Wpis powstał dzięki współpracy z:

Hubie Halloween Trailer przedstawia Adama Sandlera w klasycznej komediowej formie dla Netflix

Hubie Halloween, kolejny film Netflix z nagłówkiem Adama Sandlera, będący wypełnieniem lukratywnego kontraktu aktora z gigantem streamingu, wkrótce pojawi się na platformie streamingowej. Co ciekawe, komedia nie tylko zapewnia zastępcze świętowanie sezonu Halloween w 2020 roku, który prawdopodobnie zostanie zdławiony przez kryzys zdrowotny, ale także pokazuje Sandlera, który dobrze powraca do swojej postaci

Hubie Halloween, kolejny film Netflix z tytułem Adama Sandlera w ramach realizacji lukratywnego kontraktu aktora z gigantem streamingu, wkrótce pojawi się na platformie streamingowej. Co ciekawe, komedia nie tylko zapewnia zastępcze świętowanie halloweenowego sezonu 2020, który prawdopodobnie zostanie zdławiony przez kryzys zdrowotny, ale także pokazuje Sandlera, który ponownie odwiedza swoją postać z ukochanymi imbecylami z misjami donkiszotycznymi, o czym drażniła się w pierwszym zwiastunie < / p>

Film osadzony w czarodziejskiej wiosce Salem w stanie Massachusetts skupia się na postaci Sandlera, Hubie Dubois, uprzejmej, ale ekscentrycznej, lokalnej entuzjastki Halloween, której samozwańcza rola nebby ochroniarza przyniosła mu drwiny. Jednak groźba ucieczki przestępcy i niewyjaśnionych – pozornie nadprzyrodzonych – zniknięć sprawiła, że ​​tegoroczne jesienne wakacje stały się męką dla zawsze czujnego Hubiego, nawet w obliczu niedowierzających władz.

W związku z tym obejrzyj zwiastun Hubie Halloween tuż poniżej.

Od razu widać po obejrzeniu zwiastuna, że ​​Hubie Halloween ma Sandlera – który niedawno zyskał nowe dramatyczne uznanie w grudniowym Uncut Gems – w formie, która powinna zadowolić nostalgicznie napędzanych fanów jego zwrotów z lat 90. w Billy Madison, Happy Gilmore , The Waterboy itp. Widząc, jak gra postać będącą prawdopodobnie amalgamatem tych hitów z czasów świetności, postać zdefiniowaną przez dziwactwa (np. Chowany termos przypominający Batmana) i staje w obliczu kryzysu, z którym tylko on może sobie poradzić, pomimo absurdalnego braku głębi. Hubie Sandlera jest również podatny na absurdalne lęki, co czyni go szytą na miarę folią na Halloweenowe hijinksy.

Wracając do domu Hubie Halloween, klasyczne callbacki, Sandler’s Hubie zostało przeciwstawione potencjalnemu romantycznemu zainteresowaniu granego przez nikogo innego jak Julie Bowen, ułatwiając powitalne spotkanie na ekranie z aktorką, której postać, Virginia Venit, pełniła tę samą funkcję Happy Gilmore w 1996 roku. Dodatkowo, w typowy dla komedii Sandlera sposób, film jest wypełniony obscenicznym wachlarzem drugoplanowych ról i scen z udziałem znanych osób (i obowiązkowo absolwentów SNL), na które składają się nazwiska takie jak Ray Liotta, Michael Chiklis, Peyton List, Steve Buscemi, Kevin James, Maya Rudolph, Rob Schneider i (ponieważ jest to film Netflix) Noah Schnapp Stranger Things. Steven Brill siedział na stanowisku reżysera Hubie Halloween, kontynuując współpracę z Sandlerem po tym, jak wyreżyserował jego kinowe filmy, Little Nicky and Mr. Deeds, a później wystawił gwiazdy Netflix w The Do-Over, Sandy Wexler i stand- up / koncert specjalny Adam Sandler: 100% Fresh. Brill wyreżyserował także filmy inne niż Sandler, takie jak Heavyweights, Drillbit Taylor, jako fragment z kolaboracji komediowej Movie 43 i Walk of Shame. Pracuje tutaj na podstawie scenariusza, który Sandler napisał wspólnie ze swoim wieloletnim współpracownikiem (cofając się do czasów SNL) Timem Herlihy.

Hubie Halloween pojawi się w serwisie Netflix w środę 7 października.

Tytuł oryginalny: Hubie Halloween Trailer Has Adam Sandler Back in Classic Comedic Form for Netflix
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: