Wpis powstał dzięki współpracy z:

Wonder Woman 1984 Spodziewane opóźnienie daty premiery (raport)

Wonder Woman 1984 ma wejść do kin 2 października, mniej niż cztery tygodnie od teraz, ale według nowego raportu z Deadline wygląda na bardzo prawdopodobne, że księżniczka Themyscira poleci na nowy termin. W kinach w Nowym Jorku, Los Angeles i San Francisco wciąż się nie otwierają

Wonder Woman 1984 ma wejść do kin 2 października, za mniej niż cztery tygodnie, ale według nowego raportu z Deadline, wygląda na to, że księżniczka Themyscira poleci na nowo przybyłą data.

Ponieważ kina w Nowym Jorku, Los Angeles i San Francisco wciąż się nie otwierają, raport sugeruje, że drugi samodzielny film Wonder Woman zostanie przesunięty z miejsca postojowego na początku października na weekend w listopadzie lub prawdopodobnie pod koniec grudnia.

Premiera pod koniec grudnia prawie na pewno oznacza, że ​​Dune, która podobnie jak Wonder Woman 1984 jest dystrybuowana przez Warner Bros. Pictures, zostanie wypchnięta z 18 grudnia i przeniesiona na jakiś czas w 2021 roku. Najnowsze zwiastuny obu filmów nie zawierają konkretne daty premier, więc kolejna zmiana dat premier nie będzie całkowitym zaskoczeniem dla wystawców.

Innym powodem, dla którego Wonder Woman 1984 prawdopodobnie się przeprowadzi, są ciągłe występy Tenet. Thriller Christophera Nolana pojawił się w wielu miastach w całym kraju w zeszły weekend, ale Warner Bros. nadal ma nadzieję, że film będzie wyświetlany na ekranach trzech głównych rynków wymienionych powyżej. Studio nie chce, aby Wonder Woman stanęła na drodze, gdyby kina w tych miastach zostały ponownie otwarte na czas, aby Tenet przynajmniej rzucił na nie próbę.

Otwarcie wielkiego filmu DC w Boże Narodzenie nie jest wykluczone dla Warnera, który osiągnął 1,1 miliarda dolarów na całym świecie dzięki świątecznej premierze Aquamana dwa lata temu. Studio musi wziąć pod uwagę efekt domina na Dune.

Inna możliwa data premiery Wonder Woman 1984, w listopadzie, może postawić Dianę Gala Gadota w bezpośredniej konkurencji z Natashą Romanoff, znaną również jako Czarna Wdowa, której długo oczekiwany film solowy zaplanowano na 6 listopada po początkowym wyprowadzce z maja ubiegłego roku . Ale są niepotwierdzone plotki, że Disney zamierza przenieść również Czarną Wdowę, jednocześnie usuwając swoje inne wielkie listopadowe wydanie, Pixar’s Soul, z 20 listopada i bezpośrednio na Disney +.

Dwa główne czynniki to oczywiście pieniądze i ciągła pandemia. Tenet zarobił tylko 20,2 miliona dolarów w ciągu pierwszych 11 dni premiery, w tym Kanada, co nie wróży dobrze innym dużym filmom o „pewniaku”. Z drugiej strony, duży hazard PVOD Disneya z Mulan podobno również nie wypadł tak spektakularnie, chociaż twarde liczby na razie pozostają tajemnicą.

Tymczasem, nawet jeśli w głównych sieciach kin obowiązują protokoły bezpieczeństwa, chodzenie do kina nadal stanowi znaczne ryzyko, na które wielu kinomanów może nie być skłonnych, zwłaszcza gdy eksperci ostrzegają przed możliwością gwałtownego wzrostu w okresie jesienno-zimowym. wirus. Inne ważne wydania na jesień / zimę, na które to wszystko może mieć wpływ, to Candyman (9 października), Death on the Nile (23 października), Lord and Miller’s Connected (23 października), No Time to Die (20 listopada), Free Guy ( 11 grudnia), Coming to America 2 (18 grudnia) i West Side Story (20 grudnia).

Tytuł oryginalny: Wonder Woman 1984 Release Date Delay Expected (Report)
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: