Wpis powstał dzięki współpracy z:

Netflix ma bogatą ofertę na ten sezon Halloween. Gigant transmisji strumieniowej ogłosił coroczną listę filmów, seriali telewizyjnych, filmów dokumentalnych i programów dla dzieci Netflix i Chills na najstraszniejszy okres w roku. Dzięki wszystkim, od bardzo oczekiwanych oryginalnych seriali, takich jak The Haunting of Bly Manor, Ratched and Unsolved Mysteries: Volume 2, po nowe, świeże przerażenia w filmach takich jak The Babysitter: Killer Queen i Hubie Halloween, Netflix ma coś dla każdego.

W #Alive Oh Jun-u budzi się i znajduje notatkę od swojej mamy, która mówi, że jego rodzina wyjechała na wakacje bez niego. Włącza telewizję, a prezenter wiadomości mówi, że epidemia rozprzestrzenia się w całym kraju, a zarażeni wykazują oznaki kanibalizmu. Nagle sieć Wi-Fi zostaje odłączona, a Jun-u słyszy tylko przesłanie ojca, że ​​musi pozostać przy życiu. Świat wariuje i wszystko zostaje zniszczone przez zombie. Po ponad 15 dniach bez kontaktu społecznego Jun-u zauważa wiązkę lasera dochodzącą zza okna balkonowego. Kim Yu-bin, która mieszka po drugiej stronie kompleksu, to ta ze wskaźnikiem laserowym. Próbują komunikować się za pomocą sygnałów ręcznych, zdeterminowani, aby znaleźć sposób na ucieczkę z kompleksu apartamentów, który jest teraz pełen zombie.

#Alive stars Yoo Ah In, Park Shin Hye, Lee Hyun Wook, So Hee Jung , Jeon Bae Soo, Kim Hak Seon, Lee Chae Kyung, Joo Bo Bi i Jin So Yeon i jest oparty na oryginalnym scenariuszu Matta Naylora i wyreżyserowany przez Il Cho.

In The Babysitter: Killer Queen , Dwa lata po pokonaniu satanistycznego kultu prowadzonego przez jego opiekunkę Bee, Cole nadal jest nawiedzany przez przerażające wydarzenia tamtej nocy. Wszyscy w jego życiu myślą, że stracił rozum, odkąd Bee i wszyscy jej przyjaciele zniknęli, przez co trudno w to uwierzyć w historię Cole’a. Wciąż jest beznadziejnie zauroczony swoją najlepszą przyjaciółką i sąsiadką Melanie – jedyną, która wierzy w jego historię – która przekonuje go, by zapomniał o przeszłości i przyszedł na imprezę urządzoną nad pobliskim jeziorem. Ale kiedy starzy wrogowie nieoczekiwanie powrócą, Cole ponownie będzie musiał przechytrzyć siły zła i przetrwać noc.

W Babysitter: Killer Queen występują Judah Lewis, Emily Alyn Lind, Jenna Ortega, Robbie Amell, Andrew Licencjat, Leslie Bibb, Hana Mae Lee, Bella Thorne, Ken Marino, Chris Wylde, Carl McDowell, Juliocesar Chavez, Maximilian Acevedo, Jennifer Foster i Helen Hong. Film wyreżyserował McG na podstawie scenariusza Dana Lagany i Brada Morrisa, Jimmy’ego Wardena i McG, na podstawie postaci stworzonych przez Briana Duffielda.

W ratowniku medycznym, po wypadku, zostaje przykuty do wózka inwalidzkiego i Pogrążony w depresji, nie mogąc stawić czoła swojemu nowemu życiu, Angel postanawia skierować swoją wściekłość, walcząc nawet z tymi, którzy go zdradzili. W szczególności kobieta, która go opuściła, gdy jej najbardziej potrzebował.

W ratowniku medycznym występują Mario Casas, Déborah François, Guillermo Pfening, Celso Bugallo, Pol Monen, Raúl Jiménez, María Rodríguez, a reżyserują go Carles Torras i napisane przez Torrasa, Héctora H. Vicensa i Davida Desolę.

Odwiedzając matkę swojego narzeczonego w południowych Włoszech, kobieta musi walczyć z tajemniczą i złowrogą klątwą mającą na celu pochwycenie jej córki.

The Binding stars Mia Maestro, Riccardo Scamarcio, Mariella Lo Sardo, Giulia Patrignani, Federica Rosellini i Raffaella D’Avella, wyreżyserował Domenico De Feudis i napisali Domenico De Feudis, Davide Orsini i Daniele Cosci.

< p> W Vampires vs. The Bronx, grupa młodych przyjaciół z Bronxu walczy o ocalenie swojej okolicy przed bandą wampirów.

Wampiry kontra Bronx, gwiazdy Jaden Michael, Gerald W. Jones III, Gregory Diaz IV, Sarah Gadon, Cliff Method Man Smith, Shea Whigham, Coco Jones, Joel The Kid Mero Martinez, Chris Re dd, Vladimir Caamaño, Jeremie Harris, Adam David Thompson, Judy Marte, Richard Bekins i Zoe Saldaña. Film wyreżyserował Oz Rodriguez, a scenariusz napisali Oz Rodriguez i Blaise Hemingway.

W Hubie Halloween Hubie Dubois (Adam Sandler) bez wdzięczności spędza każde Halloween, upewniając się, że mieszkańcy jego rodzinnego miasta Salem świętują bezpiecznie i Graj zgodnie z zasadami. Ale w tym roku zbrodniarz, który uciekł i tajemniczy nowy sąsiad, postawili Hubiego w stan gotowości. Kiedy ludzie zaczynają znikać, Hubie musi przekonać policję (Kevin James, Kenan Thompson) i mieszkańców miasta, że ​​potwory są prawdziwe i tylko on może je powstrzymać. Hubie Halloween to przezabawny film familijny o nietypowym bohaterze z gwiazdorską obsadą, w tym Julie Bowen, Ray Liotta, Noah Schnapp, Steve Buscemi i Maya Rudolph, wyprodukowany przez Happy Madison.

Hubie Halloween został wyreżyserowany autorstwa Stevena Brilla, napisany przez Tima Herlihy’ego i Adama Sandlera, a wyprodukowany przez Adama Sandlera, Kevina Grady’ego i Allena Coverta.

W Przewodniku opiekuna po polowaniu na potwory, kiedy Kelly Ferguson (Tamara Smart) niechętnie zgadza się opiekować Jacobem Zellmanem (Ian Ho) w Halloween, ostatnią rzeczą, jakiej się spodziewa, jest rekrutacja do międzynarodowego tajnego stowarzyszenia opiekunów, które chronią dzieci ze specjalnymi mocami przed potworami. Aby uchronić Jacoba przed krzywdą, Kelly współpracuje z wiceprezesem Liz Lerue (Oona Laurence), geniuszem technicznym Berną Vincent (Troy Leigh-Anne Johnson), ekspertem od potworów Cassie Zhen (Lynn Masako Cheng) i mistrzem eliksirów Curtisem. Critter (Ty Consiglio), aby pokonać Boogeymana znanego jako The Grand Guignol (Tom Felton), czarującą czarownicę o imieniu Peggy Drood (Indya Moore) i ich legion tajemniczych potworów. Oparty na pierwszej części popularnej, przerażającej serii książek Joe Ballariniego o tym samym tytule, A Babysitter’s Guide to Monster Hunting jest reżyserowany przez Rachel Talalay, wyprodukowany przez Ivana Reitmana i Amie Karp, z Naia Cucukov, Tomem Pollockiem i Iloną Herzberg, producentami wykonawczymi. Alessio Scalzotto, Tamsen McDonough, Ashton Arbab, Crystal Balint i Ricky Występują wspólnie w tej pełnej akcji przygodzie o współpracy, aby pokonać swoje lęki.

Gwiazdy Tamara Smart, Przewodnik opiekunki po polowaniu na potwory, Oona Laurence, Alessio Scalzotto, Ian Ho, Tamsen McDonough, Troy Leigh-Anne Johnson, Lynn Masako Cheng, Ty Consiglio, Ashton Arbab, Crystal Balint, Ricky He, z Indyą Moore i Tomem Feltonem, a reżyserował Rachel Talalay na podstawie scenariusza autorstwa Joe Ballarini, na podstawie powieści Joe Ballarini A Babysitter’s Guide to Monster Hunting.

Po burzliwym romansie w Monte Carlo z przystojnym wdowcem Maximem de Winter (Armie Hammer), świeżo poślubiona młoda kobieta (Lily James ) przybywa do Manderley, imponującej rodzinnej posiadłości jej nowego męża na smaganym wiatrem angielskim wybrzeżu. Naiwna i niedoświadczona zaczyna osiedlać się w pułapkach swojego nowego życia, ale walczy z cieniem pierwszej żony Maxima, eleganckiej i wytwornej Rebeki, której nawiedzone dziedzictwo jest utrzymywane przy życiu przez złowrogą gospodynię Manderley, panią Danvers (Kristin Scott Thomas ). Wyreżyserowany przez Bena Wheatleya (High Rise, Free Fire) i wyprodukowany przez Working Title Films (Emma, ​​Darkest Hour), REBECCA to hipnotyzujący i wspaniale zrealizowany thriller psychologiczny oparty na ukochanej gotyckiej powieści Daphne du Maurier z 1938 roku.

Rebecca gra w rolach Lily James, Armie Hammer, Kristin Scott Thomas, Keeley Hawes, Ann Dowd, Sam Riley, Tom Goodman-Hill, Mark Lewis Jones, John Hollingworth i Bill Paterson. Rebecca została wyreżyserowana przez Bena Wheatleya i napisana przez Jane Goldman oraz Joe Shrapnel i Annę Waterhouse na podstawie ukochanej gotyckiej powieści Daphne du Maurier z 1938 roku.

Zwłoki to norweski horror psychologiczny, który zabiera nas w podróż, w którą ludzkość jest wystawiany na próbę i występują między innymi Gitte Witt, Thorbjørn Harr, Thomas Gullestad) i Kingsford Siayor. W następstwie katastrofy nuklearnej Leonora (Gitte Witt), Jacob (Thomas Gullestad) i ich córka Alice (Tuva Olivia Remman) są na krawędzi przetrwania. Pewnego dnia miejscowy hotel zaprasza ocalałych na przedstawienie teatralne z posiłkiem w ramach akcji charytatywnej na rzecz pomocy potrzebującym. Nie mając wyboru, trzyosobowa rodzina postanawia udać się do hotelu, gdzie reżyser, Mathias (Thorbjørn Harr), przedstawia cały hotel jako scenę. Uczestnicy otrzymują maski, które pomagają oddzielić ich od aktorów, ale spektakl przybiera niesamowity obrót, gdy członkowie widowni zaczynają znikać. Granica między rzeczywistością a teatrem szybko się zaciera, aż Alice znika na oczach Leo i Jacoba i nie ma już miejsca na wątpliwości: coś jest nie tak z hotelem Mathiasa.

Gwiazdy zwłok Gitte Witt, Thorbjørn Harr, Thomas Gullestad, Maria Grazia De Meo, Trine Wiggen, Bente Børsum, Jonathan Rodriguez, Stig Frode Henriksen i Helge Jordal. Cadaver został napisany i wyreżyserowany przez Jaranda Herdala.

W Nobody Sleeps in the Woods Tonight grupa nastolatków uczęszcza do obozu rehabilitacyjnego w lesie, ale tam złowroga siła zamierza ich na zawsze wyrzucić z sieci .

W jego domu, po straszliwej ucieczce z ogarniętego wojną Sudanu Południowego, młoda para uchodźców stara się przystosować do nowego życia w małym angielskim miasteczku, w którym pod powierzchnią czai się niewysłowione zło.

W jego domu występują Ṣọpẹ́ Dìrísù, Wunmi Mosaku i Matt Smith. Film wyreżyserował Remi Weekes, a scenariusz napisali Felicity Evans, Toby Venables i Weekes.

W Dniu Pana Menéndez jest emerytowanym księdzem, który mieszka w swoim ciemnym i zrujnowanym mieszkaniu, odwracając się plecami świat. Cierpi na kryzys wiary i prześladują go straszne koszmary i akty z przeszłości, które go torturują. Pewnego dnia odwiedza go Sebastián, stary przyjaciel, który zna przeszłe interesy Menéndeza. Twierdzi, że jego córka jest opętana przez diabła i błaga Menéndeza o pomoc w jej egzorcyzmowaniu, chociaż doskonale zdaje sobie sprawę z agresywnych metod stosowanych przez księdza. Naciskany naleganiami Sebastiana i jego wewnętrznym konfliktem, Menéndez traktuje tę sprawę jako szansę na odkupienie. Ma nowy cel w życiu, ale czy naprawdę jest opętana, czy też cierpi bezsensowne tortury?

W Dniu Pana występują Juli Fàbregas, Ximena Romo, Hector Illanes i Dolores Heredia. Santiago Alvarado, napisany przez Ramóna Salasa i Alvarado.

Niecierpliwie oczekiwany przez Ryana Murphy’ego i Iana Brennana Ratched to trzymający w napięciu serial, który opowiada historię powstania pielęgniarki azylowej Mildred Ratched. W 1947 roku Mildred przybywa do Północnej Kalifornii, aby szukać pracy w wiodącym szpitalu psychiatrycznym, gdzie rozpoczęły się nowe i niepokojące eksperymenty na ludzkim umyśle. Podczas tajnej misji Mildred przedstawia się jako doskonały obraz tego, czym powinna być oddana pielęgniarka, ale koła zawsze się obracają, a kiedy zaczyna infiltrować system opieki psychiatrycznej i osoby w nim znajdujące się, stylowa zewnętrzna strona Mildred przeczy rosnącej ciemności, która od dawna tli się w sobie, ujawniając, że prawdziwe potwory powstają, a nie rodzą się.

Gwiazdy Ratched Sarah Paulson, Jon Jon Briones, Judy Davis, Cynthia Nixon, Finn Wittrock, Sharon Stone i Charlie Carver, z gośćmi gwiazdy, w tym Amanda Plummer, Corey Stoll, Vincent D’Onofrio, Alice Englert, Sophie Okonedo, Brandon Flynn i Annie Starke.

W Octoberfest: Beer & Blood, jest rok 1900 i bogaty nowicjusz z podejrzaną przeszłością przybywa do Monachium zdeterminowany, by rozbić lokalny Oktoberfest swoim własnym browarem. Ale kiedy jego córka zakochuje się w spadkobiercy konkurencyjnego browaru, rozpoczyna się gwałtowny łańcuch wydarzeń, który zagrozi przyszłości obu rodzin.

In To the Lake, w obliczu końca cywilizacji, kiedy przerażający plaga, grupa ryzykuje życiem, miłością – i ludzkością – w brutalnej walce o przetrwanie.

Twórca The Haunting of Hill House Mike Flanagan i producent Trevor Macy przedstawiają The Haunting of Bly Manor, następny wyczekiwany rozdział z serii The Haunting antology, której akcja toczy się w Anglii w latach 80. Po tragicznej śmierci au pair Henry Wingrave (Henry Thomas) zatrudnia młodą amerykańską nianię (Victoria Pedretti) do opieki nad jego osieroconą siostrzenicą i siostrzeńcem (Amelie Bea Smith, Benjamin Evan Ainsworth), którzy mieszkają w Bly Manor z szefem posiadłości Owenem ( Rahul Kohli), ogrodnik Jamie (Amelia Eve) i gospodyni, pani Grose (T’Nia Miller). Ale wszystko nie jest takie, jak się wydaje w dworku, a stulecia mrocznych sekretów miłości i straty czekają na odkrycie w tym mrożącym krew w żyłach gotyckim romansie. W Bly Manor śmierć nie znaczy, że odeszła.

Mike Flanagan i Macy zaczerpnęli z kultowych nadprzyrodzonych historii Henry’ego Jamesa, tworząc dramat zespołowy, w którym występują także Oliver Jackson-Cohen, Kate Siegel i Tahirah Sharif.

W La Révolution jest rok 1787, Francja. Joseph Guillotin – przyszły wynalazca słynnej na całym świecie „gilotyny”, badając serię tajemniczych morderstw, odkrywa nieznany wirus: błękitnokrwistą. Choroba szybko rozprzestrzenia się wśród francuskiej arystokracji, zmuszając ich do mordowania zwykłych ludzi i wkrótce prowadzi do buntu … A co, jeśli rewolucja francuska nie wydarzyła się tak, jak nam powiedziano?

La Révolution gwiazdy Amir El Kacem, Lionel Erdogan, Marilou Aussilloux, Isabel Gonzalez, Gaïa Weiss, Julien Frison, Laurent Lucas i Amelia Lacquemant.

W sześciu nowych odcinkach Unsolved Mysteries opisuje bardziej niewyjaśnione zniknięcia, tragiczne wydarzenia i dziwne zdarzenia. Być może jeden widz posiada klucz do rozwiązania tych przypadków. Detektywi, dziennikarze i członkowie rodziny przedstawiają intrygujące teorie w tej porywającej serii od twórców oryginalnych seriali dokumentalnych, Cosgrove / Meurer Productions i 21 Laps Entertainment, producentów Stranger Things.

The Worst Witch season 4 ma szereg wyzwań, które maksymalizują magiczne moce Mildred i Ethel, gdy walczą o zaszczyt zostania Prefekt Naczelną.

In A Go! Udać się! Cory Carson Halloween, Cory, Chrissy i Freddie polują w to Halloween na wielkie batony! Ale czy wszystkie smakołyki są warte wyprawy na upiorną stronę miasta?

Starbeam: Halloween Hero ma chciwego kapitana Fishbearda, który kradnie wszystkim Halloweenowe smakołyki dla siebie, ale StarBeam i Boost mają kilka sztuczek w rękawach, aby je uratować dnia !,

Super Monsters odwiedzają rodzinne miasto Vidy na paradzie Dia De Los Muertos, podczas której spotykają nowe Super Monsters.

W The Last Kids on Earth: Book 3, jako Czterej kumple nadal żyją ze swoimi potwornymi sojusznikami, Jack martwi się, że nowo odkryty nadajnik radiowy może położyć kres tej zabawie.

Tytuł oryginalny: Netflix and Chills: Every New Scary Movie and TV Show Streaming on Netflix for Halloween Time
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: