Wpis powstał dzięki współpracy z:

Scream 5 przywraca Marleya Sheltona, ogłoszono więcej członków obsady

Marley Shelton powróci jako Judy Hicks w Scream 5, a obsada dodała również kilka nowych nazwisk, w tym Dylan Minnette i Mason Gooding.

Obsada Scream 5 szybko nabiera kształtów, ponieważ do obsady oficjalnie dodano mnóstwo nowych nazwisk. Jak wcześniej informowaliśmy, Neve Campbell, Courteney Cox i David Arquette podpisali kontrakt, aby ponownie zagrać role, które każdy z nich grał od pierwszego filmu Krzyk w 1996 roku. W czwartek kolejny nowy raport z Deadline przyniósł wiadomość, że kolejna znajoma twarz pojawi się również w Scream 5, ponieważ potwierdzono, że Marley Shelton powraca jako Judy Hicks, jej postać z Krzyku 4.

Chociaż policjanci rzadko radzą sobie dobrze w slasherach, Marley Shelton poradziła sobie całkiem nieźle, kiedy pojawiła się w Scream 4. W 2011 roku film, napisany przez Kevina Williamsona i wyreżyserowany przez Wesa Cravena, przedstawił Shelton jako zastępcę Judy Hicks, oficera pracującego pod opieką szeryfa Arquette’a Deweya Rileya. Chociaż była bardzo bliska śmierci po otrzymaniu kuli od prawdziwego zabójcy Ghostface, w końcu okazało się, że Judy faktycznie przeżyła dzięki swojej kuloodpornej kamizelce. Noś kamizelkę, chroń klatkę piersiową, mówi oficer, zanim zemdleje, wyraźnie ranny, ale żywy. Wraz z Sheltonem do obsady dołączyło również kilka innych znanych nazwisk, ale role, które będą odgrywać, pozostają nieznane. Wśród nowicjuszy w serialu będą Dylan Minnette (Trzynaście powodów), Mason Gooding (Miłość, Victor), Kyle Gallner (Veronica Mars), Jasmine Savoy Brown (The Leftovers) i Mikey Madison (Better Things). Niedawno ujawniono również, że w filmie wystąpią także Jack Quaid (The Boys), Melissa Barrera (In the Heights) i Jenna Ortega (Jane the Virgin). Nie trzeba dodawać, że którykolwiek z tych aktorów skończyłby grając nowego zabójcę (lub zabójców).

Nadal niewiele wiadomo o fabule, ponieważ te szczegóły są pod kluczem. Wiadomo, że Scream 5 zostanie napisany przez Jamesa Vanderbilta i Guya Busicka, a reżyserem są sternicy „Ready or Not” Matt Betinelli-Olpin i Tyler Gillett z tria filmowego Radio Silence. Franczyza, scenarzysta Kevin Williamson, jest producentem wykonawczym obok Chada Villelli z Radio Silence. Vanderbilt, Paul Neinstein i William Sherak z Project X Entertainment również będą produkować.

Scream 5 może mieć kilka powracających gwiazd, ale nadal będzie słodko-gorzki w nowej kontynuacji bez nadzoru Wesa Cravena. Zanim legendarny filmowiec zmarł w 2015 roku, Craven kierował wszystkimi czterema filmami Scream z planami utrzymania serii w jeszcze większej liczbie sequeli. Choć byłoby niewiarygodnie mieć Wesa Cravena z powrotem na fotelu reżysera przy piątej odsłonie, filmowcy i powracający członkowie obsady mają nadzieję, że będzie dumny z kontynuowania popularnej serii horrorów, którą pomógł stworzyć.

Ustalono również datę premiery Scream 5, a planowana jest premiera drugiej części 14 stycznia 2022 r. Zdjęcia mają się odbyć tej jesieni w Północnej Karolinie. odrodzenie, a jego sequel Halloween Kills pojawi się w październiku przyszłego roku, wydaje się, że czas na powrót Ghostface’a na duży ekran. Miejmy tylko nadzieję, że Sidneyowi uda się przeżyć po raz piąty. Ta wiadomość została po raz pierwszy podana wyłącznie przez Deadline.

Tytuł oryginalny: Scream 5 Brings Back Marley Shelton, More Cast Members Announced
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: