Wpis powstał dzięki współpracy z:

Robert Pattinson uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa, a reszta obsady i ekipy nadal podlega kwarantannie.

Batman kontynuujący filmowanie bez Roberta Pattinsona to fałszywe wiadomości

Robert Pattinson uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa, a reszta obsady i ekipy nadal podlega kwarantannie.

Robert Pattinson uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa, a reszta obsady i ekipy nadal znajduje się w kwarantannie.

Produkcja Batmana wciąż jest wstrzymana, pomimo plotek mówiących inaczej. Wcześniej tego ranka poinformowano, że Matt Reeves walczył dalej bez swojego lidera po tym, jak Robert Pattinson uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Uważano, że wstrzymanie produkcji kosztowałoby Warner Bros. do 6 milionów dolarów dziennie, ale znawcy studia zaprzeczyli temu raportowi. Na razie obsada i ekipa bardzo oczekiwanego filmu izolują się przez kilka następnych tygodni, aby zapewnić bezpieczny powrót na plan.

Wczoraj ogłoszono, że produkcja Batmana musiała zostać wstrzymana. produkcji ze względu na trwający kryzys zdrowia publicznego. Kiedy Warner Bros. wydało swoje oświadczenie, nie sprecyzowali, kto uzyskał wynik pozytywny, ale później okazało się, że jest to gwiazda filmu, Robert Pattinson. Nie podano dalszych szczegółów, ale wydaje się, że Matt Reeves będzie miał trochę więcej czasu na dopracowanie historii i wymyślenie najlepszego sposobu, aby przejść dalej po drugiej wpadce.

Produkcja Batmana miała tylko wróciłem do pracy przez kilka dni, zanim ponownie musiałem się wyłączyć. Matt Reeves i ekipa musieli pierwotnie zamknąć się w marcu, podobnie jak większość głównych hollywoodzkich produkcji po przejęciu władzy przez kryzys zdrowia publicznego. Ekipa przeszła od kręcenia na miejscu do konieczności kręcenia zdjęć w Pinewood Studios ze względów bezpieczeństwa, choć nie wydaje się, aby w tej chwili działało to na korzyść produkcji. Niezależnie od tego uważa się, że program będzie trwał za kilka tygodni, o ile Robert Pattinson i reszta ekipy będą na tyle zdrowi, aby kontynuować.

Podczas gdy Matt Reeves szacuje, że był w stanie strzelać tylko o 30% The Batman, reżyser dostarczył przyzwoitą ilość materiału w pierwszym zwiastunie filmu. Reeves zadebiutował materiałem na imprezie DC FanDome kilka tygodni temu, a fani byli zdumieni ilością materiału, który Reeves był w stanie skompilować i udostępnić światu. Materiał filmowy jest ciemny, jak można by się tego spodziewać, chociaż ma bardziej realistyczny wygląd i mniej zależy od efektów specjalnych niż to, co widzieliśmy w przeszłości.

Każdy, kto był na płocie Roberta Pattinsona wcielającego się w rolę Mrocznego Rycerza najprawdopodobniej przekonał pierwszy materiał z The Batman. Materiał filmowy szybko zyskał popularność i przyniósł głębszą nirwanę z powrotem do publicznej świadomości. Na razie fani DC będą musieli delektować się tym materiałem, ponieważ to wszystko, co będziemy mieć przez kilka następnych miesięcy, zwłaszcza jeśli po tym nastąpi ponowne wstrzymanie produkcji. Variety było pierwszym rynkiem, który udowodnił, że plotki o wznowieniu produkcji Batmana są fałszywe. Na razie obsada i ekipa odpoczywają od filmu, podczas gdy Robert Pattinson odpoczywa.

Tytuł oryginalny: The Batman Continuing to Film Without Robert Pattinson Is Fake News
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: