Wpis powstał dzięki współpracy z:

Ant-Man 3: Jonathan Majors podobno obsadzony jako Kang the Conqueror

Gwiazda Lovecraft Country Jonathan Majors odegrał kluczową rolę w Ant-Man 3, zgodnie z Deadline. Podobno aktor zagra super-złoczyńcę z Marvela, Kanga Zdobywcę, podróżującego w czasie wroga zarówno Avengers, jak i Fantastycznej Czwórki, odkąd zadebiutował w ósmym serialu Avengers z 1964 roku. Ant-Man 3 nadal nie

Gwiazda Lovecraft Country, Jonathan Majors, odegrał kluczową rolę w Ant-Man 3, według Deadline. Ten przełomowy aktor podobno zagra super-złoczyńcę z Marvela, Kanga Zdobywcę, podróżującego w czasie wroga zarówno Avengers, jak i Fantastycznej Czwórki, odkąd zadebiutował w ósmym serialu Avengers z 1964 roku.

Ant-Man 3 wciąż nie został oficjalnie ogłoszony przez Marvel Studios, ale od jakiegoś czasu trwa preprodukcja filmu. Reżyser Peyton Reed, który wyreżyserował pierwsze dwa filmy Ant-Mana, znów będzie za kamerą, a scenariuszem będzie Jeff Loveness (.) Rick i Morty). Gwiazdy Paul Rudd (Scott Lang / Ant-Man), Evangeline Lilly (Hope Van Dyne / Wasp), Michael Douglas (Hank Pym) i Michelle Pfeiffer (Janet Van Dyne) mają powrócić.

31-letni Majors zadebiutował w filmie fabularnym w filmie Hostiles z 2017 roku u boku innego nadchodzącego złoczyńcy Marvela, Christiana Bale’a, i zdobył uznanie krytyków za główną rolę w filmie The Last Black Man w San Francisco w 2018 roku.

Rok 2020 był przełomowy dla aktora, który wystąpił latem w Da 5 Bloods Spike’a Lee tuż przed premierą Lovecraft Country, dramatycznego horroru z epoki, który był również hitem krytyków i publiczności dla HBO.

Nic nie wiadomo o fabule Ant-Man 3, ale Kang ma długą i złożoną historię w kanonie komiksów Marvela. Urodzony w 31 wieku Nathaniel Richards, odkrywa technologię podróży w czasie opracowaną wieki wcześniej przez Doktora Dooma (którego może, ale nie musi, być potomkiem) i używa jej do podróżowania w tę iz powrotem w czasie, początkowo przechodząc w przeszłość, gdzie spotyka się i zostaje pokonany zarówno przez Avengers, jak i Fantastyczną Czwórkę.

Cofając się w przyszłość, przekracza swój własny wiek i tysiąc lat później trafia na rozdartą wojną Ziemię, gdzie zmienia imię na Kang the Conqueror i używa zaawansowanej broni, aby zdominować zarówno Ziemię, jak i resztę galaktyki.

To oczywiście uproszczona wersja: Kang pojawił się w wielu liniach czasu i wątkach fabularnych, a także pod innymi nazwami i postaciami w innych czasach, w tym Iron Lad, Immortus, Scarlet Centurion, Pharoah Rama-Tut i Victor Na czas (w pewnym momencie wszechświata Ultimate Marvel była też kobieta Kang).

Nie ma żadnych specjalnych mocy ani zdolności, ale używa własnego genialnego intelektu, swojej technologii podróży w czasie oraz zaawansowanego pancerza bojowego i uzbrojenia, aby wykonać zadanie.

Jeśli Majors rzeczywiście gra w Kanga, jest szansa, że ​​jego zaangażowanie w Fantastyczną Czwórkę w komiksach może posłużyć jako backdoor do ponownego wprowadzenia Marvela Pierwszej Rodziny w oficjalnym MCU, co jest teraz możliwe, ponieważ Disney kupił Foxa (który posiadał i wielokrotnie spartaczył Czwórkę na ekranie w zeszłym roku. Reżyser Ant-Mana, Peyton Reed, również od dawna wyrażał chęć nakręcenia filmu Fantastyczna Czwórka, więc może to być jego sposób.

Kang pojawił się również w komiksie Marvela „Secret Wars”, który został zasugerowany jako kolejna wielkoskalowa fabuła w Fazach 4 i 5 MCU, i którą dyrektorzy Avengers: Endgame, Anthony i Joe Russo, nazwali saga, która również mogłaby przywrócić ich do serii.

Ale jedna rzecz na raz! Jako norma dla kursu, Marvel pozostaje z wąskimi ustami na temat tej wiadomości, ale jeśli okaże się to prawdą, Ant-Man 3 stał się znacznie ważniejszy dla przyszłości (gra słów zamierzona) MCU. Bądź na bieżąco.

Tytuł oryginalny: Ant-Man 3: Jonathan Majors Reportedly Cast as Kang the Conqueror
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: