Wpis powstał dzięki współpracy z:

Ratujcie się! Zwiastun: Odwrót poza siecią zamienia się w inwazję obcych

Bleecker Street wydało pierwszy zwiastun komedii science fiction / komedii Save Yourselves z Johnem Reynoldsem i Sunitą Mani, która zadebiutowała na Sundance na początku tego roku.

Bleecker Street wydało pierwszy zwiastun komedii science fiction / komedii Save Yourselves z Johnem Reynoldsem i Sunitą Mani, która zadebiutowała na Sundance na początku tego roku.

Bleecker Street wydał nowy zwiastun gry Save Yourselves! Ta sci-fi / komedia może jeszcze nie być na radarze wszystkich, ale będzie przedmiotem wielu dyskusji, gdy pojawi się w tym roku. Film zadebiutował na Festiwalu Filmowym w Sundance i został odebrany do wydania przez ludzi z Bleecker Street i Legion M. Teraz mamy pierwsze dobre spojrzenie na to, co nadchodzi w sam raz na Halloween.

W zwiastunie pojawia się para, która wspólnie postanowiła odejść z sieci na tydzień. Aby uciec od technologii, postanawiają skorzystać z kabiny przyjaciela, z dala od cywilizowanego życia. Na początku wszystko wydaje się wystarczająco przyjemne, mimo że oboje z trudem dostosowują się do surowego otoczenia. Jak się okazuje, wybrali straszny tydzień na odłączenie się od świata, gdy najechali kosmici. Obcy nie różnią się od Tribbles ze Star Trek, tylko są większe i pozornie bardziej niebezpieczne.

Film został napisany i wyreżyserowany przez Alexa H. Fischera i Eleanor Wilson. Jest to pełnometrażowy debiut reżyserski Fischera i Wilsona. W rolach głównych Sunita Mani, John Reynolds, Ben Sinclair, John Early, Jo Firestone, Gary Richardson, Johanna Day, Zenobia Shroff i Amy Sedaris. Kara Durrett, Mandy Tagger i Adi Ezroni są na pokładzie jako producenci. Paul Scanlan, dyrektor generalny i współzałożyciel Legion M uważa, że ​​jest to idealny film, który pomoże powitać widzów z powrotem w kinach. Oto, co miał do powiedzenia na ten temat.

Ratujmy się! koncentruje się na Jacku (John Reynolds) i Su (Sunita Mani), modnej parze z Brooklynu, która, podobnie jak wielu ich przyjaciół, jest uzależniona od technologii i po prostu nie może odłożyć telefonów. Obawiają się, że bezmyślne przewijanie może wpłynąć na ich połączenie, więc korzystają z okazji, by udać się do odosobnionej chatki w lesie. Para przysięga odłączyć się od świata zewnętrznego na cały tydzień. Chronieni przed tekstami i powiadomieniami push, są całkowicie nieświadomi, że planeta jest atakowana. W miarę jak dzieją się dziwne wydarzenia, para musi znaleźć sposób na powrót do tego, co pozostało z cywilizacji.

Krytycy do tej pory zareagowali życzliwie, ponieważ obecnie w filmie jest 85 procent Rotten Tomatoes. W ostatnich tygodniach kasa wróciła nieco do życia, ale wydaje się, że wielu kinomanów nadal wybiera oglądanie tego, co tylko może, w zaciszu domu lub w okienku samochodowym. Na szczęście dla zainteresowanych tym, co jest tutaj oferowane, będzie ona dostępna praktycznie wszędzie. Ocal siebie! pojawi się w kinach w całym kraju 2 października i cyfrowo 6 października z Bleecker Street. Koniecznie sprawdź sam nowy zwiastun.

Tytuł oryginalny: Save Yourselves! Trailer: An Off the Grid Retreat Turns Into An Alien Invasion
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: