Wpis powstał dzięki współpracy z:

Zwiastun „Tax Collector” odsłania ciemną stronę Shii LaBeouf

Tax Collector, pomimo swojego tytułu, nie jest dramatem na kanale Hallmark dotyczącym kochanego agenta IRS, co właśnie wydany zwiastun wyraźnie wyjaśnia. Rzeczywiście, film, intensywny dramat kryminalny reżysera Suicide Squad, Davida Ayera, to tragedia z południowej Kalifornii, w której doszło do asa z maniakalnie nienaruszonym występem

Zwiastun filmu Poborca ​​podatkowy reżysera Davida Ayera zapowiada ponury dramat kryminalny z niewzruszoną Shią LaBeouf.

Poborca ​​podatków, pomimo swojego tytułu, nie jest dramatem na kanale Hallmark o kochanym agencie IRS, co właśnie wydany zwiastun wyjaśnia. Rzeczywiście, film, intensywny dramat kryminalny reżysera Suicide Squad, Davida Ayera, to tragedia z południowej Kalifornii, w której doszło do asa z maniakalnie nienagannym występem Shii LaBeouf. Ayer, najbardziej znany ze wspomnianego wcześniej występu DCEU, wraz z udziałem Will-Smitha (.) I sequelem Netflix z udziałem Brighta i epickiej Fury zatytułowanej Bright i Brad Pitt, przedstawia tematyczną represję w formie pisemnej / reżyserskiej The Tax Kolekcjoner, który zwraca go do sterówki swoich wcześniejszych akcji miejskich, takich jak Street Kings, End of the Watch i Sabotage. W tym przypadku Ayer przedstawia dylemat So-Cal człowieka, który ze względu na swoją rodzinę próbuje uciec przed zasięgiem swojego gangu, co postawi go w poważnych celownikach.

Bez zbędnych ceregieli sprawdź zwiastun poboru podatków :,

Jak wyjaśnia oficjalna logika dla urzędu skarbowego :,

„David (Bobby Soto) i Creeper (Shia LaBeouf), są„ poborcami podatkowymi ”dla czarodzieja kryminalisty, zbierając swoje zyski z nielegalnych transakcji lokalnych gangów. Ale kiedy stary rywal Czarodzieja wraca z Meksyku do Los Angeles, firma się rozkręca, a David desperacko stara się chronić to, co jest dla niego ważniejsze niż cokolwiek innego: jego rodzinę. ”Rzeczywiście, podczas gdy wizerunek wytatuowanej i sadystycznej Shii LaBeouf – skutecznie uderzając we wspomnienia tych, którzy odstawili go od siebie w rolach głównych w filmach Transformers i klasycznych dziecięcych otworach – powstrzymuje tlen, fabuła poborcy podatkowego koncentruje się na losie postaci Bobby’ego Soto. Tak więc film mógłby potencjalnie stanowić przełomowy moment dla aktora, który głównie gra sporadyczne role telewizyjne, zwłaszcza w ostatnim odcinku Netflix Narcos: Meksyk. On wraz z LaBeoufem (który wydaje się przyjmować tutaj prestiżowe rachunki za obsadę „i”) prowadzi obsadę złożoną z nazwisk takich jak Cinthya Carmona, George Lopez, Chelsea Rendon, Elpidia Carrillo i Jay Reeves. Jednak najbardziej znaczącą spośród wspierających graczy jest Lana Parrilla, której obecność bez wątpienia zachwyci fanów ABC Upon Upon Time, w którym antagonistycznie występowała w całej serii 2011-2018. Dla LaBeoufa, który gra postać o nazwie „Creeper” (która brzmi prawie jak transformator), ta znacząca rola w poborcy podatków stanowi wieloletnią rewizję po spędzeniu lat franczyzy post-Transformers popadających w dziwne zachowania i tabloid przypisany uzależnieniu kontrowersje spotęgowane niekonwencjonalnymi wyborami zawodowymi (np. filmy Nymphomaniac Larsa von Triera). Rzeczywiście w 2019 roku LaBeouf zmienił się w główną rolę w znanym dramacie Honey Boy, który również napisał. Ponadto zagrał w innym uznanym dramacie komediowym, The Peanut Butter Falcon. Tak więc złowrogi, kameleonowy występ w poborcy podatków może stać się kolejnym kluczowym krokiem w coraz bardziej intrygującej historii powrotu.

7 sierpnia planowane jest pobranie podatku w kinach oraz w VOD i Digital HD 7 sierpnia. Jednak z całą uporczywą pandemią wciąż uparcie, prawdopodobnie nie powinieneś wstrzymywać się z tym premiera kinowa.

Tytuł oryginalny: The Tax Collector Trailer Shows Shia LaBeouf Embracing His Dark Side
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: