Wpis powstał dzięki współpracy z:

Jason Momoa jest pierwszą gwiazdą Ligi Sprawiedliwości, która występuje z Rayem Fisherem w sprawie zarzutów o niewłaściwe postępowanie

Jason Momoa jest pierwszym ze współpracowników Ligi Sprawiedliwości Raya Fishera, który skomentował zarzuty, że praca dla Jossa Whedona była toksyczna i wroga.

Jason Momoa jest pierwszym ze współpracowników Raya Fishera Justice League, który skomentował zarzuty, że praca dla Jossa Whedona była toksyczna i wroga.

Jason Momoa wydaje się być popierając twierdzenia Raya Fishera z Ligi Sprawiedliwości, że zestaw stał się toksyczny, gdy na pokładzie pojawił się Joss Whedon. Początkowo Zack Snyder był reżyserem crossovera z 2017 roku, ale osobista tragedia doprowadziła do tego, że filmowiec opuścił projekt podczas produkcji. Warner Bros. i DC posunęli się naprzód, zatrudniając Whedona, aby przyszedł i ukończył film, a oprócz kreatywnego modyfikowania produktu końcowego za pomocą własnych poprawek do historii i powtórek, pojawiły się oskarżenia, że ​​Whedon również był nieszczęśliwy. < / p>

Minionego lata Ray Fisher ogłosił, że Whedon kierował toksycznym i wrogim środowiskiem pracy oraz że współprzewodniczący DC Films, Geoff Johns i Jon Berg byli tego świadomi i pozwolili na to. W odpowiedzi WarnerMedia ogłosiło, że rozpoczyna dochodzenie strony trzeciej w sprawie roszczeń Fishera. Wierzę, że to dochodzenie pokaże, że Geoff Johns, Joss Whedon, Jon Berg (i inni) rażąco nadużyli swojej władzy podczas niepewności związanej z połączeniem AT&T z Time Warner, Fisher napisał wówczas na Twitterze.

Jednak śledztwo wydaje się, że nie idzie na korzyść Fishera. Firma od tego czasu wydała oświadczenie o śledztwie, zarzucając Fishera odmowę współpracy poprzez rozmowę z śledczym. Ze swojej strony Fisher mówi, że nie współpracuje, ponieważ nie wierzy, że śledztwo jest naprawdę niezależne. Kiedy tego rodzaju historie zamieniają się w przypadek, w którym wierzy się słowu jednej osoby zamiast słowom innej, naprawdę pomaga to, gdy inni zgłaszają się, aby potwierdzić twierdzenia obu stron. Na szczęście dla Fishera wydaje się, że teraz otrzymuje kopię zapasową od samego Aquamana, Jasona Momoa.

#IStandWithRayFisher, Momoa opublikował w historii na Instagramie, w tym zdjęcie Fishera. Nie zawiera żadnych innych informacji, ale cel hashtagu jest dość jasny. To sprawia, że ​​Momoa jest pierwszym z gwiazd Fishera Justice League, który publicznie rozważył zarzuty przeciwko Jossowi Whedonowi w taki czy inny sposób, a Fisher szybko przyjął poparcie. Chodźmy!!! #BORGLIFE Accountability & gt, Entertainment, Fisher zauważył w tweecie, bezpośrednio odpowiadając na wiadomość Momoa.

Tymczasem fani DC są podekscytowani alternatywną wersją Justice League, która jest obecnie przygotowywana do premiery w HBO Max. Po powrocie Snydera na fotel reżysera, czteroczęściowy miniserial przedstawi historię w taki sposób, w jaki pierwotnie miał być widziany przez Snydera. Oznacza to przywrócenie głównej obsady do ponownych sesji, aby ukończyć projekt. Oryginalna Liga Sprawiedliwości, której akcja rozgrywa się w DCEU, grała Fishera jako Cyborga, Momoa jako Aquamana, Ben Afflecka jako Batmana, Gal Gadot jako Wonder Woman, Ezry Millera jako Flasha i Henry’ego Cavilla jako Supermana.

Od lat krążyły plotki o tym, że Fisher dostał swój własny film o Cyborgu, ale projekt nie przyniósł jeszcze żadnej realnej trakcji. Najwyraźniej Fisher nie ma takich samych problemów ze Snyderem, jak w przypadku zastępstwa reżysera w Lidze Sprawiedliwości, ponieważ Fisher nawet nazwał Snydera dobrą opcją do reżyserowania potencjalnego filmu. Miejmy tylko nadzieję, że nie będzie to Joss Whedon. Ta historia pochodzi od Jasona Momoa na Instagramie.

Tytuł oryginalny: Jason Momoa Is First Justice League Co-Star to Stand with Ray Fisher Over Misconduct Allegations
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: