Wpis powstał dzięki współpracy z:

Warner Bros. musiał ponownie nacisnąć przycisk pauzy w The Batman zaraz po wznowieniu produkcji.

Batman wstrzymuje produkcję po pozytywnym wyniku testu członka załogi na koronawirusa

Warner Bros. musiał ponownie nacisnąć przycisk pauzy w The Batman zaraz po wznowieniu produkcji.

Warner Bros. musiał ponownie wcisnąć przycisk pauzy w The Batman zaraz po wznowieniu produkcji.

Batman musiał ponownie wstrzymać filmowanie. Członek ekipy pracujący nad filmem uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Członek załogi nie został zidentyfikowany, ale spowoduje to dalsze opóźnienia w nadchodzącej adaptacji DC Comics reżysera Matta Reevesa, w której Robert Pattinson jest kultowym bohaterem. Podnosi również ewentualne obawy związane z bezpieczeństwem. Rzecznik Warner Bros. miał to do powiedzenia w oświadczeniu.

Pierwotnie filmowanie rozpoczęło się na początku tego roku. Gdy produkcja trwała zaledwie siedem tygodni i miała być ogromna i długa, Warner Bros. musiała ją zamknąć w marcu ze względu na obawy dotyczące zdrowia publicznego. Film jest kręcony w Wielkiej Brytanii.Po miesiącach oczekiwania, filmowanie w końcu udało się wznowić, tak jak miało to miejsce w przypadku kilku dużych hitów kinowych w ostatnich tygodniach. Jurassic World: Dominion był pierwszym, który wrócił do gry, a Matrix 4 również niedawno wznowił się i działał.

Każda produkcja, która chce ponownie rozpocząć kręcenie, musi przestrzegać ścisłego zestawu wytycznych dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa. aby to zrobić. W wielu przypadkach obejmuje to mniejsze załogi, maski na planie, testy i okres izolacji, aby nikt nie był zaraźliwy przed rozpoczęciem filmowania, a także inne środki ostrożności. Bez względu na to, jak poważnie studio i filmowcy podchodzą do tych nowych środków, niemożliwe jest obniżenie poziomu ryzyka do zera w takiej chwili. W związku z tym ukończenie Batmana i innych filmów, które są w połowie ukończone, będzie dość trudne. Oczekuje się, że Matt Reeves ma jeszcze trzy miesiące zdjęć, zanim przejdzie do postprodukcji.

Pomimo nakręcenia do tej pory tylko niewielkiej części filmu, Warner Bros. i Matt Reeves byli w stanie w pełni – zmontowano zwiastun The Batman do DC FanDome w zeszłym miesiącu. Zwiastun, który obiecuje debiut Roberta Pattinsona jako naszego nowego Mrocznego Rycerza, będzie ostry, został bardzo pozytywnie przyjęty w Internecie. W grę będzie zaangażowanych kilku złoczyńców, na czele z Riddler Paula Dano. Spojrzeliśmy również na Zoe Kravitz jako Catwoman i dość szokujące spojrzenie na Pingwina Colina Farrella. John Turturro pojawi się również jako Carmine Falcone. Szczegóły fabuły pozostają w dużej mierze utajnione, ale Reeves obiecał w przeszłości kryminał inspirowany noir. Odbędzie się to podczas drugiego roku walki Bruce’a Wayne’a z przestępczością w Gotham City.

Reszta obsady to Andy Serkis jako Alfred Pennyworth, Jeffrey Wright jako Jim Gordon, Peter Sarsgaard jako Gil Colson i nowicjusz Jamie Lawson jako Bella Real. Studio ma podobno zakończyć zdjęcia do końca roku. W tej chwili nie jest jasne, na jak długo filmowanie zostanie wstrzymane. Batman ma pojawić się w kinach 1 października 2021 roku. Na pewno będziemy Was informować o kolejnych aktualizacjach. Ta wiadomość została wcześniej podana przez Variety.

Tytuł oryginalny: The Batman Pauses Production After Crew Member Tests Positive for Coronavirus
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: