Wpis powstał dzięki współpracy z:

Insane Mission: Impossible 7 Set Video przedstawia wyczyn motocyklowy Toma Cruise’a

Film przedstawiający wyczyn motocyklowy Tom Cruise's Mission: Impossible 7 jest albo szalony, albo zapiera dech w piersiach. A może jedno i drugie.

Jeśli potrzebujesz więcej dowodów na to, że gwiazda Mission: Impossible i ikona Hollywood, Tom Cruise, jest teraz po prostu ćpunem adrenaliny, który akurat jest aktorem, to jest to. Chociaż widzieliśmy kilka nieruchomych zdjęć szalonego wyczynu motocyklowego Cruise’a, który został niedawno nakręcony na potrzeby nadchodzącej Mission: Impossible 7, niedawno wydany film naprawdę pokazuje, jak blisko śmierci Cruise planuje dostać się do kontynuacji akcji.

Tom Cruise, który usiadł na motocyklu, pędził w kierunku podwyższonej rampy z pełną prędkością, po czym odleciał w przepaść. Upuszczając motocykl na ziemię, Cruise w ostatniej chwili wypuszcza spadochron, ląduje bezpiecznie, a potem bez wątpienia błyska tymi słynnymi perłowymi białkami wraz z dużymi kciukami do góry. Cruise podobno wykonywał sztuczkę cztery razy (ponieważ prawie zabicie się w najbardziej przesadzony sposób, raz to nigdy nie wystarczy), zanim spotkał się i przywitał z tłumami, które zebrały się, by obejrzeć ten wyczyn.

The Mission: Impossible 7 motocyklowy wyczyn kaskaderski odbył się na górze Helsetkopen w Stranda w Norwegii, a raporty z tego obszaru mówiły, że Cruise wyskoczył prosto z rampy zbudowanej na szczycie stromego zbocza góry. Motocykl spadł prosto w dół, a bohater akcji runął na górską ścianę. Stało się to bardzo szybko. Leciał helikopterem, a helikopterem, który ponownie wylądował na ziemi, wyleciał z rampy na motocyklu. To było zupełnie dzikie. Na pierwszy rzut oka wyglądało na to, że było tam dwóch mężczyzn, ale w powietrzu widać było koła motocykla. 1200 metrów nad poziomem morza, prosto z tamtego klifu. ”,

Zapierające dech w piersiach, zapierające dech w piersiach wyczyny akcji stały się podstawą serii Mission: Impossible, z głównym gwiazdorem Tomem Cruisem teraz prawdopodobnie bardziej znany ze swojego poświęcenia, by narażać swoje życie w imię rozrywki filmowej, niż ze swoich zdolności aktorskich. Najwyraźniej Cruise i reżyser Christopher McQuarrie Mission: Impossible 7 nie ustąpili, jeśli chodzi o wystawienie Hollywood A-lister na śmiertelne niebezpieczeństwo, a para w jakiś sposób znajduje nowe sposoby na przesunięcie koperty filmu akcji.

Chociaż szczegółów fabuły pozostaje niewiele, Mission: Impossible 7 pojawi się po ostatnim wpisie w długiej serii akcji Mission: Impossible – Fallout, który również został napisany, wyprodukowany i wyreżyserowany przez Christophera McQuarrie, a bezpośrednio po Mission: Niemożliwe – Rogue Nation. W obsadzie Fallout znajdują się Tom Cruise, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Sean Harris, Michelle Monaghan i Alec Baldwin, a także Henry Cavill, Vanessa Kirby i Angela Bassett. Ci, którzy przeżyli wybuchowe wydarzenia z Fallouta, prawdopodobnie powrócą do swoich ról w Mission: Impossible 7. W nadchodzącej kontynuacji do obsady dołączą także Hayley Atwell, Pom Klementieff, Shea Whigham i Esai Morales. Zdjęcia zostały wznowione w M: I 7 niedawno, po tym, jak kilkakrotnie wyłączano mnie podczas pandemii.

Dwie kontynuacje bez tytułu, z których jeden to Mission: Impossible 7, mają zostać wydane w listopadzie Odpowiednio 2021 i 2022, z oboma filmami, które mają być sterowane przez McQuarrie. Mission: Impossible 7 i Mission: Impossible 8 mają być ostatnimi częściami historii Ethana Hunta, a McQuarrie drażni powiązania z oryginalnym filmem, od którego wszystko się zaczęło. To pochodzi od użytkownika Twittera @Tom_Cody_SP.

Tytuł oryginalny: Insane Mission: Impossible 7 Set Video Shows Off Tom Cruise’s Motorcycle Stunt
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: