Wpis powstał dzięki współpracy z:

Tourist Trap Uncut, zremasterowany Blu-ray z limitowaną figurką pochodzącą z Full Moon

Kultowy slasher z lat 70. Tourist Trap wywodzi się z Full Moon Features tej jesieni w wielkim stylu.

Kultowy slasher z lat 70. Tourist Trap pojawi się tej jesieni w wielkim stylu.

Po sukcesie dwóch pierwszych premier w linii Full Moon Features kolekcjonerskich zestawów VHS Vintage – Puppet Master i Laserblast – to jeden z najczęściej omawianych horrorów w bibliotece Full Moon: arcydzieło Tourist Trap z 1979 roku reżysera Davida Schmoellera. Makabryczne arcydzieło, film jest prezentowany w oszałamiającym, całkowicie UNCUT, cyfrowo zremasterowanym transferze na Blu-ray i DVD i zapakowany w luksusowe duże pudełko VHS Vintage z niestandardową minifigurką pana Slausena, wraz z wyjmowaną

Chociaż zestawy pułapek turystycznych nie będą szeroko rozpowszechniane w sklepach detalicznych aż do późnej jesieni, Full Moon ma teraz w sprzedaży w FullMoonDirect.com OGRANICZONĄ przedsprzedaż 500 sztuk, z czego pierwszych 200 zostanie podpisany przez producenta Charlesa Band’a.

Tourist Trap jest powszechnie uznawany za jeden z najstraszniejszych i najdziwniejszych horrorów lat 70., który jest broniony przez nikogo innego jak Stephena Kinga jako dzierżącego niesamowitą, upiorną moc. Legendarny aktor Chuck Connors (The Rifleman, Werewolf) wciela się w pana Slausena, telekinetycznego psychopatę, który zwabia grupę młodych ludzi na swoje zrujnowane przydrożne atrakcje, wyzwalając na nich armię kontrolowanych psychicznie manekinów i innych potworności.

< p> Zamów pułapkę turystyczną w Full Moon Direct już teraz. Jeśli w opisie zamówienia podano pierwsze 200 podpisane przez Charles Band, otrzymasz podpisaną kopię. Tylko pierwsze 200 egzemplarzy zostało podpisanych przez Charles Band.

Tytuł oryginalny: Tourist Trap Uncut, Remastered Blu-ray with Limited Action Figure Coming from Full Moon
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: