Wpis powstał dzięki współpracy z:

Henry Cavill wybrany jako następny James Bond przez program AI Casting

Według pierwszego w historii programu castingowego wspomaganego sztuczną inteligencją, Henry Cavill powinien przejąć rolę Jamesa Bonda po Danielu Craigu.

With No Time to Die, który ma być ostatnim występem Daniela Craiga jako słynnego agenta MI6, fani zastanawiają się, kto będzie następny, który zajmie się pijaniem martini. Cóż, według pierwszego w historii programu castingowego wspomaganego sztuczną inteligencją, gwiazda Wiedźmina i Ligi Sprawiedliwości, Henry Cavill, jest właściwym człowiekiem, aby zostać następnym Jamesem Bondem.

Program wspomagany przez sztuczną inteligencję porównali atrybuty różnych aktorów z atrybutami Bonda, aby jak najlepiej ocenić, kto byłby idealnym wyborem do pójścia w ślady Craiga. Cavill wyszedł na prowadzenie, z gwiazdą Hobbita Richardem Armitage’em tuż za nim, a za nim Idrisem Elbą.

To zostało rozszerzone o międzynarodowe gwiazdy i zaowocowało aktorem The Boys and Dredd Karl Urbanem na szczycie listy z niesamowitym 96,7%, wyprzedzając nawet Henry’ego Cavilla. Tuż za Urbanem robot odlewniczy wybrał gwiazdę Avengers: Endgame, Chrisa Evansa z 93,9%, a następnie Will Smith z 92,2%. W imię ciekawości i zbadania wszystkich możliwości, poszukiwacz Bonda 3000 rozważał następnie aktorki, z gwiazdą The Mandalorian Gina Carano na szczycie listy z ogromnym 97,3%, za nią Katee Sackhoff z 94,4% i wreszcie Angelina Jolie z 94,2%.

Chociaż z pewnością będzie kilka nieporozumień tu i ówdzie, większość fanów Bonda prawdopodobnie stanie za Cavillem jako kultowym szpiegiem Iana Fleminga. Wygląda oczywiście świetnie w garniturze, a nawet ma pewne doświadczenie w grze szpiegowskiej, zagrał w arcydziele filmu akcji Mission: Impossible – Fallout z 2018 roku u boku Toma Cruise’a. To nie byłby nawet jego pierwszy wypad z Bondem, ponieważ aktor prawie raz wygrał tę rolę po tym, jak mocno uważano go za główną rolę w Casino Royale w 2006 roku, za co przegrał z Craigiem. Na razie Henry Cavill na razie zrezygnuje z zakładania smokingu i zamiast tego ponownie założy białowłosą perukę na powrót jako łowca potworów, Geralt, w Wiedźminie. Drugi sezon Wiedźmina niedawno powrócił do kręcenia po przymusowej przerwie i ma trafić do Netflix w przyszłym roku.

Zanim jakikolwiek aktor zostanie wybrany do założenia słynnego smokinga, nie widzieliśmy jeszcze Daniela Craiga jako James Bond po raz piąty i ostatni w nadchodzącym No Time to Die. Odebrał pięć lat po schwytaniu Ernsta Stavro Blofelda, James Bond opuścił teraz czynną służbę. Podchodzi do niego Felix Leiter, jego przyjaciel i oficer CIA, który prosi go o pomoc w poszukiwaniu Valdo Obrucheva, zaginionego naukowca. Kiedy staje się jasne, że Obruchev został uprowadzony, Bond musi stawić czoła niebezpieczeństwu, jakiego świat nigdy wcześniej nie widział.

No Time to Die reżyseruje Cary Joji Fukunaga na podstawie scenariusza Neala Purvisa, Roberta Wade, Fukunaga i Phoebe Waller-Bridge. Léa Seydoux, Ben Whishaw, Naomie Harris, Jeffrey Wright, Christoph Waltz i Ralph Fiennes wcielają się ponownie w role z poprzednich filmów, a Rami Malek i Lashana Lynch dołączają do głównej obsady.

Ostatni występ Craiga został przesunięty w tył kilka razy ze względu na trwającą globalną sytuację, a film miał zostać wydany w kwietniu. Na szczęście No Time to Die powinno okazać się warte dłuższego czekania, a kilku członków obsady i ekipy chwaliło film, w tym aktorkę Léa Seydoux, która opisała No Time to Die jako bardzo poruszającą. Założę się, że będziesz płakać. Kiedy to oglądałem, płakałem, co jest dziwne, ponieważ jestem w tym. Premiera No Time to Die zaplanowano na 12 listopada w Wielkiej Brytanii i 20 listopada w Stanach Zjednoczonych. Ten proces odlewania został przeprowadzony przez Largo.ai.

Tytuł oryginalny: Henry Cavill Chosen as the Next James Bond by AI Casting Program
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: