Wpis powstał dzięki współpracy z:

Neve Campbell powróci jako Sidney Prescott w Krzyku 5

Neve Campbell potwierdziła swój powrót jako Sidney Prescott w Scream 5, który ma rozpocząć się w tym roku.

Wróciła! Neve Campbell oficjalnie potwierdziła, że ​​wróci jako Sidney Prescott w Scream 5. Aktorka wcześniej oświadczyła, że ​​prowadzi rozmowy na temat kontynuacji, która jest w przygotowaniu przez Spyglass Media i Paramount Pictures. Teraz, przechodząc na Instagram, Neve Campbell ujawniła, że ​​wszystko zostało już opracowane i jeszcze raz podejmie wyzwanie z Ghostface.

Witaj ponownie, Sidney … #ImBack, napisy czyta. Do posta dołączony jest ruchomy plakat przedstawiający kultowego slashera, który nawiedzał Sidney przez większość jej życia. Słowa: Hello, Sidney … pamiętasz mnie? migają po ekranie. Chociaż zostało to już wyjaśnione przez włączenie Davida Arquette’a jako Deweya Rileya i Courtney Cox jako Gale Weathers, oficjalne dodanie Neve Campbell do obsady cementuje to jako kontynuację, która ma miejsce w ciągłości oryginalnej serii. Dopiero okaże się, jaki kształt ostatecznie przybierze, ale nie jest to pełny restart. To pewne.

Scream 5. Szczegóły fabuły pozostają całkowicie utajnione. Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett (Ready or Not) są gotowi do reżyserowania. Chad Villella jest producentem wykonawczym. Trio znane jest jako Radio Silence. Kevin Williamson jest również producentem wykonawczym. Williamson napisał oryginalny klasyk horroru i współtworzył serię wraz z nieżyjącym już Wesem Cravenem, który nakręcił wszystkie cztery poprzednie części. Sidney Prescott z Neve Campbell powróciła w każdym poprzednim filmie, co pozornie utrudniłoby kontynuację bez niej. Campbell powiedziała również wcześniej, że jej troską było zapewnienie dziedzictwa honoru Cravena, co nie jest łatwe. Inni nowi członkowie obsady dołączający do serii to Jack Quaid (The Boys, The Hunger Games), Melissa Barrera (Vida, In the Heights) i Jenna Ortega (You, Jane the Virgin). Jak dotąd nie ujawniono szczegółów dotyczących żadnej z nowych postaci, co ma sens, biorąc pod uwagę poziom tajności historii. Ponieważ planowane jest kręcenie zdjęć jesienią w Północnej Karolinie, prawdopodobnie w nadchodzących tygodniach otrzymamy więcej informacji o castingach. James Vanderbilt (Murder Mystery, The Amazing Spider-Man) i Guy Busick (Ready or Not, Castle Rock) napisali scenariusz.

Firma Spyglass Media zdobyła prawa do Scream w zeszłym roku i szybko przystąpiła do pracy nad dalszy ciąg. Gdy Paramount wszedł do dystrybucji, sprawy zaczęły iść w pośpiechu we właściwym kierunku. I łatwo jest zrozumieć, dlaczego. Do tej pory franczyza zarobiła w kasie ponad 600 milionów dolarów. Krzyk był również najbardziej dochodowym slasherem, jaki kiedykolwiek zdetronizował Halloween. Ale jeśli to nas czegoś nauczyło, to tego, że publiczność pragnęła powrotu Michaela Myersa po tak długiej nieobecności. Odkąd Scream 4 pojawił się w 2011 roku, ten sam głód może również istnieć w tej serii. Scream 5 ma pojawić się w kinach 14 stycznia 2022 roku. Możesz sprawdzić post z zapowiedzią na Instagramie Neve Campbell.

Tytuł oryginalny: Neve Campbell Will Return as Sidney Prescott in Scream 5
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: