Wpis powstał dzięki współpracy z:

Tom Holland daje niezbadaną aktualizację z zestawu

Produkcja Uncharted została oficjalnie rozpoczęta po latach opóźnień z Tomem Hollandem i Markiem Wahlbergiem w roli głównej.

Tom Holland udostępnił aktualizację z zestawu Uncharted. Fani gier wideo czekali na film od ponad dekady i przez długi czas nie wyglądało na to, żeby to się kiedykolwiek wydarzyło. Tak więc, kiedy ogłoszono, że gwiazda Spider-Man: Far From Home będzie grać w Nathana Drake’a, fani znów zaczęli być podekscytowani. Jednak tuż przed oficjalnym rozpoczęciem produkcji, wszystko zostało zamknięte z powodu kryzysu zdrowia publicznego, a fani Uncharted wrócili do zastanawiania się, czy to się kiedykolwiek powtórzy.

Na szczęście Tom Holland i Mark Wahlberg mogli niedawno powrócić do zestawu Uncharted. W nowym wideo na żywo na Instagramie Holland rozmawiała z fanami i odpowiedziała na kilka pytań dotyczących The Devil All the Time i nie tylko. Jeden fan specjalnie zapytany o Uncharted i Holland powiedział, że filmowanie idzie tak dobrze. Film jest jak wszystko, o czym marzyłem. To znaczy, nie wiem, czy graliście w te gry, ale byłem wielkim fanem tej gry i szło jej tak dobrze.

Na początku tego roku Tom Holland dał fanom Uncharted Pomysł, czego mogą się spodziewać, kiedy film trafi do kin w 2021 roku. Stary, scenariusz jest naprawdę dobry, powiedział Holland. Scenariusz jest naprawdę dobry. Jest naprawdę mocny. To naprawdę zabawne. Dynamika między Sully i Drake jest niesamowita, a Mark Wahlberg zamierza ją zniszczyć jako Sully. To naprawdę zabawny film. Wahlberg był pierwotnie związany z rolą Nathana Drake’a w 2008 roku, kiedy film został po raz pierwszy ogłoszony.

Mark Wahlberg powiedział niedawno, że przez lata byłem przywiązany do roli Nathana Drake’a, a teraz gram Kalać. Nawet w The Fighter był tam tykający zegar. Kontynuuje: Był taki zegar biologiczny. Musimy szybko zacząć. Następnie ujawnił, że Uncharted jest bardziej historią pochodzenia, gdy spotykamy zarówno Drake’a Toma Hollanda, jak i Sully’ego Wahlberga. Aktor mówi, że postacie próbują nie tylko pogodzić się z sobą, ale także zaczynają współpracować i rozwijać tę relację. Będzie bardzo fajnie. Po raz pierwszy jestem w filmie, który jest filmem.

Mark Wahlberg ujawnił nawet, jak się czuł po przeczytaniu scenariusza Uncharted po raz pierwszy. Czułem się, jakbym to czytał, czytałem Indiana Jones lub Thomas Crown Affair, powiedział. Ma te wspaniałe elementy tych filmów o napadach i filmów przygodowych, których nigdy nie byłem częścią. Na razie film zbliża się do daty premiery w lipcu 2021 r., Choć może się to zmienić w każdej chwili. Nawet przy rygorystycznych protokołach bezpieczeństwa na planie może się zdarzyć. Możesz sprawdzić aktualizację Uncharted powyżej, dzięki kontu Toma Hollanda na Instagramie.

Tytuł oryginalny: Tom Holland Gives Uncharted Update from the Set
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: