Wpis powstał dzięki współpracy z:

Hugo Weaving mówi „Nie ma mowy”, aby kiedykolwiek powrócić do Wszechświata Władcy Pierścieni

Hugo Weaving nie jest zainteresowany powrotem do Władcy Pierścieni.

Hugo Weaving nie jest zainteresowany powrotem do Władcy Pierścieni.

Aktor Hugo Weaving zagrał w wielu kultowych filmach z Władcy Pierścieni, do The Matrix i V jak Vendetta. Teraz, gdy Amazon opracowuje nowe podejście do Władcy Pierścieni, fani chcą zobaczyć, jak Weaving ponownie zagra Elronda w nadchodzącej serii. Ale w wywiadzie dla Variety Weaving był nieugięty, że nie ma ochoty wracać do Śródziemia.

Australijski aktor zagrał rolę półelfkiego króla Elronda w oryginalnym Władcy Pierścieni Petera Jacksona trylogii, a następnie wcielił się ponownie w rolę w filmach „Hobbit”. Wygląda na to, że te doświadczenia wystarczyły Hugo Weavingowi.

Co ciekawe, Elrond był jedną z nielicznych postaci z Władcy Pierścieni, która z łatwością mogłaby zmieścić się w serialu Amazon, rozgrywającym się na długo przed wydarzeniami z Filmy Jacksona. Nadchodzący program opowie o wydarzeniach, które doprowadziły do ​​pierwszego dojścia Saurona do władzy i jego późniejszego zwycięstwa z rąk Isildura.

Wtedy nie było Froda ani Bilbo Bagginsa, Aragorna ani nawet Gandalfa. Ale ponieważ jedenastu ludzi jest niesamowicie długowiecznych, Elrond żył nawet wtedy, razem z Galadrielą. Jeśli Amazon chce, aby fani kojarzyli swój program z niezwykle popularną trylogią Petera Jacksona, sensowne byłoby obsadzenie Elronda i Galadrieli jako tych samych aktorów, co w filmach. Ale teraz wygląda na to, że Weaving przynajmniej nie powróci jako Elrond.

Ostatnio widzowie nie mogli zobaczyć Weaving w Matrix 4 po tym, jak aktor ujawnił, że prowadził rozmowy o powrocie jako Agent Smith przed zaplanowaniem konflikty stanęły na drodze. Ale to nie znaczy, że aktor w ogóle jest skończony z filmami „pewniaków”. Po prostu ma inny zestaw oczekiwań w stosunku do takich ról.

Szkoda by było, gdyby Weaving nigdy więcej nie pojawiło się w filmach wysokobudżetowych. Aktorowi zawsze udawało się nadać wyjątkową intensywność najgłupszym koncepcjom, podnosząc sceny, w których grał, poprzez samą siłę osobowości i sprawiając, że widzowie uwierzyli, że naprawdę jest wirusem z Matrixa lub nazistą walczącym z Kapitanem Ameryką o czerwonej czaszce. lub zastępca burmistrza miasta na kołach, które zjada inne miasta, które również są na kołach w Mortal Engines. Ta wiadomość pochodzi z Variety.

Tytuł oryginalny: Hugo Weaving Says ‚No Way’ to Ever Returning to The Lord of the Rings Universe
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: