przy filmie Green Lantern, aktor po prostu odpowiedział: Zapytaj go. To nie pierwszy raz, kiedy Waszyngton i Nolan byli reklamowani, by podejść do Szmaragdowego Rycerza, a wielu początkowo przypuszczało, że Tenet był w rzeczywistości tajnym projektem Green Lanterna, a Waszyngton grał Johna Stewarta, Robert Pattinson grał Hala. Jordan i Elizabeth Debecki grali Carol Ferris. Oczywiście okazało się, że tak nie jest, ale z naturalną charyzmą Waszyngtonu i doświadczeniem Nolana w tym gatunku, współpraca przy filmie Green Lantern z pewnością byłaby mile widziana przez fanów.

Chociaż obecnie nie ma oficjalnego słowo o tym, kto będzie grał w Green Lanterna w przyszłości, jeden z aktorów, który zgłosił się do tej roli, to gwiazda akcji Michael Jai White, który niedawno pojawił się w mediach społecznościowych, mówiąc: Więc zapytano mnie, jaką postać chciałbym zagrać uniwersum Marvela lub DC, a ta odpowiedź musiałaby pochodzić ze świata DC, postaci o imieniu John Stewart, ponieważ wszyscy chcą, żebym grał w ten sposób. Więc nie mogę zawieść fanów.

Szybka i wściekła gwiazda Tyrese Gibson jest równie chętna do wygrania roli, a aktor potwierdził, że miał już kilka spotkań z Warner Bros. w sprawie rola Johna Stewarta. Gibson pozostaje przekonany, że jest szansa, że ​​tak się stanie, cytując swoich fanów jako ostateczny powód, dla którego powinien, myślę, że byłbym najlepszym Green Lanternem i na podstawie moich fanów i zwolenników, którzy wydali około 6 miliardów dolarów na wpływy ze sprzedaży biletów. Wydaje mi się, że istnieje rzesza fanów czekających na mnie, kiedy zakładam ten zielony garnitur i robię swoje.

Jak dotąd jedyna próba nakręcenia filmu Green Lantern miała miejsce w 2011 roku. W rolach głównych Ryan Reynolds , film został zmiażdżony przez krytyków i od tego czasu stał się puentą we własnej serii Deadpool Reynolda. Green Lantern przedstawił widzom Hala Jordana, pilota testowego, który nabywa nadludzkie moce po tym, jak został wybrany przez Pierścień. Jednak wraz z mocami pojawia się odpowiedzialność za pokonanie złej Paralaksy, która chce zniszczyć Ziemię.

Od jakiegoś czasu planowano ponownie przenieść postać na ekrany, chociaż obecnie zapowiadany jest film Green Lantern Corps nie ma daty premiery. Pisarz Geoff Johns omawiał swoje zamiary związane z filmem w 2018 roku, mówiąc, że chcę się upewnić, że napiszę najlepszy scenariusz, jaki mogę napisać, więc muszę wyjść do jaskini i napisać ten scenariusz, dokończyć go, a następnie wyjść i idź „w porządku”, pracuj z chłopakami i naprawdę upewnij się, że mamy najlepszą historię do opowiedzenia i najlepszą drogę do tej postaci. Myślę, że jest w tym wiele rzeczy, które … ludzie znają mój bieg z Green Lanterna, więc nie powinni być zbyt zaskoczeni, widząc, co do niego wnosimy. To pochodzi z oficjalnego kanału Geeks Of Colour w YouTube.

Tytuł oryginalny: Christopher Nolan Thinks John David Washington Would Be an Excellent Green Lantern
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: