Wpis powstał dzięki współpracy z:

Ant-Man 3 otrzyma gwiazdę country Lovecrafta jako Kang the Conqueror?

Gwiazda Lovecraft Country Jonathan Majors dołączy do Marvel Cinematic Universe w nadchodzącym Ant-Man 3.

Ant-Man 3 obsadził gwiazdę Lovecrafta Country Jonathana Majorsa. Źródła bliskie Marvel Studios twierdzą, że będzie grał złoczyńcę Kang the Conqueror. Studio nie skomentowało jeszcze castingu, ale Majors zagrał główną rolę u boku Paula Rudda i Evangeline Lily. Od miesięcy krążą pogłoski, że Kang the Conqueror będzie kolejnym wielkim złem w Marvel Cinematic Universe, chociaż sequel Ant-Mana będzie podobno zawierał zwrot z materiału źródłowego z komiksu.

Kang the Conqueror to podróżująca w czasie postać, która w przeszłości walczyła ze Spider-Manem i Mightiest Heroes Ziemi. Uważa się, że postać pojawi się w więcej niż jednym filmie, co może oznaczać, że Ant-Man 3 połączy się z większą liczbą projektów MCU w najbliższej przyszłości. Kilka alternatywnych wersji Kanga było prezentowanych w komiksach na przestrzeni lat, więc jest wiele do wyboru, jeśli chodzi o to, gdzie postać może się udać.

Jonathan Majors był ostatnio wszędzie. Zagrał w dramacie wojennym Spike’a Lee Da 5 Bloods. Aktor kontynuował film Lovecraft Country, który został stworzony przez Mishę Greene i wyprodukowany przez Jordana Peele i J.J. Abrams. Program miał swoją premierę w zeszłym miesiącu na HBO i pobił rekordy streamingu. W tej chwili istnieje duże zapotrzebowanie i będzie bardzo interesujące zobaczyć, co wniesie do stołu w Marvel Cinematic Universe.

Peyton Reed, który wyreżyserował dwie pierwsze części Ant-Mana, powraca na czele długo oczekiwanej kontynuacji scenariusza autorstwa Jeffa Lovenessa. Szef Marvel Studios, Kevin Feige, jest na pokładzie, aby produkować. Jak zwykle Marvel Studios zachowuje wszystkie szczegóły dotyczące Ant-Mana 3 w tajemnicy. Reed powiedział niedawno, że postać Evangeline Lily Wasp będzie bardzo ważną częścią nadchodzącej kontynuacji. – Wydaje mi się, że technicznie rzecz biorąc byliśmy pierwszym filmem Marvela, w którym w tytule filmu pojawiła się bohaterka – mówi reżyser. Znalezienie tej równowagi w tym filmie jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ historycznie jest to bardzo ważne dla mężczyzn. Ale to naprawdę, naprawdę zmienia się teraz w świetny sposób.

Peyton Reed zapytany o szczegóły dotyczące Ant-Mana 3 nie potrafił ich podać. [Złamaliśmy historię], powiedział Reed. Nic nie jest jeszcze oficjalne, ale po cichu pracujemy. Pracujemy nad pandemią. Komentarze te pojawiły się wcześniej tego lata i uważa się, że historia dotycząca Ant-Man 3 jest oficjalnie aktualna. Jeśli chodzi o to, kiedy rozpocznie się produkcja, to inna kwestia. Seria Falcon and the Winter Soldier Disney + wraca do pracy w Atlancie, więc wydaje się, że Marvel Studios ponownie znalazło bezpieczny sposób na rozpoczęcie produkcji. Mając to na uwadze, uważa się, że kontynuacja Ant-Mana trafi do produkcji w pewnym momencie przyszłego roku, prawdopodobnie w pierwszym kwartale. Deadline był pierwszym, który zgłosił casting do Jonathana Majorsa.

Tytuł oryginalny: Ant-Man 3 Gets Lovecraft Country Star as Kang the Conqueror?
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: