Wpis powstał dzięki współpracy z:

The Rock’s Red Notice wznawia produkcję dla Netflix

Gal Gadot potwierdził w mediach społecznościowych, że produkcja thrillera akcji Netflix Red Notice ponownie ruszyła.

Gal Gadot potwierdził w mediach społecznościowych, że produkcja thrillera akcji Netflix Red Notice ponownie ruszyła.

Produkcja nadchodzącego thrillera akcji Netflix, Red Notice, wreszcie doczekała się uruchomiono ponownie po zamknięciu w marcu. Potwierdzenie pochodzi dzięki uprzejmości jednej z głównych gwiazd filmu, Gal Gadot, która zamieściła kilka zdjęć w mediach społecznościowych przedstawiających obowiązujące obecnie protokoły BHP.

Na zdjęciach Gadot jest poddano ją badaniu wymazu z nosa, aby upewnić się, że wraz z resztą obsady i ekipy są sprawni, zdrowi i gotowi do walki z ciężkim uderzeniem z Hollywood Dwayne The Rock Johnsonem, który sam został niedawno powalony tym samym infekcja wirusowa, która spowodowała zastój na świecie.

W zeszłym tygodniu w mediach społecznościowych Dwayne Johnson poinformował fanów, że zarówno on, jak i jego rodzina przeszli pozytywny wynik, mówiąc: Przeszedłem przez kilka dooz w przeszłość. Chodziłem dookoła i byłem trochę kopnięty w przeszłości. Miałem pewne wyzwania, ale pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 różni się znacznie od pokonywania okropnych obrażeń, eksmisji lub spłukiwania, co robiłem więcej niż kilka razy – uśmiechnął się. Powodem, dla którego czuję się inaczej, jest to, że moim priorytetem numer jeden jest zawsze ochrona mojej rodziny. Chroń moje dzieci, moich bliskich. To jest nasz, mam na myśli was, wszystkie nasze priorytety numer jeden … Jesteśmy po drugiej stronie COVID-19 i jesteśmy silniejsi i zdrowsi.

Red Notice stwierdza, że ​​Gadot dołącza do obu Dwayne Johnson i Ryan Reynolds za wysokobudżetowy thriller Netflix, który Johnson opisał jako największą dotychczasową inwestycję giganta strumieniowego. Rozgrywający się w świecie międzynarodowej przestępczości, INTERPOL wydaje Red Notice, globalny alert mający na celu wytropienie i schwytanie najbardziej poszukiwanego złodzieja sztuki na świecie. Gadot przejmie rolę złodzieja dzieł sztuki, a Johnson jest agentem INTERPOL-u i największym na świecie tropicielem, wysłanym, by ją sprowadzić.

Red Notice nie ma jeszcze daty premiery Netflix, ale z to zorientowane na akcję trio i dyrektor Johnson Vehicles Central Intelligence and Skyscraper, Rawson Marshall Thurber, u steru, film powinien okazać się wybuchowym, zabawnym kawałkiem eskapizmu w streamingu.

Red Notice nie jest jedyny pełen akcji projekt w przyszłości Gal Gadot, w którym aktorka podobno została nakierowana do poprowadzenia niezatytułowanego filmu szpiegowskiego dla Skydance. Chociaż obecnie niewiele wiadomo na temat filmu, źródła opisały materiał jako podobny do popularnych serii akcji Mission: Impossible i James Bond.

Jednak zanim to wszystko, Gadot ponownie wcieli się w Wonder Kobieta za długo oczekiwaną kontynuację hitu z 2017 roku. Wonder Woman 1984 upuszcza superbohatera DC w latach 80., a sequel odnajduje Dianę u szczytu zimnej wojny między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim. Fabuła pokazuje, że Diana Prince wchodzi w konflikt z dwoma groźnymi wrogami – Barbarą Ann Minerva Kristen Wiig, znaną jako Cheetah, i biznesmenem medialnym Pedro Pascala, Maxwellem Lordem. Wyreżyserowany przez Patty Jenkins, Wonder Woman 1984 ma obecnie ukazać się 2 października 2020 r., Jednak niedawno poinformowano, że film może zostać ponownie opóźniony z powodu trwającej globalnej sytuacji. To pochodzi z oficjalnego konta Gal Gadot na Twitterze.

Tytuł oryginalny: The Rock’s Red Notice Resumes Production for Netflix
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: