Wpis powstał dzięki współpracy z:

Pierwszy stół zespołu samobójców Przeczytaj zdjęcia udostępnione przez Jamesa Gunna

James Gunn świętuje drugą rundę wydarzenia DC FanDome, udostępniając kilka zakulisowych zdjęć z The Suicide Squad.

James Gunn świętuje drugą rundę wydarzenia DC FanDome, udostępniając kilka zdjęć zza kulis z The Suicide Squad.

James Gunn udostępnił zdjęcia z pierwszego tabela czytaj dla The Suicide Squad. Reżyser pokazał zdjęcia z okazji drugiego weekendu trwającej właśnie imprezy DC FanDome. Gunn był w dobrym nastroju kilka tygodni temu, kiedy udostępnił długą, skwierczącą nagranie do bardzo oczekiwanego filmu, który zawierał sporo materiału, który sprawił, że fani DC chcieli dużo więcej. Chociaż reżyser nie oferował już więcej materiałów filmowych w ten weekend, udostępnił kilka zdjęć.

Można zobaczyć Margot Robbie, Sean Gunn, Nathan Fillion, Michael Rooker i innych członków obsady The Suicide Squad w nowej tabeli czytaj obrazki. James Gunn mówi: Rok temu przeczytaliśmy przy stole dla The Suicide Squad … (Przepraszamy członków obsady, których nie mogę opublikować podczas tego czytania, ponieważ siedzieli przed grafiką koncepcyjną spoilera!) Mimo że Gunn bardzo uważał, aby nie publikować żadnych spoilerów, fani wciąż polują, ponieważ jedna grafika koncepcyjna jest wyraźnie widoczna.

James Gunn zauważył również, że grafika koncepcyjna DC dla The Suicide Squad zostanie udostępniona po film wychodzi, chociaż nie sprecyzował, czy będzie w książce, czy w postach w mediach społecznościowych. Niezależnie od tego, reżyser lubi nadążać za fanami w mediach społecznościowych, więc można sobie wyobrazić, że najprawdopodobniej będzie dzielił się drobnymi informacjami aż do oficjalnej premiery filmu. W tej chwili Gunn jest w fazie postprodukcji, którą może wykonywać w swoim domu.

W apelu Suicide Squad występują Margot Robbie jako Harley Quinn, Jai Courtney jako Kapitan Boomerang, Daniela Melchior jako Ratcatcher 2, Joel Kinnaman jako Colonel Rick Flag, Viola Davis jako Amanda Waller, David Dastmalchian jako Polka-Dot Man, Steve Agee jako King Shark i John Economos, Idris Elba jako Bloodsport, John Cena jako Peacemaker, Nathan Fillion jako TDK Pete Davidson jako Blackguard, Flula Borg jako Javelin, Mayling Ng jako Mongal, Michael Rooker jako Savant, Peter Capaldi jako Myśliciel, Alice Braga jako Sol Soria i Sean Gunn jako Weasel. Gunn zebrał całkiem niezłą obsadę i nadejdzie więcej. Nadal nie wiemy, kto gra Taika Waititi, chociaż krążą plotki, że gra złoczyńcę.

Margot Robbie wcześniej drażniła się, że The Suicide Squad będzie niesamowity. Aktorka pracowała teraz w świecie Gotham z wieloma różnymi reżyserami i lubi różne elementy, na których wszyscy decydują się skupić, jeśli chodzi o Harley Quinn. Fascynuje mnie to, co James Gunn uważa za interesujące w niej w porównaniu z tym, co [reżyser Birds of Prey] Cathy [Yan] uważa za interesujące, w porównaniu z tym, co [dyrektor Suicide Squad] David [Ayer] uznał za interesujące w niej. Podczas gdy czekamy na pojawienie się pierwszego zwiastuna, możesz obejrzeć zdjęcia pierwszej tabeli przeczytanej powyżej, dzięki kontu Jamesa Gunna na Twitterze.

Tytuł oryginalny: The Suicide Squad First Table Read Photos Shared by James Gunn
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: