Wpis powstał dzięki współpracy z:

Przyjaźń Wonder Woman i Cheetah skomplikuje Wonder Woman 1984

Kristen Wiig wyjaśnia, jak gra Cheetah na obu krańcach spektrum przyjaźni w Wonder Woman 1984.

Kristen Wiig wyjaśnia, jak gra Cheetah na obu końcach spektrum przyjaźni w Wonder Woman 1984.

Fani byli bardzo zaskoczeni, gdy było to pierwsze ogłosiła, że ​​gwiazda komik Kristen Wiig wcieli się w rolę Geparda Wonder Woman w Wonder Woman 1984. W wywiadzie dla DC FanDome, Wiig zastanawiała się nad znaczeniem swojej postaci w fabule filmu:

Marketing Wonder Woman 1984 wcześniej ściśle przyświecał postaci Cheetah. Wczesne zwiastuny pokazały, że Wiig w swoim ludzkim alter ego, Barbarze, przyjaźni się z Dianą. Dopiero w ostatnim zwiastunie Wonder Woman 1984 wydanym podczas DC FanDome w poprzednim miesiącu ujawniono pełną transformację Wiiga w zwierzęcego Geparda. W przeszłości reżyserka Patty Jenkins wyjaśniła, że ​​Whey Wiig jest idealnym aktorem do ucieleśnienia dwoistości Barbary i Cheetah:

Zwiastuny przedstawiały postać Barbary jako kobiety z dużą dozą samoświadomości. wątpiąca, która według jej własnych słów pragnie zostać drapieżnikiem alfa. Prowadzi to do odkrycia przez Barbarę mocy Geparda, która pozwala jej biegać szybciej, skakać wyżej, a nawet walczyć z Wonder Woman.

Ale cała ta moc ma swoją cenę, a koniec zwiastuna DC FanDome dla Wonder Woman 1984 pokazał Barbarę, która w pełni przekształciła się w Geparda, pozostawiając niewiele dowodów na jej poprzednie człowieczeństwo. Fani chwalili wygląd superwilla, wyrażając jednocześnie zdziwienie fizycznością, którą Wiigowi udaje się wnieść do tej roli.

Jak wspomniał Jenkins, Gepard w komiksach jest często przedstawiany we współczującym świetle, a Wonder Woman wiele razy próbował dotrzeć do niej z miłością, zamiast ją fizycznie podporządkować. Być może podobny związek zostanie pokazany w filmie, w którym dwie kobiety połączą siły przeciwko faktycznemu głównemu złoczyńcy, Maxwellowi Lordowi.

W reżyserii i współautorem scenariusza Patty Jenkins, Wonder Woman 1984 zawiera główną obsadę Gal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal i Natasha Rothwell. Film pojawi się w kinach 25 grudnia

Tytuł oryginalny: Wonder Woman and Cheetah’s Friendship Will Complicate Wonder Woman 1984
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: