Wpis powstał dzięki współpracy z:

Ryan Reynolds powraca do zestawu ogłoszeń The Rock’s Red dla Netflix

Po przerwie w produkcji Ryan Reynolds wraca teraz do kręcenia nadchodzącego thrillera akcji Netflix, Red Notice.

Po przerwie w produkcji Ryan Reynolds wraca do kręcenia nadchodzącego thrillera akcji Netflix, Red Notice.

Kontynuując niedawne potwierdzenie Gal Gadot, że produkcja na nadchodzącym Netflix Wysokobudżetowy thriller akcji, Red Notice, wraca do gry. Ryan Reynolds, współgwiazda, pojawił się w mediach społecznościowych, aby oświadczyć, że on również wrócił na plan. Oprócz potwierdzenia, że ​​wrócił do pracy, Reynolds opublikował również kilka zdjęć nowych protokołów BHP, które są teraz na miejscu.

W typowo czarującym stylu Ryana Reynoldsa aktor podszedł do nowego zdrowia i wymogi bezpieczeństwa z jego zwykłym bystrym, optymistycznym nastawieniem, coś, co z pewnością przyniesie sam film. Na zdjęciach Reynolds jest poddawany badaniu wymazu z nosa, aby upewnić się, że jest sprawny i zdrowy oraz gotowy do ponownego uderzenia, żartowania i odskoczenia od eksplozji i innych podobnych niebezpieczeństw związanych z filmami akcji. Najwyraźniej test brzmi dość natrętnie, ale jest oczywiście koniecznym przedsięwzięciem w obecnej sytuacji globalnej.

Red Notice pokazuje, że Reynolds dołącza zarówno do gwiazdy Jumanji: The Next Level, jak i do ikony akcji Dwayne The Rock Johnson i Wonder Kobieta z 1984 r. Gal Gadot za wysokobudżetowy thriller Netflix, który Johnson opisał jako największą inwestycję giganta strumieniowego do tej pory. Rozgrywający się w świecie międzynarodowej przestępczości, INTERPOL wydaje Red Notice, globalny alert mający na celu wytropienie i schwytanie najbardziej poszukiwanego złodzieja dzieł sztuki na świecie. Gadot przejmie rolę złodzieja dzieł sztuki, a Johnson jest agentem INTERPOL-u i największym na świecie tropicielem, wysłanym, by ją sprowadzić.

Zorientowane na akcję trio jest kierowane przez Central Intelligence i Skyscraper filmowca Rawson Marshall Thurber, w tym, co z pewnością będzie wybuchowym doświadczeniem, które z pewnością będzie kolejnym wielkim hitem dla giganta streamingu. Red Notice nie ma jeszcze daty premiery Netflix.

W zeszłym tygodniu w mediach społecznościowych Dwayne Johnson, współgwiazda Reynoldsa Red Notice, poinformował fanów, że on i jego rodzina przeszli pozytywny wynik, mówiąc: W przeszłości przeszedłem przez kilka drzemek. Chodziłem dookoła i byłem trochę kopnięty w przeszłości. Miałem pewne wyzwania, ale pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 różni się znacznie od pokonywania paskudnych obrażeń, eksmisji lub spłukiwania, co robiłem więcej niż kilka razy – uśmiechnął się. Powodem, dla którego czuję się inaczej, jest to, że moim priorytetem numer jeden jest zawsze ochrona mojej rodziny. Chroń moje dzieci, moich bliskich. To jest nasz, mam na myśli was, wszystkie nasze priorytety numer jeden … Jesteśmy po drugiej stronie COVID-19 i jesteśmy silniejsi i zdrowsi.

Reynolds niedawno wykazał, jak wspaniały Jest facetem, z gwiazdą Deadpoola komplementującą niesamowity cosplay ocalałego z poparzeń, Johnny’ego Quinna, przedstawiający szybko mówiącego antybohatera Marvela w mediach społecznościowych, z aktorem, który powiedział, że hołd sprawił mu cały rok. Aktualizacja Red Notice pochodzi z oficjalnego konta Ryana Reynolda na Twitterze.

Tytuł oryginalny: Ryan Reynolds Returns to The Rock’s Red Notice Set for Netflix
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: