Wpis powstał dzięki współpracy z:

Poniżej znajdują się spoilery dotyczące sezonu 2 The Boys. Kiedy ogłoszono, że do obsady drugiego sezonu The Boys dołączył niezwykły aktor komediowy Patton Oswalt, nie można było nie wyobrazić sobie, jaką postać będzie grał. Czy byłby sojusznikiem The Boys? Sprzymierzeniec Siedmiu? Ofiara

Chłopcy sezon 2: Patton Oswalt i Fresca pomagają głębokiej samorealizacji

Poniżej znajdują się spoilery dotyczące sezonu 2 The Boys. Kiedy ogłoszono, że do obsady drugiego sezonu The Boys dołączył niezwykły aktor komediowy Patton Oswalt, nie można było nie wyobrazić sobie, jaką postać będzie grał. Czy byłby sojusznikiem The Boys? Sprzymierzeniec Siedmiu? Ofiara

Poniżej znajdziesz spoilery dotyczące sezonu 2 The Boys.

Kiedy ogłoszono, że do obsady drugiego sezonu The Boys dołączył niezwykły aktor komediowy Patton Oswalt, nie można było nie wyobrazić sobie, jaką postać będzie grał. Czy byłby sojusznikiem The Boys? Sprzymierzeniec Siedmiu? Ofiara trwającej podziemnej wojny Boys and Seven?

Well The Boys, sezon 2, odcinek 2 „Właściwe przygotowanie i planowanie” ujawnia, że ​​odpowiedź nie jest żadna z powyższych. Patton Oswalt gra… skrzela.

Tak, choć może się to wydawać dziwne, Patton Oswalt i kilka puszek napoju gazowanego Fresca pomagają The Deep (Chace Crawford) zmierzyć się z niektórymi z jego głęboko zakorzenionych problemów z ciałem w The Boys.

Załóżmy, że wyjaśnienie jest w porządku. Były superbohater Seven The Deep to ogromny dupek. Jednak jak wyjaśniły dwa sezony serialu, skąpstwo bierze się z głęboko zakorzenionej niepewności bohatera i dysmorfii ciała. Jako strażnik oceanów planety w stylu Aquamana, The Deep ma pod klatką piersiową zestaw dużych, niewątpliwie rybich skrzeli. Brak poczucia bezpieczeństwa w Deep często doprowadzał go do ataku, który spowodował, że został wygnany z The Seven do Sandusy w Ohio, gdzie działa jako gloryfikowana maskotka Vought w różnych parkach rozrywki.

W pierwszych dwóch odcinkach sezonu 2 The Deep uderza w dno i zostaje aresztowany po rzuceniu pijanej sceny w parku rozrywki. Głębia zostaje następnie uratowana przez zhańbionego kolegę, Orła Łucznika, jego przewodniczkę Carol i tajemniczy Kościół Kolektywu. Z Frescą i uśmiechem Carol i Eagle przekonują The Deep, aby dołączyli do ich kościoła… lub przynajmniej spędzili trochę czasu i uzyskali pomoc. Ta pomoc w końcu obejmuje Eagle i Carol karmienie The Deep psychodeliczną herbatą grzybową i zamykanie go w pokoju, sam na sam z jego myślami i piosenką Goo Goo Dolls dla towarzystwa.

To tutaj Patton Oswalt debiutuje jako skrzela The Deep. Skrzela z Głębi (poprzez magię „grzybów) zapewniają go, że zasługuje na to, by go kochać. Mówią mu, że gwałci ciała swoich partnerów seksualnych tylko dlatego, że nie może zaakceptować własnego. Następnie, w naprawdę dziwacznej i dziwnie wzruszającej sekwencji wydarzeń, skrzela The Deep zachęcają go do „spojrzenia… prawdziwego spojrzenia”. Więc The Deep chwyta ręczne lusterko i po raz pierwszy ogląda własne ciało.

Warto podkreślić, że skromne lusterko ręczne jest mało prawdopodobną ikoną feminizmu. W klasycznej epizodycznej sztuce Eve Ensler The Vagina Monologues jest moment, w którym Ensler zachęca kobiety do oglądania i zapoznawania się z pochwami przez lusterko ręczne. Ensler pisze:,

„Muszę ci powiedzieć, że do tego momentu wszystko, co wiedziałem o mojej pochwie, opierało się na pogłoskach lub wynalazkach. Nigdy tak naprawdę tego nie widziałem. Nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby na to spojrzeć. Moja pochwa istniała dla mnie na jakimś abstrakcyjnym planie. Patrzenie na to wydawało się takie oszczędne i niezręczne, schodząc na dół tak jak w warsztacie, na naszych błyszczących niebieskich matach, z naszymi ręcznymi lusterkami. Przypomniało mi to, jak musieli się czuć pierwsi astronomowie ze swoimi prymitywnymi teleskopami. ”,

Chwytając ręczne lusterko, aby zbadać swoje własne ciało, The Deep, jedna z najbardziej mizoginicznych postaci Boys, bierze udział w akcie feministycznego odkrywania siebie… wszystko z pomocą Pattona Oswalta, grzybów i Fresca .

„Och, wow, chyba nie myślałem o tym w ten sposób” – powiedział Crawford podczas badania ciała Den of Geek of The Deep przed sezonem 2. „Ale to było źródło wszystkich jego niepewności lub czuje się tak, jakby pomimo tych super mocy i był dziwakiem, był wyśmiewany z tych skrzeli w przeszłości i są obrzydliwe i po prostu wydaje się, że to jest źródło całej jego niepewności. ”,

Chociaż ta chwila jest niezaprzeczalnie zabawna i dotyczy niezawodnie przezabawnego Oswalta, Crawford był wdzięczny za tę scenę jako dramatyczny wyznacznik dalszej ewolucji The Deep.

„Nie zdawałem sobie sprawy, że będzie miał w sobie taką głębię. Pomyślałem, że mogę być po prostu powierzchowną komedią, ale tak nie było – to była również dobra okazja, aby pokazać, jak facet zostaje rozplątany przez zabawny mechanizm i urządzenie. To było ciekawe zobaczyć, jak The Deep zmierzy się z własną rzeczywistością ”- mówi Crawford.

Nikt nie wie, co pozostało pięć odcinków drugiego sezonu The Boys dla The Deep. Opierając się na historii programu, z pewnością będzie więcej krwi, wnętrzności i przemocy. Ale przynajmniej przez jedną świetną chwilę The Deep podzielił się duetem „You Are So Beautiful” ze swoimi skrzela z głosem Pattona.

Tytuł oryginalny: The Boys Season 2: Patton Oswalt and Fresca Help The Deep Self-Actualize
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: