Wpis powstał dzięki współpracy z:

Batman: Black and White Anthology Series powraca w grudniu

Batman: Black and White to prawie 25-letnia seria antologiczna, która dała tytanom branży, znakomitym artystom i pisarzom szansę na szaleństwo i pokazanie, co mogą zrobić z Mrocznym Rycerzem i jego światem. Podczas gdy serial istnieje od 1996 roku, Batman: Black and White ma przerwę

Batman: Black and White to prawie 25-letnia seria antologiczna, która dała tytanom branży, znakomitym artystom i pisarzom szansę na szaleństwo i pokazanie, co mogą zrobić z Mrocznym Rycerzem i jego świat. Chociaż serial istnieje od 1996 roku, Batman: Black and White ma przerwę od 2014 roku, ale to się wkrótce zmieni w grudniu.

Antologia powraca z nowym tomem w grudniu. 8, zgodnie z zapowiedzią DC Comics. Powiększona książka będzie miała sześć numerów, a każdy 48-stronicowy numer zawierać będzie nowe opowiadania z niesamowitej kolekcji twórców. W pierwszym numerze znajdują się okładki dawnych artystów Batmana i Dark Nights: Death Meta l Head Grega Capullo, okładka Talii z Peach Momoko i jedna z JH Williamsa z „The Black Glove”.

lista pisarzy jest imponująca – Paul Dini, Tim Seeley, Tom King, G. Willow Wilson, Chip Zdarsky i obecny Bat – spisują James Tynion IV – ale jeśli ten nowy tom jest podobny do poprzednich wydań, sztuka będzie tym, czym sprawia, że ​​jest to klasyk. Artyści z nowej serii Batman: Black and White to:

Każdy artysta na tej liście to banany i tylko trochę więcej bananów niż skład z dwóch oryginalnych serii. W najnowszym tomie z 2014 roku znaleźli się tacy ludzie jak Becky Cloonan, Paolo Rivera, Javier Pulido, Mike Allred (WORKING IN BLACK AND WHITE !!!), Damion Scott, Dustin Nguyen, Neal Adams i Rafael Grampa i wielu innych. A pierwszy tom był jeszcze bardziej śmieszny: Bill Sienkiewicz, Brian Stelfreeze, Matt Wagner, Walter Simonson, Simon Bisley, Joe Kubert, Howard Chaykin i Katsuhiro Otomo Akiry. Jest w DC Universe w tej chwili i czytając to, zgadzasz się na skorzystanie z dowolnego bezpłatnego podglądu, którego możesz potrzebować, aby przeczytać te książki.

Batman: Czarno-biały to jeden z najlepszych pomysłów na komiksy, jakie ktokolwiek kiedykolwiek miał. miał i jeśli ten nowy tom zostanie wydany w pobliżu, jak i poprzednich wydaniach, spodziewaj się, że z tego komiksu przyjdzie wiele nominacji Eisnera. Wystarczy spojrzeć na te podglądy:

Tytuł oryginalny: Batman: Black and White Anthology Series Returns in December
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: