Wpis powstał dzięki współpracy z:

Pojawiło się kilka nowych obrazów z Diuny, z których jeden przedstawia niekończącą się armię przygotowującą się do bitwy.

Nowe zdjęcia wydm ukazują wróżbitę, plemię Fremenów i naprawdę epicki zasięg

Pojawiło się kilka nowych obrazów z Diuny, z których jeden przedstawia niekończącą się armię przygotowującą się do bitwy.

Wraz z nadejściem pierwszego zwiastuna Dune, w ciągu ostatnich kilku dni stale pojawiały się nowe obrazy, co daje nam dobre wyobrażenie o tym, czego możemy się spodziewać po nadchodzącym eposie science fiction reżysera Denisa Villeneuve’a. Cóż, dzisiaj jest kolejny dzień zdjęć Diuny, a kilka kolejnych zostało już opublikowanych, a każdy z nich jest gotowy, aby wypełnić twoje gałki oczne bardziej ponurym pięknem.

Ta garść nowych obrazów daje nam kolejny spójrzcie na brutalnie wyprostowaną postawę Timothée Chalamet i królewską elegancję jako Paula Atryda, spadkobiercy arystokratycznego rodu Atrydów. Na innym zdjęciu Paul wydaje się mieć dość intensywne tête-à-tête z Gaius Helen Mohiam, Cesarzem Gaius Helen Mohiam, podczas gdy na innym stoi wśród kilku członków plemienia Fremenów, w tym Javiera Bardema jako Stilgara, przywódcy plemię i Zendaya jako zainteresowana miłością Paula, Chani. Ostateczne zdjęcie jest zdecydowanie jednym z bardziej epickich ujęć, jakie widzieliśmy do tej pory z Diuny i przedstawia niekończącą się armię żołnierzy Harkonnenów szykujących się do bitwy.

Dune zapowiada się na film science fiction inny niż wszystkie , a dyrektor artystyczny Tom Brown porównał ostatnio zakres z zakresem innej wysoko cenionej adaptacji. Sama skala będzie onieśmielająca, powiedział niedawno Brown. Ale myślę, że będzie to wyjątkowo wyjątkowe. Niedawno usłyszałem w gazecie, że patrzą na nowego „Władcę Pierścieni” i mocno w to wierzę. Myślę, że tak naprawdę będzie z takimi filmami.

Dune to mityczna i naładowana emocjonalnie podróż bohatera, oparta na uznanej powieści pisarza Franka Herberta. Dune opowiada historię Paula Atreidesa, błyskotliwego i utalentowanego młodego człowieka, którego przeznaczenie jest poza jego zrozumieniem, który musi udać się na najbardziej niebezpieczną planetę we wszechświecie, aby zapewnić przyszłość swojej rodzinie i swoim ludziom. Gdy złowrogie siły wybuchają konfliktem o wyłączne zasoby planety w najcenniejszy zasób w życiu – towar zdolny do uwolnienia największego potencjału ludzkości – przetrwają tylko ci, którzy potrafią pokonać ich strach.

Film szczyci się śmiesznie imponująca, gwiazdorska obsada, w tym Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Oscar Isaac, Josh Brolin, Stellan Skarsgård, Dave Bautista, Stephen McKinley Henderson, Zendaya, David Dastmalchian, Chang Chen, Sharon Duncan-Brewster, Charlotte Rampling, Jason Momoa i Javier Bardem.

W niedawnym wywiadzie Oscar Isaac przedstawił wgląd w ogólną tematykę filmu i szybko dał nam znać, że Dune będzie czymś więcej niż tylko wielkim, głośnym hitem. Aktor zwrócił uwagę na antykapitalistyczne i ekologiczne motywy filmu, mówiąc: „Chodzi o losy ludzi i inny sposób, w jaki kultury zdominowały inne”. Jak reagują ludzie, kiedy jest w punkcie krytycznym, kiedy wystarczy, kiedy są wykorzystywani? Wszystkie te rzeczy widzimy teraz na całym świecie.

Dyrektor Denis Villeneuve dodał: Coś, co bardzo mi się podoba w tej książce to to, że istniała silna równowaga między siłą męską i kobiecą, z reżyser powiedział, że postarał się zachować te idee w swojej adaptacji. Wydanie Dune zaplanowano na 18 grudnia 2020 r. Informacje pochodzą z konta Dune News na Twitterze.

Tytuł oryginalny: New Dune Images Show Off the Truthsayer, Fremen Tribe and a Truly Epic Scope
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: