Wpis powstał dzięki współpracy z:

Żyją 4K UHD i limitowana figurka Keitha Davida pochodząca z fabryki Scream

Oni Live otrzymają zupełnie nową obróbkę 4K od Scream Factory, wraz z partyturą Johna Carpentera na winylu i ekskluzywną figurką NECA.

Scream Factory nie może się nacieszyć politycznie naładowanym klasykiem science-fiction Johna Carpentera „Oni żyją” i świętują w zupełnie nowy sposób. Po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, „They Live” zostanie wydany w całym kraju na 2 dyskach w formacie UHD / Blu-ray i będzie dostępny w naszej witrynie iu innych sprzedawców. Data premiery to 8 grudnia. Będzie zawierał wszystkie poprzednie funkcje bonusowe z poprzedniego wydania Collector’s Edition z 2012 roku.

Po raz pierwszy w historii limitowana edycja 8-calowego NECA – figurka NECA przedstawiająca Franka Keitha Davida jest rzeczywistością i dostępne wyłącznie w Scream Factory. Frank w postaci aktora Keitha Davida.To doskonałe uzupełnienie figurki Johna Nady / Roddy Pipera z NECA (dostępnej w innym miejscu w listopadzie 2020 r.), Frank jest wyposażony w dwa dodatkowe karabiny maszynowe i jest ubrany w fioletową koszulę, spodnie khaki i specjalne okulary przeciwsłoneczne, aby przejrzeć przebranie kosmitów. Figurka zostanie umieszczona w kolekcjonerskim opakowaniu w stylu retro z oryginalną sztuką teatralną. Ta liczba została zatwierdzona i zatwierdzona przez aktora Keitha Davida, a wyprodukowano tylko 4000 sztuk.

Również dostępna wyłącznie u nas jest płyta 7 na ekskluzywnym, różowym winylu gumy balonowej, wydana przez Sacred Bones Records, zawierająca muzykę z filmu skomponowana przez Johna Carpentera i nagrana przez Johna, Cody Carpentera i Daniela Daviesa. Strona A zawiera wersję głównego tytułu z 2017 roku, a strona B zawiera nigdy wcześniej nie wydane nagranie Wake Up nagrane przez trio w 2019 roku. Różowy winyl z gumy balonowej to limitowana edycja 2500 kopii i jest mieści się w luksusowym futerale z nową grafiką autorstwa Chrisa Bilheimera, często współpracującego z Carpenterem.

Jeśli zamówisz tytuł bezpośrednio w Shout! Fabrycznie przedstawiają wybór 5 ekskluzywnych ofert dla największego fana Johna Carpentera They Live.

Tytuł oryginalny: They Live 4K UHD and Limited Keith David Action Figure Coming from Scream Factory
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: