Wpis powstał dzięki współpracy z:

Lovecraft Country: zwiastun, data premiery, obsada i przewodnik po odcinkach

Lovecraft Country to ekscytujący projekt telewizyjny autorstwa Jordan Peele’s Monkeypaw Productions, który współpracuje z J.J. Abrams’s Bad Robot i Misha Green, twórca Underground, mają zaadaptować powieść Matta Ruffa pod tym samym tytułem dla HBO. Projekt jest również produkowany przez Warner Bros TV. Pilot zostanie napisany przez Green, który

Lovecraft Country to ekscytujący projekt telewizyjny autorstwa Jordana Peele’s Monkeypaw Productions, który współpracuje z J.J. Abrams’s Bad Robot i Misha Green, twórca Underground, mają zaadaptować powieść Matta Ruffa pod tym samym tytułem dla HBO. Projekt jest również produkowany przez Warner Bros TV. Pilot zostanie napisany przez Green, który służy jako showrunner.

Dziesięcioodcinkowy serial rozgrywa się w latach 50. XX wieku Jim Crow America i śledzi Atticusa „Tic” Freemana (Jonathan Majors) i Letitię „Leti” Lewis (Jurnee Smollett), którzy radzą sobie z wszelkiego rodzaju rasistowskimi i nadprzyrodzonymi zagrożeniami.

Oto wszystko, co wiemy o Lovecraft Country.

Zobacz zwiastun najnowszego odcinka Lovecraft Country poniżej!

Lovecraft Country, odcinek 6 „Meet Me in Daegu” zostanie wyemitowany o 21:00. ET 20 września w HBO.

Atticus Freeman spotyka się ze swoją przyjaciółką Letitią i wujem George’em, aby wyruszyć w podróż po Ameryce Jim Crow z lat 50. XX wieku w poszukiwaniu zaginionego ojca.

Pierwotna data emisji: 16.08.2020,

Przeczytaj naszą recenzję „Sundown” tutaj.

W niewytłumaczalny sposób Leti i George rozkoszują się swoim nowym otoczeniem, podczas gdy Atticus nabiera podejrzeń wobec gospodarzy z Ardham Lodge – Christiny Braithwhite (Abbey Lee) i jej nieuchwytnego ojca Samuela (Tony Goldwyn) – którzy ujawniają tajemnicze plany Rola Atticusa w nadchodzącej ceremonii „Synów Adama”. Później, po tym, jak Tic, Leti i George natknęli się na wskazówkę, która mogłaby ich doprowadzić do Montrose, każdy z nich podejmuje niepożądaną ścieżkę wspomnień.

Pierwotna data emisji: 23.08.2020,

Przeczytaj naszą recenzję „Whitey’s on the Moon” tutaj.

Leti, mając nadzieję na naprawienie swojego związku ze swoją siostrą Ruby (Wunmi Mosaku), zamienia zrujnowaną wiktoriańską rezydencję na North Side w Chicago w pensjonat – przedsięwzięcie, które podsyca rasizm w sąsiedztwie i budzi drzemiące w domu dusze. W międzyczasie Atticus nadal jest obciążony wyrzutami sumienia, gdy żona George’a, Hippolyta (Aunjanue Ellis), naciska go, by opowiedział mu pełną historię tego, co wydarzyło się w Ardham.

Pierwotna data emisji: 30.08.2020,

Przeczytaj naszą recenzję „Ducha Świętego” tutaj.

Po tym, jak Christina w tajemniczy sposób pojawia się u jej drzwi, Leti rozmawia z Atticusem o jego planie potajemnego powrotu na Florydę. Później, w poszukiwaniu brakujących stron do kluczowego tekstu, Leti, Tic i Montrose udają się do Bostonu z Hippolyta i Diana (Jada Harris) na przejażdżkę. Po powrocie do Chicago przystojny nieznajomy pielęgnuje rozczarowanie Ruby z powodu zaprzepaszczonej okazji do pracy.

Pierwotna data emisji: 06.09.2020,

Przeczytaj naszą recenzję „Historii przemocy” tutaj.

Po zawarciu diabelskiej umowy z Williamem Ruby wciela się w zaczarowane buty białej kobiety, ale jej przemiana tylko wzmacnia jej urazę z powodu podziałów rasowych. Zdrada Montrose wyzwala stłumioną wściekłość Atticusa, pozostawiając Letiego głęboko zaniepokojonego i wysyłając Montrose w pocieszające ramiona jego tajemniczego kochanka.

Pierwotna data emisji: 13.09.2020,

Przeczytaj naszą recenzję „Strange Case” tutaj.

Jurnee Smollett-Bell zagra główną rolę kobiecą w serialu Letitia „Leti” Lewis. Według opisu opisanego przez Variety, jest artystką, która przemierzała cały kraj, protestując w obronie praw obywatelskich. Jak wróciła do domu i chce zapuścić korzenie.

Serial to ponowne spotkanie Smollett-Bell z Greenem, którzy stworzyli serial niewolników WGN America Underground. Smollett-Bell był wcześniej pokazywany w HBO jako serial regularnie w ostatnich dwóch sezonach True Blood. Smollett-Bell, która była nominowana do dwóch nagród NAACP Image Awards za przełomową rolę w serialu, zagrała także w filmie Eve’s Bayou z Samuelem L. Jacksonem, a także w The Great Debaters, Roll Bounce i Gridiron Gang. Jej występy telewizyjne obejmują Friday Night Lights i Parenthood.

Jonathan Majors zagra u boku Atticusa Freemana. Amerykański aktor Majors wychodzi z filmu Da 5 Bloods Spike’a Lee, wcześniej występował w telewizyjnym miniserialu When We Rise i telewizyjnej adaptacji Szekspira Wiele hałasu o nic.

Termin donosi, że Tony Goldwyn wystąpi gościnnie w Lovecraft Country. Goldwyn (który wcielił się w rolę prezydenta Fitzgeralda Granta w filmie Skandal) zagra Samuela Braithwhite’a, patriarchy swojej rodziny, który postrzega ludzi jako aktywa i przedmioty. Brzmi jak czarujący!

Wunmi Mosaku dołączył do obsady Lovecraft Country w roli głównej. Zagra Rudy’ego Baptiste’a, którego opisuje się jako „prostytutkę, podobnie jak jej przyrodnia siostra Letitia, tylko jej pośpiech się nie opłaci. Jej więzi rodzinne są wystawiane na próbę, kiedy przedstawia się jej ofertę, której nie może odrzucić ”,

Mosaku, nigeryjsko-angielska aktorka, po cichu zdobywała głośne role, występując w ostatnich Macbeth, Fantastyczne zwierzęta i Gdzie je znaleźć oraz Batman v Superman: Dawn of Justice, a także w programach telewizyjnych w Kiri , The End of the F *** ing World, Fearless, In the Flesh, a nawet pojawił się w odcinku Black Mirror z 2016 roku, „Playtest”.

Resztę obsady tworzą Aunjanue Ellis (.) When They See Us), Abbey Lee (.) Mad Max: Fury Road), Jada Harris (.) The Resident) i Michael Kenneth Williams (. ) Drut). Powracający goście to Courtney B. Vance (.) American Crime Story), Jamie Chung (.) Once Upon a Time), Jamie Neumann (.) The Deuce) i Jordan Patrick Smith (.) Vikings).

Opis fabuły HBO dla Lovecraft Country brzmi:,

Serial podąża za Atticusem Freemanem (Jonathan Majors), który dołącza do swojej przyjaciółki Letitii (Jurnee Smollett-Bell) i jego wujka George’a (Courtney B. Vance), aby wyruszyć w podróż po Ameryce Jim Crow z lat 50. jego zaginiony ojciec (Michael Kenneth Williams). Rozpoczyna się walka o przetrwanie i przezwyciężenie zarówno rasistowskiego terroru białej Ameryki, jak i przerażających potworów, które można wyrwać z książki Lovecrafta.

Tytuł oryginalny: Lovecraft Country: Trailer, Release Date, Cast, and Episode Guide
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: