Wpis powstał dzięki współpracy z:

Posłuchaj nowego motywu Ligi Sprawiedliwości Junkie XL dla Snyder Cut

Kompozytor Thomas Holkenborg, znany jako Junkie XL, obecnie ciężko pracuje, aby dokończyć wynik w Justice League Zacka Snydera.

Kompozytor Thomas Holkenborg, znany również jako Junkie XL, drażnił swój nowy motyw przewodni w Justice League Zacka Snydera. Kompozytor podzielił się muzyką podczas dzisiejszej glitchownej części 2 imprezy DC’s FanDome. Snyder potwierdził, że Junkie XL wróci, aby dokończyć ścieżkę dźwiękową do długo oczekiwanej wersji filmu w lipcu, potwierdzając również, że powrócił Hans Zimmer. Junkie XL był na dobrej drodze, aby zdobyć oryginalną wersję Justice League, ale później został zastąpiony przez Danny’ego Elfmana podczas potrząsania za kulisami.

Junkie XL skomponował Batmana v Supermana: Dawn of Justice gra u boku Hansa Zimmera i po raz kolejny współpracują dla Justice League Zacka Snydera. Nie jest jednak jasne, ile Zimmer będzie miał z tym coś wspólnego tym razem, poza wykorzystaniem elementów partytur, które były w poprzednich filmach DC, takich jak Batman v Superman. Snyder był bardzo entuzjastycznie nastawiony do swojej wersji Justice League, która wreszcie ujrzała światło dzienne. To coś, o czym wielu, łącznie z nim, myślało, że nigdy się nie wydarzy.

Jeśli chodzi o Junkie XL, wcześniej stwierdził, że wynik dla Justice League był kompletny. Zapytany o ewentualne wydanie partytury w zeszłym roku, kompozytor odpowiedział: „No cóż, na pewno mógłbym, ale nie zrobię”. Pełny wynik jest nadal dostępny. To naprawdę świetny wynik i po prostu jest. Nigdy nie znika. Zobaczymy, co się stanie w przyszłości, wiesz? Jak mówi Junkie XL w panelu DC FanDome, wciąż ma sporo do zrobienia, zanim dotrze do mety. Zack Snyder ma też dużo więcej do zrobienia.

W Justice League Zacka Snydera występują Ben Affleck jako Batman, Gal Gadot jako Wonder Woman, Henry Cavill jako Superman, Amy Adams jako Lois Lane, Jason Momoa jako Aquaman, Ezra Miller jako Flash i Ray Fisher jako Cyborg. Snyder zasugerował, że cała obsada będzie dodawać nowe dialogi, chociaż tylko Fisher został oficjalnie potwierdzony w tym czasie. Affleck i Momoa wielokrotnie powtarzali, że są bardziej niż szczęśliwi mogąc zrobić wszystko, czego potrzebuje Zack Snyder, aby zakończyć pracę. Fisher’s Cyborg podobno ma większą rolę w Justice League Zacka Snydera, która została przerwana podczas procesu ponownego kręcenia pod kierownictwem Jossa Whedona.

Zack Snyder wypuścił pierwszy zwiastun Justice League Snyder Cut na imprezie DC FanDome kilka tygodni temu. Wielu fanów miało nadzieję, że zamierza ogłosić datę premiery, ale nie był w stanie tego zrobić. Wydaje się, że jest jeszcze dużo pracy do zrobienia, zanim ktokolwiek zobaczy gotowy produkt. W chwili pisania tego tekstu film ma zadebiutować w HBO Max w pewnym momencie w 2021 roku. Poprzednie doniesienia o premierze z września 2021 roku zostały zdemaskowane. Możesz sprawdzić nowy zwiastun tematyczny Ligi Sprawiedliwości powyżej, dzięki koncie Zack Snyder Bible na Twitterze.

Tytuł oryginalny: Listen to Junkie XL’s New Justice League Theme for the Snyder Cut
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: