Wpis powstał dzięki współpracy z:

Transmitowanie w ten weekend: opiekunka do dziecka 2, słodziaki, wypożyczalnia pal i nie tylko

Netflix i inne usługi przesyłania strumieniowego oferują miłośnikom filmów szeroki wachlarz możliwości przesyłania strumieniowego w ten weekend.

Tenet zarobił pierwszą naprawdę znaczącą sumę pieniędzy w kasie w ostatni weekend, jaką widzieliśmy od miesięcy. Tak, kina są otwarte, ale nadal nie jesteśmy blisko życia w normalnym świecie. Na szczęście filmy wciąż trafiają do streamingu. Ten tydzień nie jest wyjątkiem i jest wiele opcji do wyboru dla tych, którzy nadal wolą zostać w domu.

Netflix wprowadza w tym tygodniu towary z uznanym, ale kontrowersyjnym (własnym robi) film pierwszego reżysera, a także nowy sequel horroru. Usługa przesyłania strumieniowego ma również kilka filmów dokumentalnych. Mamy też wyjątkową prezentację HBO, biografię Helen Reddy i nie tylko. Oto wybrane transmisje z tego tygodnia.

W tym tygodniu Netflix przedstawia kontynuację The Babysitter z 2017 roku z The Babysitter: Killer Queen. Reżyser McG powraca w celu kontynuacji, która rozpoczyna się z Cole’em dwa lata po pokonaniu satanistycznego kultu prowadzonego przez jego opiekunkę Bee. Nastolatek próbuje zapomnieć o swojej przeszłości i skupić się na przetrwaniu w szkole średniej. Ale kiedy starzy wrogowie nieoczekiwanie powracają, musi ponownie przechytrzyć siły zła. W obsadzie znaleźli się Judah Lewis, Emily Alyn Lind, Jenna Ortega, Robbie Amell, Andrew Bachelor, Leslie Bibb, Hana Mae Lee, Bella Thorne, Ken Marino, Chris Wylde, Carl McDowell, Juliocesar Chavez, Maximilian Acevedo, Jennifer Foster i Helen Hong. Film jest teraz transmitowany na Netflix.

Jeden z najbardziej niepotrzebnie kontrowersyjnych filmów roku, Cuties, trafił do Netflix. Francuska komedia / dramat o dojrzewaniu została napisana i wyreżyserowana przez Maïmounę Doucouré i jest jej debiutem fabularnym. Film spotkał się z ogromną pochwałą krytyków po debiucie na Sundance na początku tego roku, co skłoniło serwis streamingowy do przejęcia praw. Niestety, firma absolutnie spartaczyła marketing bardzo kontrowersyjnym plakatem i streszczeniem seksualizującym dzieci. W zasadzie według wszystkich relacji nie odzwierciedlało to dokładnie filmu, który nakręcił Doucouré. Pomimo przeprosin Netflix wyrządził wiele szkód podczas początkowej kampanii marketingowej. Teraz przynajmniej ludzie mogą sami obejrzeć film i zobaczyć, co Doucouré miał na myśli. Cuties skupia się na jedenastoletniej Amy, która zaczyna buntować się przeciwko konserwatywnym tradycjom swojej rodziny, kiedy fascynuje ją niezależna grupa taneczna. Jest już dostępna dla subskrybentów.

Wil Wheton występuje w nowym thrillerze, który pojawi się w tym tygodniu w Rent-A-Pal. Akcja filmu w reżyserii Jona Stevensona rozgrywa się w 1990 roku i przedstawia samotnego kawalera o imieniu David, który szuka ucieczki od codziennej harówki związanej z opieką nad starzejącą się matką. Szukając partnera w serwisie randkowym, znajduje dziwną kasetę VHS. Prowadzony przez czarującego i charyzmatycznego Andy’ego, oferuje mu bardzo potrzebne towarzystwo. Ale przyjaźń Andy’ego ma swoją cenę, a David desperacko walczy, by pozwolić sobie na cenę przyjęcia. Film będzie dostępny w wersji cyfrowej 11 września.

Coastal Elites pojawi się w HBO 12 września i jest najnowszym filmem reżysera Jaya Roacha. Ta satyra komediowa z dystansem społecznym ukazuje pięć postaci, które załamują się i przebijają, zmagając się z polityką, kulturą i pandemią. W rolach głównych Bette Midler, Kaitlyn Dever, Dan Levy, Sarah Paulson i Issa Rae. Specjalna prezentacja bada nasz obecny świat i podnosi się po zamknięciu, zmusza tych odrębnych i pełnych pasji ludzi o różnych punktach widzenia w całych Stanach Zjednoczonych do radzenia sobie w izolacji. Scenariusz napisał dramaturg i scenarzysta Paul Rudnick.

I Am Woman, która będzie dostępna na platformach cyfrowych od 11 września, opowiada historię legendarnej muzykanki i aktywistki z lat 70. Helen Reddy. Tytuł pochodzi z kultowej piosenki Reddy’ego o tym samym tytule. Unjoo Moon reżyseruje, pracując na podstawie scenariusza Emmy Jensen. Tilda Cobham-Hervey gra Reddy’ego, z Evanem Petersem, Danielle Maconald, Matty Cardarople i Jordan Raskopoulos w rolach głównych.

Social Dilemma zadebiutował na Sundance na początku tego roku i zebrał entuzjastyczne recenzje. Teraz jest przesyłany strumieniowo w serwisie Netflix. Dokument analizuje konsekwencje naszego rosnącego uzależnienia od mediów społecznościowych. Platformy cyfrowe w coraz większym stopniu stają się kołem ratunkowym umożliwiającym utrzymanie łączności, a osoby z Doliny Krzemowej ujawniają, jak media społecznościowe przeprogramowują cywilizację, ujawniając to, co kryje się po drugiej stronie ekranu. Jeff Orlowski reżyseruje.

Peacock wystartował na początku tego roku, nieco zagęszczając krajobraz streamingu. W końcu zaczynają publikować na świecie więcej oryginalnych filmów. W tym przypadku mają społecznie ważny i ceniony dokument w postaci Czarnych chłopców. Dokument, którego producentem wykonawczym był aktywista i dwukrotny mistrz Super Bowl Malcolm Jenkins, napisał i wyreżyserowała Sonia Lowman. Świętuje pełne człowieczeństwo czarnych mężczyzn i chłopców w Ameryce i dąży do wglądu w tożsamość i możliwości czarnych, patrząc na sport, edukację i wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych. Film jest teraz transmitowany na platformie Peacock.

Vitalina Varela, która jest teraz dostępna w wersji cyfrowej, jest prawdopodobnie najpopularniejszą opcją w tym tygodniu. Wyreżyserowany przez Pedro Costa, posiada obecnie imponującą 98-procentową ocenę w serwisie Rotten Tomatoes. Skupia się na kobiecie z Zielonego Przylądka, która przemierza Lizbonę po odkryciu, że jej zmarły mąż pozostawił po sobie sekretne, nielegalne życie: Vitalina Varela, Francisco Brito, Manuel Tavares Almeida, Jose Tavares Borges, Marina Alves Domingues i gwiazda Imidio Monteiro.

Dla miłośników filmów dokumentalnych i przyrody mamy My Octopus Teacher. Dostępny teraz na Netflix, koncentruje się na filmowcu, który nawiązuje niezwykłą przyjaźń z ośmiornicą żyjącą w południowoafrykańskim lesie wodorostów, ucząc się, jak zwierzę dzieli tajemnice swojego świata. Współreżyserują Pippa Ehrlich i James Reed.

So Much Love to Give, nowa komedia, która jest już dostępna w serwisie Netflix. Skupia się na Fernando Ferro (Adrian Suar), prestiżowym traumatologu, który budzi się każdego dnia i jest przytulany przez kobietę, która go kocha, je śniadanie z rodziną i ma pracę, w której jest lubiany i szanowany przez kolegów. Ale on prowadzi podwójne życie. Od poniedziałku do czwartku jest z żoną Paulą (Gabriela Toscano), a od piątku do niedzieli z Verą (Soledad Villamil). Mieszka w Buenos Aires, ale także w Mar del Plata. Ma dwa samochody, dwie prace, dwa domy, dzieci i psy. Ale miłość jest silniejsza niż cokolwiek innego i jest szaleńczo zakochany w obu tych kobietach. Robi wszystko, co w jego mocy, by dzielić życie ze swoimi dwiema żonami. Marcos Carnevale siedzi na krześle reżysera.

Tata Wanted przyjedzie do Netflix 11 września. Film koncentruje się na 12-letniej Blance, której mama odmawia zapisania się na zawody BMX. Następnie postanawia obsadzić aktora w roli swojego taty. Javier Colinas reżyseruje z Elą Velden i Juanem Pablo Mediną w rolach głównych.

Tytuł oryginalny: Streaming This Weekend: The Babysitter 2, Cuties, Rent-A-Pal and More
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: