Wpis powstał dzięki współpracy z:

Christian Bale jest najlepszym Batmanem według nowej ankiety

Gwiazda Mrocznego Rycerza, Christian Bale, jest najlepszym Batmanem według niedawnej ankiety.

Debata na temat tego, kto zrobił najlepszego Batmana na ekranie, z pewnością będzie szalała jeszcze długo po tym, jak rasa ludzka odeszła i odeszła, ale niedawna ankieta w jakiś sposób ją rozstrzygnęła, z gwiazdą Mrocznego Rycerza Christian Bale zajmuje pierwsze miejsce. Zdobywając masywne 42 procent głosów, Bale jest zdecydowanie wybierany przez wielu ludzi do największej iteracji ikony DC.

Bale, prowadzony przez Radio Times, był śledzony przez mały ekran Batman, Adam West, który uplasował się na drugim miejscu z 14 procentami, podczas gdy gwiazda Batman Returns, Michael Keaton, zajął drugie miejsce z 13 procentami. Ostatnie ujęcie Mrocznego Rycerza, granego przez Bena Afflecka, zajęło czwarte miejsce, a za nim znaleźli się Kevin Conroy i Will Arnett, którzy obaj głosili postać w animowanej formie, z Val Kilmerem i gwiazdą Batmana i Robina, George’em Clooneyem. na dole tabeli.

Christian Bale zagrał w sumie trzy razy ukochanego superbohatera w przełomowej trylogii reżysera Chrisophera Nolana. Zaczynając w 2005 roku w Batman Begins, a następnie w cieszącym się uznaniem Mrocznym Rycerzem w 2008 roku, Bale zakończył karierę Batmana w hitowym finale The Dark Knight Rises w 2012 roku. Podejście Bale’a do Mrocznego Rycerza różni się od wszystkiego, co było wcześniej, z aktorem nadanie odrębnych osobowości trzem wersjom Bruce’a Wayne’a, mściciela zbrodni, szczęśliwego playboya i wreszcie prawdziwego Bruce’a, którego naprawdę widzą tylko Alfred i Lucius Fox.

Ugruntowane spojrzenie Bale’a na torturowanym superbohateru zakotwicza się wizja realistycznego świata komiksów Nolana, a podczas gdy Heath Ledger przedstawiający Jokera i Toma Hardy’ego wcielający się w postać Bane’a, który kradnie show, jest poświęcany najwięcej uwagi, znaczenie pewności, zaniżonej wydajności Bale’a dla trylogii nie można przeoczyć.

Najbardziej zaskakującym wynikiem niedawnej ankiety jest pozycja Afflecka, ponieważ wielu fanów uważa teraz, że jego znużona światem, bardziej brutalna postać jest wyróżniająca się. Pomimo tego, że film okazał się być sub-par, fani Batmana bardzo przychylnie zareagowali na rolę Afflecka, a wielu ma nadzieję, że powróci on w swoim własnym projekcie w najbliższej przyszłości. Zarówno on, jak i Michael Keaton ponownie założą zbroje dla The Flash w 2022 roku, co wprowadzi widzów w multiwersum DC.

Chociaż Bale mógł powiesić pelerynę i kaptur, wpłynął na przyszłość Batman, a aktor doradzał ostatnio Robertowi Pattinsonowi z The Batman w sprawie bardzo ważnej części słynnego kostiumu superbohatera. Jedną z wielkich rzeczy, o których Rob rozmawiał z Christianem Bale’em, i [Bale powiedział] „po prostu upewnij się, że będziesz w stanie sobie ulżyć”, więc to była właściwie część tego, co było ważne, aby w to wbudować. Wyjawił reżyser Batmana Matt Reeves. No dobra, musi umieć to założyć. Musi także umieć żyć jako człowiek.

Obsada Roberta Pattinsona w roli Bruce’a Wayne’a w nadchodzącym filmie Matta Reevesa The Batman zaskoczyła wielu. Jednak Reeves nie mógł być bardziej pewny swojego wyboru i wcześniej pochwalił Pattinsona, wyjaśniając, że nie tylko talent aktorski Pattinsona przyciągnął go do aktora, ale także ich wspólna pasja do mitologii Batmana. [Robert] pracował nad swoim rzemiosłem w ten naprawdę niewiarygodny sposób, a tak się składa, że ​​jest też ogromnym, pełnym pasji fanem Batmana, taki jaki jestem i tak … to była niesamowita rzecz móc połączyć się z nim i dzielić się emocjami związanymi z postacią i współpracować z nim, powiedział Reeves. To znaczy, wiesz, wygląda jak Batman, ale przede wszystkim ma duszę kogoś, kogo myślę, że może zagrać Batmana, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś.

Podczas gdy duża część fanów gardziła pomysł aktora Zmierzchu wcielającego się w rolę ich ulubionej postaci z komiksu, niedawny zwiastun The Batman, który kończy się brutalnym biciem przez Pattinsona bezimiennego bandyty na miazgę, skutecznie ich przekonał, a wielu myśli teraz, że Pattinson może być najlepszy Batman, jaki kiedykolwiek pojawił się na ekranie.

Batman został opisany przez reżysera filmu jako historia oparta na noir, która rozpoczyna się wraz z Brucem Waynem około dwóch lat jego kariery w walce z przestępczością. Młody Bruce Wayne był zniechęcony brakiem wpływu, jaki ma na zbrodnię w Gotham, kiedy nagle z rąk Człowieka-Zagadki dochodzi do serii morderstw. Prowadź ścieżką, która ujawni mroczne sekrety jego rodziców, Bruce jest zmuszony stawić czoła zepsuciu, które ma miejsce w cieniu jego miasta, jednocześnie próbując złapać Riddlera, zanim ponownie zabije.

Mimo tylko Niedawno powracając do filmowania po przymusowej przerwie, produkcja The Batman została ponownie zatrzymana z powodu pozytywnego wyniku testu na COVID-19 od głównego aktora Roberta Pattinsona. Szefowa WarnerMedia Studios & Networks, Ann Sarnoff, przedstawiła wówczas oświadczenie, w którym mówi: Nadal jesteśmy w trakcie badania sytuacji. Na razie wstrzymujemy się, dopóki nie będziemy mieć więcej informacji, ale mamy skonfigurowane wszystkie protokoły do ​​śledzenia kontaktów i miejmy nadzieję, że wkrótce wrócimy do produkcji.

Wraz z Robertem Pattinsonem jako Bruce Wayne / Batman reszta obsady obejmuje Zoë Kravitz jako Catwoman, Paul Dano jako Riddler, Colin Farrell jako Penguin, Andy Serkis jako Alfred Pennyworth, John Turturro jako Carmine Falcone, Peter Sarsgaard jako Gil Colson i Jeffery Wright jako komisarz Gordon. Premiera Batmana jest obecnie zaplanowana na 1 października 2021 r.

Tymczasem Bale nie odwrócił się całkowicie od gatunku komiksów, a zdobywca Oscara zamienił się stronami na więcej niż jeden sposób i wcielić się w złoczyńcę w nadchodzącym filmie Thor: Love and Thunder w Marvel Cinematic Universes. Te wyniki otrzymaliśmy dzięki uprzejmości Radio Times.

Tytuł oryginalny: Christian Bale Is the Best Batman According to New Poll
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: