Wpis powstał dzięki współpracy z:

Krwawy sport Idrisa Elby przekroczył oczekiwania Jamesa Gunna w The Suicide Squad

Według Jamesa Gunna debiut Idrisa Elby jako Bloodsport w The Suicide Squad będzie wart czekania.

Według Jamesa Gunna debiut Idrisa Elby jako Bloodsport w The Suicide Squad będzie wart czekania.

Dyrektor Suicide Squad James Gunn wykorzystał ostatnie urodziny Idrisa Elby do pochwały dla aktora, który pojawi się w nadchodzącym filmie DC jako Bloodsport. Gunn poświęcił chwilę, by oklaskiwać aktora, nie tylko za jego występ w The Suicide Squad, ale także za to, że jest cholernie przyzwoitym człowiekiem.

Elba przez lata stała się ulubieńcem Hollywood, a aktor pojawił się w głównych franczyzach, takich jak Star Trek, Fast and Furious i Marvel Cinematic Universe, a także występując w mniejszych, mniej znanych filmach, takich jak potężny dramat Netflix Beasts of No Nation.

Elba wystąpi jako Robert DuBois aka Bloodsport w The Suicide Squad. Skazany przestępca uzbrojony w najwięcej broni spośród wszystkich postaci w filmie, Bloodsport odsiaduje wyrok w więzieniu za zastrzelenie Supermana kulą wykonaną z jedynej słabości Człowieka ze Stali, Kryptonitu. Elba została pierwotnie obsadzona jako Deadshot, jako zastępca Willa Smitha z pierwszego filmu, ale Warner Bros. i reżyser James Gunn ostatecznie zdecydowali, że zamiast tego zagra nową postać, a tym samym umożliwi Smithowi powrót jako postać w przyszłości. nadarzy się okazja. Fani od jakiegoś czasu czekają, aż Elba dołączy do świata DC i, jeśli wierzyć Gunnowi, będzie to tego warte.

Po miesiącach spekulacji szczegóły dotyczące nadchodzącego komiksu Jamesa Gunna książki zaczęły wreszcie przenikać. Wraz z listą superzłoczyńców, a także materiałami zza kulis z The Suicide Squad, Gunn niedawno ujawnił coś bardzo obiecującego w podejściu jego i studia do filmu DC, a mianowicie, że Gunn został sam, aby stworzyć swoją wizję. Mogę potwierdzić, że #TheSuicideSquad to 100%, zero zakłóceń, nie ma żadnych ograniczeń, powiedział reżyser kilka tygodni temu.

Dzięki niedawnemu wydarzeniu DC FanDome wiemy teraz, że kilka głównych postaci z Drużyna Suicide Squad 2016 powróci, w tym Margot Robbie jako Harley Quinn, Viola Davis jako Amanda Waller, Joel Kinnaman jako Rick Flag i Jai Courtney jako Kapitan Boomerang. Obok nich pojawi się kilka nowych twarzy, a reszta zespołu złożona z Davida Mastmalchiana jako Polka-Dot Man, Daniela Melchior jako Ratcatcher, John Cena jako Peacemaker, Flula Borg jako Javelin, Nathan Fillion jako T.D.K. Peter Capaldi jako myśliciel, Pete Davidson jako Black Guard, Alice Braga jako Sol Soria, Sean Gunn jako Weasel, Michael Rooker jako Savant, Mayling Ng jako Mongal, Steve Agee jako King Shark i oczywiście Elba jako Bloodsport.

The Suicide Squad Jamesa Gunna ma zostać wydany w przyszłym roku, a film ma być samodzielną przygodą dla członków zespołu, chociaż szczegóły fabuły są obecnie nieznane. Nie trzeba dodawać, że nie przywiązuj się zbytnio do żadnej z postaci. The Suicide Squad ma zostać wydany w Stanach Zjednoczonych 6 sierpnia 2021 roku. Dane pochodzą z oficjalnego konta Jamesa Gunna na Instagramie.

Tytuł oryginalny: Idris Elba’s Bloodsport Exceeded James Gunn’s Expectations in The Suicide Squad
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: